Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

pink floyd
metallica
Hendrix κλπ

Anathema :tomato:

Tool, A Perfect Circle και οτι έχει σχέσει με Maynard

Nτροπή και αίσχος!
:stuck_out_tongue:

rolling stones
AC/DC
Led Zeppelin
Black Sabbath
Kiss
U2
Scorpions

αλλα καποιες στιγμες τους μου αρεσουν

εκει που δεν την παλευω/παλευα ομως ποτε ηταν με maiden

ακουω ροκ/μεταλ καπου 11 χρονια , απο την αρχη δεν μπορουσα ποτε να ακουσω μαιντεν , τους σεβομαι αλλα και τους βαριεμαι απιστευτα

το πρωτο τους τραγουδι που μου αρεσε ηταν το προσφατο the reincarnation of benjamin breeg οποτε μαλλον καταλαβαινετε…

Rolling Stones, Led Zeppelin, Doors…γενικά το που-ροκ(από το πουρό και το ροκ) δεν μου κάθεται καλά.

scorpions. δν μπορω με τιποτα ν τους αγαπησω… ισως για καποιουσ ειναι ιεροσυλια αυτο αλλα δν μ αρεσουν τ ν κανω??? …
και ο bon jovi…
δεν μου ερχονται αλλα… =Ρ

Rolling Stones…guns and roses

Guns n Roses… Επισης αντιπαθω Slash παρ’ ολου που αντικειμενικα ειναι απο τους καλυτερους κιθαριστες (υποτιθεται παντα … [-X )

+1 :slight_smile:

Alice Cooper, Scorpions, Bon Jovi, Van Halen, Manowar, Motley Crue (αν μπορουμε να θεωρησουμε κορυφαιους τους τελευταιους:lol:) και καποια αλλα που μου διαφευγουν

rolling stones κ ac/dc…ποτε δε μου αρεσαν…:roll:

Manowar
παραδεχομαι τις μουσικες τους ικανοτητες και την ιστορία τους και ο Eric Adams φωναρα αλλα το ολο σκηνικο τους με ξενερωνει και πολλοι στιχοι τους με προσβαλλουν…

:smiley:

Χαλάρωσε sister. Rock ‘n’ Roll είναι. Δεν είναι ανάγκη να προσβάλλεσαι, στην πλάκα πάρτο. :wink:

καλα για τους rolling stones το καταλαβαινω κ ειμαι μαζι σου:) αλλα οι θεοι ac/dc…ανεπιτρεπτο:p:D

anathema,dream theater,van halen,obituary και αλλα που δεν μου ερχονται τωρα.

Scorpions…

απαράδεκτο#-o8O[-X
Επίσης να συμπληρώσω εγώ Manowar,Rolling Stones,Megadeth,Slipknot,Trivium


Now playing: Dropkick Murphys - Time to Go
via FoxyTunes

κοιτα βασικα ακουω manowar για την μουσικη τους απλα ενταξει ειναι rock n roll αλλα δεν ειναι απαραιτητο να αποδεχομαστε τα παντα.κι ενταξει εγω στην πλακα το παιρνω απλα ειναι μερικοι fans που πωρωνωνται κιολας μ’αυτα καταλαβαινεις :p:p κι εκει καπου ξενερωσα μαζι τους

poison αλλα εδω που τα λεμε δεν τους λες κορυφαιους…:stuck_out_tongue: