Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

:lol::lol:

γτπ καβαλα ειναι,:lol::lol::lol:

Και γω προσβαλομαι ρε!!!που καποιοι εχουν το θρασος,εστω και κατα λαθος,να ακουσω τη μουσικη τους,αφηνοντας την να κυκλοφορει ελευθερη…:p:lol:

Και μονη σου το λες. Με τους καμμένους που παίρνουν τα “μηνύματα” τους στα σοβαρά να ξενερώνεις, όχι με το συγκρότημα! :wink: :slight_smile:

Και γαμώ τα άβαταρ, μεγεια! :smiley:

#-o

Seriously bitch, γραφικότητα alert ε. [-X :tomato:

On topic: [SIZE=“3”]DOORS![/SIZE] :twisted:

Βασικα και με το συγκροτημα

ειναι γτπ,τι να κανουμε…μπασο-κιθαρο και γκαν γκαν και αγιος ο θεος…:stuck_out_tongue:

χαχ,με ειπες ΕΣΥ γραφικο,χαχαχα:lol::lol::lol:

Ontopic:Mμμμμααααλισταααα…#-o:p:p

Σε είπα γραφικό γιατί αυτό πρέπει να ήταν το 1234567890ο post σου στο οποιο ασχολείσαι με τους Manowar για να θάψεις! Έλεος! #-o [-X :stuck_out_tongue:

On topic: Ζητω συγγνώμη που ανέφερα τους Doors, έγινε εκ παραδρομής.

Σιγά μην είναι κορυφαίοι οι Doors! Τίποτα δεν τους αναγνωρίζω! :roll: :stuck_out_tongue:

Το σπόιλερ ισχύει Γράχε:!:

…ειπε αυτος που ακουει Manowar…:p:p:p:lol::lol:

ναι ρε,δεν την παλευω,ακουω Manowar και βγαζω σπυρια…αφορμη ψαχνω για να τους θαψω,η αληθεια ειναι…:)8)

ontopic:ντεφ λεππαρντ…οκ,μου αρεσουν πολλα κομματια,τα ακουω καμια φορα,αλλα δεν τους θεωρω κατι τοσο σπουδαιο…εμπορικο σχημα της σειρας…

Doors άνετα.

Γιατι τοσο μισος για τους Doors ρε παιδια???

+1 πολυ θεοι ειναι…
αν δεν υπηρχαν αυτοι δεν θα ειχαν δημιουργηθει πολλα groups…:-k

…τα οποία θα ήταν καλό να τα είχαμε αποφύγει γενικά. E, ναι. Μάλλον απαντήθηκε η ερώτηση του Leto. :roll: :stuck_out_tongue:

τραβα ακου manowar εσυ και αστα τα αλλα…που ‘‘ευτυχως’’ που υπηρξαν και αυτοι δλδ…:wink::stuck_out_tongue:

Nαι, ομως γιατι να κατακρινουμε ενα συγκροτημα για “καποια αλλα συγκροτηματα” που ενδεχομενως να επηρεασε, και να μη βλεπουμε την ιδια την αξια του συγκροτηματος… Anyway, εξαλλου ειναι καθαρα υποκειμενικο…:slight_smile: I HATE MANOWAR!

Ελεος, όχι άλλο φρενήρες σπάμινγκ / τρόλινγκ / ξεκατίνιασμα σε μουσικό τόπικ. Εντάξει, δε νιώθεις, είσαι ομοφυλόφιλος, δεν γουστάρεις Manowar και θεωρείς ότι οι Doors γράφανε μουσική. Ας το αφήσουμε εκεί. :roll:

edit: Leto δεν πήγαινε σε εσένα αυτό ε. Στον άλλο τον ηλίθιο. :stuck_out_tongue:

Λοιπόν… έχουμε και λέμε:
Metallica
Scorpions
Eric Clapton
Alice Cooper
Guns n Roses
Skid Row
Status Quo
(μερικά μόνο μ’ αρέσουν απ’ αυτούς, κατά τα άλλα μου είναι αδιάφοροι).

Machine Head (καθόλου!)

Συγκροτήματα που ούτε θεωρώ μεγάλα ούτε μ’ αρέσουν είναι: Nirvana, S.o.a.d., Poison, Manowar, Iced Earth κτλ κτλ…

Περαν της πλακας,αν νομιζεις πως οι Doors δεν γραφανε μουσικη-ασχετο αν αυτη δεν ειναι του γουστου σου-,κ το εκαναν οι Manowar(#-o#-o),εισαι βλακας,ανοητος κ κουτος…

Ρε Γκράκχε τι θα γίνει με τον κολλητό σου θα τον μαζέψεις? προκαλεί την οργή του Thor και με οπλίζουν με το αρχαίο Mjolnir. Αμάν έχει παραγίνει το πράγμα βάλε πια ένα τέλος σε αυτή την τρέλα γιατι ακούω τον μπαρμπα Odin να μου μιλάει στον ύπνο μου.

Αμαν μ’αυτους τους Manowar πια!!δε μας φταναν ολα τ’αλλα μας τους συγκρινουν και με Doors(που ναι κι εγω θεωρω οτι οι Doors γραφαν καλυτερη μουσικη).Τι να κανουμε ομως που εκεινη την εποχη δε τους ειπε κανεις να φορανε γουνινα σωβρακα.:stuck_out_tongue:

εντάξει, να κάθονται στραβά σε κάποιον οι μάνογουορ λόγω εμφάνισης, δηλώσεων, στάσης, στύσης, ύψους, ψώνιου και γενικότερα ρε αδερφέ λόγω της μαλακίας που τους δέρνει ομαδικώς παιδιώθεν, να το καταλάβω. αλλά μη διαβάζω ότι δεν έχουνε γράψει καλή μουσική γιατί θα βάλω το battle hymn και θ αρχίσω να σας συνθλίβω τα κεφάλια με το σφυρί του θορ.

Τα πηρες ολα κι εφυγες:p