Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

στην τελευταία σου πρόταση κρύβεται το σύνολο των επιχειρημάτων του έλληνα μουσικόφιλου κατά μεγάλο ποσοστό.

οταν αποκαλεις δεινοσαυρους τους μπιτλς τι ακριβως εννοεις? αν δεν κανω σοβαροτατο λαθος εχουν διαλυθει!! :p:lol::lol::lol: και μαλιστα πριν αρχισουν να βγαζουν τι μια μαλακια μετα την αλλη οπως ολοι οι δεινοσαυροι:)

Δεν κρυβεται, κραγμενο ειναι! 8)
Σαν τα ποζεριλικια των GNR που παντα η μυτογκα τους ξεπερνουσε την μουσικη προσφορα τους.

@ outlaw: ναι αλλα ακομα μας στοιχειωνουν με την “υπαρξη” τους, μουσικα. Ετσι κ αλλιως ετσι που κατεντησαν οι “ενεργοι” (Deep Purple, Rolling Stones) αντε να τους ξεχωρισεις απο τα “φαντασματα” :lol:
Το “δεινοσαυρικο ροκ” εν τελει ειναι μια κατηγορια απο μονο του.

Γιατι εσυ ακους κουλτουρα Φλωρινιωτη, Σαρρη, Θωδη και σου πεφτουν λιγοι κατι Zeppelin , Guns και Βeatles!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Tι ακουμε Θεε μου…#-o#-o#-o

ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ

Not my fault, εχω δυσκολους πλανητες και ο ωροσκοπος μου συγκρουεται με τον Ηλιο μου.

Eγω παλι γιατι πιστευω οτι το μονο που σε πειραξε στο ποστ του ηταν οτι ειπε για τους Guns;;; :stuck_out_tongue:

ρε faid85 οι γκανς πρεπει να υπαρχουν σε καθε ποστ σου;
δε μας νοιαζουν οι τζιτζιφιογκοι σου! :lol::lol::lol::lol::lol:

ακου λιγο Sublime Cadaveric Decomposition!

Μπα και οι άλλοι [SIZE=“7”]ΜΥΘΟΙ[/SIZE] είναι, έχουν πουλήσει 1000000000000000000…000000 δίσκους.

Λοιπόν εσείς οι δύο πάνω από τον Σιδηρό Άρη κάνετε ωραίο δίδυμο και βγάζετε ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ε. Συνεχίστε! :smiley:

Ειλικρινα με αφηνει αδιαφορο η αποψη του…:lol::lol::lol::lol:

Nαι, αλλα μιλαμε για το faid85.

Γρακχο, σορρυ που στους διεκοψα …τους ξαναφηνω. :smiley:

ποιοι ειναι αυτοι ουτε οι μανες τους δεν τους ξερουν…:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και γω για αυτόν μιλάω.

Ι am ready and willing :lol:

Μα σε καθε ποστ πρεπει να υπαρχουν οι γκανς … μανια πια… ουτε εγω δεν κανω ετσι με τους δικους μου (δεν λεω ποιους γιατι θα με κατηγορησει μετα οτι τους αναφερω σε καθε ποστ ) :lol:

Ναι ρε βγαζουμε καλη χημεια με τον γκανζ-φαν. Ταιριαζουν οι πλανητες μας.

Toτε γιατι απαντας;;; :-s :-k

ΜΟΥ ΡΑΓΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΣΟΥ, τοτε που ετρεχες πισω απο καθε ποστ μου και αγωνιουσες ποτε θα προφερω απαλα την λεξη “γκανς”… με προδωσες εδουαρδε[-X

Και εγω για αυτον μιλαω! :lol:

-Να δω ως που θα φτασει η αναισθησια σου
-Πού θα φτασει? Θα τις φαω ολες και θα φυγω

μονος σου τα λες ρε φειντ!! οι μπιτλς μας στοιχειωνουν γιατι το ροκ ειναι 1 ειδος μουσικης που εξελισσεται…:slight_smile:

τι λες βρε εχουν βουιξει τα νετς, θανατηφορο χαρντροκ 80ς αορ με φιλοβαζελικα αισθηματα.

Μαλάκες δεν προλαβαίνω να διαβάζω επικές ατάκες!

Προτείνω και τα 2 θρεντ να συγχωνευθούν με το "καλύτερες ατάκες που έχουν ειπωθεί στο forum"ΤΩΡΑ! :lol::lol::lol: