Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Εδώ συγκρίνουμε ρε διουδ άμα έχουν γράψει καλύτερη μουσική οι Manowar ή οι Doors :expressionless:

…μη με φέρνεις σε δύσκολη θέση, ένα απ τα πρώτα μου βινύλια ήταν αυτό…

Δε το λέω από την άποψη ποιανού η μουσική είναι καλύτερη (για μένα δε τίθεται καν ζήτημα:p8)), αλλά το οτι συγκρίνουμε 2 τελείως ανόμοια πράγματα.

Ακριβως,ωρα ειναι να μας συγκρινουν τους Manowar και με τη Britney Spears.:stuck_out_tongue:

πάντως drummer σαν τον columbus δε υπάρχει άλλος πάνω στον πλανήτη γη… τον τύπο πρέπει να τον έχει τσακίσει η τενοντίτιδα απ το επιληπτικό drumming… :expressionless:

:lol2:

Παλι καλα,αντε να τελειωνουμε.:lol:

Outlaw μετά από την αφορμή που έδωσες με τον ακατανόμαστο σου δίνω και έναν πόντο extra για τους Manowar, άντε σε λίγο θα μου μιλάς με ταχυδρομικό περιστέρι και όχι με MSN.:p:p

Το ξερω ειμαι κωλοπαιδο.:p:lol:

Xαιρετω και στηριζω τα μεταλλικα αδερφια Gracchus, Darth Vader, Freedom και Dude για την ωραια ατακα του, στον αγωνα υπερασπισης τoυ απολυτου metal συγκροτηματος ΜANOWAR εναντια στους απιστους.

Οι υπολοιποι θα πεθανετε απο ατσαλι.

:smiley:

navarrooooo:?

αλλα σιγα τον κορυφαιο…:wink:

κάντε ένα πολλ Manowar vs Lepa να αναμετρηθούμε ρε δειλοί!!! :p:p:p:p

Δλδ το one hot minute δεν σου άρεσε; :-k

Ορίστε μας. Προσκυνάει Peppers και δε γουστάρει Jane’s Addiction! [-X

:stuck_out_tongue:

Είσαι σίγουρος ότι θες κάτι τέτοιο; :twisted:

Για Manowar και λοιπούς υπερασπιστές του αληθινού μετάλλου ( τηγάνια, κουζινομάχαιρα, κουταλάκια, κατσαρόλες, μπρίκια, κτλ) δε τρέμω καθόλου, αλλά για Nanowar μέσα για την υπεράσπιση!

μου αρεσει αλλα δεν το βαζω διπλα στα αλλα με τον fru…[-X

αυτο μας ελειπε να ακουω το συγκροτημα του χαμενου του navarro…[-X
εδω σ λεω οτι τον μισω,θελω να τον σκοτωσωωω:? (που λεει ο λογος:p)

Ναι, αλλά το One Hot Minute εξακολουθεί να είναι μαζί με το Blood, Sugar, Sex, Magic το καλύτερο άλμπουμ τους.

μπα δεν θα το ελεγα.για βαλτο μπροστα στο californication ή το by the way κ πες μου…

Και πάλι καλύτερο είναι.
Και ποιό " By the way", by the way; Ουδεμία σύγκριση.
Ούτε καν δηλαδή.

προσωπικη σου γνωμη ειναι.τη σεβομαι.
εμενα ας πουμε το αγαπημενο μ ειναι το stadium arcadium αλλα απ’οτι εχω καταλαβει δεν αρεσει κ σε πολλους:wink: σορρυ κ για το γιγαντιο spam:(