Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

μαζί σου !!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :stuck_out_tongue:

οι SOAD ειναι για τον pini καβαλα … αμα δεν ηταν ο rubin ακομα στην αρμενια ( αν θυμαμε καλα:D ) θα επαιζαν . αλλα γκρουπ που και καλα ειναι “μεγαλα” αλλα για μενα δεν λενε τπτ απολυτος ειναι :

iron maiden
slash σαν κιθαριστας ( oxi gnr … ο axl ειναι μεγαλη μορφη )
megadeth
aerosmith
scorpions
korn
slipknot
SOAD οπως ειπα

αυτα για τωρα…

οι soad ειναι ενα απο τα καλυτερα συγκροτηματα που εχουν περασει απ τον πλανητη…!

ον τοπικ : δεν μαρεσουν οι sabbath κ ποτε δεν τρελαθηκα με Pink floyd

Doors…δεν τους αντεχω με τιποτα…

Led Zeppelin…τα μισα δεν τα μπορω, τα αλλα μισα τα λατρευω!!!

Rolling Stones…δεν μου αρεσουν!!

Motley Crue…δεν μου αρεσει το Poser!!!

Alice Cooper…λιγα πραγματα

Michael Jackson…δεν μπορω με τιποτα…

και αλλους που θα τους πω μετα…

Judas Priest,ποτέ δεν χώνεψα τη φωνή του Halford…

ε,από κορυφαίους αυτοί…τους άλλους που δε μου αρέσουν,βλέπε ozzy,δε τους θεωρώ κορυφαίους…ούτε tool κλπ…ό,τι έχω ακούσει μού είναι αδιάφορο ή απλά συμπαθητικό…

Pink Floyd
Rush
Tool(sorry φιριτ φιριτ:( )

Ουτε γω. Αλλα νταξ δεν μπορω να τους βαλω στην λιστα, με αρεσουν.

Πρεπει να ειναι κι αλλοι τωρα, στανταρ, αλλα δεν.#-o

Θα εγραφα Doors αλλα το τοπικ μιλαει για κορυφαιους καλλιτεχνες…:lol: .Βεβαια και αυτοι εχουν την κορυφη,απ το τελος!

Απο πραγματικα κορυφαιους καλλιτεχνες που αξιζουν αν μη τι αλλο σεβασμο ξεχωρα γουστου,θα ελεγα Judas Priest,μια και ποτε δεν μ αρεσαν τα τραγουδια τους ιδιαιτερα.Επισης Helloween και Gamma Ray,μια και το τευτονικο power δεν ηταν ποτε του γουστου μου,αν και παραδεχομαι οτι στα live ειναι πολυ καλοι.
Αυτους επισης που σιχαινομαι και δεν μπορω να ακουσω στην καμια και ολοι τους προσκυνανε χωρις ακομα προσωπικα να καταλαβω το λογο ειναι οι Meshuggah,μαλλον καπου κανω λαθος,αλλα δε θελω να το διορθωσω,μ αρεσει η ατελεια.

ισως περισσοτερο απ ολους ο malmsteen…ειδικα οταν ακουω την διασκευη του gates of babylon:? :?

Tool, Pink Floyd και κυριως…RUSH;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δεν παμε καθολου καλα…με απογοητευεις…και σε ειχα για καλο κοριτσι…ουστ!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ναι. Με κοιμιζουν ολοι τους.:-s Sorry.:frowning:

8O 8O 8O oi rush Οι θεοι ??? σε κοιμιζουν ??? 8O 8O 8O

Slayer… dn tous borw

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ον τοπικ : Vanilla Fudge , δν τους μπορω και πολυ. [SIZE=“1”](αυτο βεβαια σε κανα χρονο μπορει να αλλαξει :stuck_out_tongue: )[/SIZE]

Τους Dream Theater (κάτι ωραία dreams που βλέπω όταν τους ακούω…)

pink floyd.δεν τους μπορω με τπτ.judas priest.κι αυτους μια απο τα ιδια

metallica πλην μερικων και Dio επισης.

Rolling Stones: δεν κατάλαβα ποτέ γιατί…

(to be updated soon…)

Όντως!!!

Πάντως και απο αυτά που προανέφερα αλλά και απο αυτά που συμπληρώνω υπάρχουν κάποια τραγούδια τους που μου αρέσουν. Δεν ξέρω αν συγκαταλέγονται στους κορυφαίους αλλά…

Εχουμε και λέμε λοιπόν:

Nirvana
Guns n’ Roses
Bon Jovi
κ.α…

Λοιπον Jethrο Tull , ΖΖ top , Al Di Meola(μου αρεσει αλλα οχι και τοσο οσο θα πρεπε), Malmsteen , Dream Theater , τα παντα απο μεταλ (επισης ta panta apo pozer , grunge , alternative καινουργια punk, αλλα τπτ απο αυτα δεν θεωρε κορυφαια , ενω το μεταλ εχει πολλες κορυφες στα πολλα ειδη του , αλλα δεν μαρεσει ο βαρυς ηχος)

Ξεχασα και:
Nirvana
Guns n’ Roses