Ενα απο τα μεγαλα καλα του Φλορουμ!

Ενα απο τα μεγαλα καλα του φορουμ ειναι, περα απο την ανταλλαγη αποψεων (που ειναι παρα πολυ βασικη), η γνωριμιες που γινονται μεταξυ των χρηστων και δημιουργια σχεσεων ειτε η παρεας ειτε φιλιας!!Εχω γνωρισει μεσω του φορουμ παρα πολυ καλα παιδια που τα ενιωσα αμεσως κοντα μου…δεν θα αναφερω ονοματα γιατι δεν θεωρω οτι ειναι αυτο το ζητημα…πειτε λοιπον τι σκεφτεστε πανω σε αυτο το θεμα καθως και αλλα καλα του φορουμ περα απο την ενημερωση…

To διαλειμμα ανάμεσα στις απάλευτες ώρες στο γραφείο…χιχι!:oops:

ειναι οντως πολυ βασικο…ξεδινεις…χαλαρωνεις αν και πολλες φορες αυτα που διαβαζεις σε κανουν να θες να σπασεις το pc…ουχα :slight_smile:

Που οι moderators ειναι τοοοοσο αξιαγαπητοι (σλουρπ, σλουρπ)

ναι οντως ετσι φαινονται…πρεπει να τους γνωρισω κι εγω…

Μα εγω δεν τους εχω γνωρισει:p

μπραβο παιδι μου…την ευλογια μου να εχεις…ουμ!!:stuck_out_tongue:

Ισχυει αυτο που λες με τις γνωριμιες.Γνωριζεις πολλους αλλα με πολυ λιγους δενεσαι και κρατας επαφες.
Εγω με μια κοπελα απο ενα αλλο forum, εχουμε περασει στο σταδιο “κολλητηλικι” και πραγματικα χαιρομαι που υπηρχε συτο το forum για να μας φερει κοντα!:smiley:

Κατα τ’αλλα μ’αρεσει ο χαβαλες που επικρατει συνηθως στα περισσοτερα forums.

Το φλόρουμ! (Χόκαμ… το copyright…?)
Με συγκίνησες…
Κσι εγώ στα παιδιά από το φόρουμ αναφερόμουν τις προάλλες όταν είπα πως έχω γνωρίσει πολύ κόσμο που συμπαθώ μέσα σε σχετικά μικρό χρονικό διάστημα! (στο “μου αρέσει”).
Αλλά δεν σκέφτηκα να ανοίξω thread επ’αυτού… Μπράβο Σορτσάκια!

Συχνά με κοροϊδεύουν εντάξει… μου λένε πως συμπαθώ όλους όσους είναι στη member list, ότι συμπαθώ ότι υπάρχει,υπήρχε ή πρόκειται να υπάρξει… κακεντρέχειες… ή μάλλον καλεντρέχειες που λέει και ο Χόκαμ!:stuck_out_tongue:

Αλλά δε με πειράζει το δούλεμα…
Κάποια από τα παιδιά πραγματικά τα εκτιμώ ιδιαίτερα και τα συμπαθώ πολύ και χαίρομαι που
το “παιδί” του kourou ήταν η αρχή της γνωριμίας μας :slight_smile: .

Χμ,και εγώ το ίδιο πιστεύω για τις γνωριμίες αν και είναι δύσκολο πέρα απ’ την αρχική σμπάθεια να γίνει κολλητιλήκη.Ευτηχώς έχω βρεί κάποια άτομα που να κάνουμε ποιο σταθερή παρέα μέσω του φόρουμ,πράγμα τ οποίο είναι καλό:D

Μου αρέσει πάντως και το γεγονός ότι ακούγονται ποικίλες γνώμες για διάφορα θέματα και ότι όσο χαβαλέ και να κάνουμε,όταν χρειάζεται σοβαρότητα το φόρουν σκίζει.

Και βέβαια μου αρέσουν και οι αγκαλιές του Larocca:p

Υ.γ Φιλικά πάντα ε,μην διαβάσω βλακίες μετά

Σορτσμαν,οι κρυοι οι Αθηναιοι δεν σε καταλαβαινουν,γιατι δεν μπορουν να κανουν περισσοτερα απο 1-2 μητυνγκ το 3μηνο.:slight_smile:
Κατα τ’αλλα ναι εχεις δικιο.Εμεις οι σαλονικιοι ειμαστε και γαμω τα παιδια.
Γιατι σε μας αναφερεται καλαμακηδες.Χα,λυσσαξτε τωρα.
Σε μενα δηλαδη οχι,αλλα νταξ.

Δεν είμαστε αργόσχολοι σαν και σας βλέπεις…:lol: :stuck_out_tongue:

Aλλλλλο να εισαι αργοσχολλλλλλος και αλλλλλλλο να εισαι χαλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλαρος :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Δεν είπαμε πως αναφέρεται σε μας Θεριέ…
Εμείς αναφερόμαστε ο ένας στον άλλο…

Πάντως εγώ αναφέρομαι και σε μερικούς από εσάς Θεριέ…:stuck_out_tongue:

έτσι ρε πεστα!
αυτοί ρε ένα μήνα θέλουν μονό για να συνεννοηθούν!
καλα που θα κατεβω στην καλαμακουπολη κ θα βρεθουμε!
καθε meeting θελει τον μπουγατσοφαγο του!:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ρε κακομοίρηδες,αυτό που λέτε μύτινγκ εσείς,εμείς το κάνουμε κάθε μέρα:lol:
μύτινγκ λέγεται όταν είναι μπόλικα άτομα,όχι 5-6:lol:

Η παρτουζα στο Μουσουνου δεν ειναι μυτηνγκ Βεμπω μου :slight_smile:

Ετσι οπως τα λεει ο Γιαννης ειναι. Κανουμε μιτινγκς απλα δεν τα κανουμε φανερα. Ινκογκνιτο μονο.
Θεριε εσυ δεν εισαι πια μπουγατσοφαγος. Εισαι ενας μπεκρουλιακας μπυροφιδας. Σκαζμος.

Aυτό ακριβώς!:slight_smile:

το καλο με το δορυφορουμ ειναι οντως οι γνωριμιες και οι επαφες…και το να συζητας και να κανεις χαβαλε με ατομα απο καθε μερος τις ελλαδας…το φλορουμ μας φερνει πιο κοντα…