Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν

Και επαναλαμβανω.

Η ενσταση μου ηταν σε αυτο και στα περι αντικειμενικης αληθειας.
Εφ’οσον το θρεντ λεει Κoρυφαιοι “καλλιτεχνες”, ειναι ευνοητο οτι το οτι ειναι καλοι ειναι η αντικειμενικη αληθεια. Αλλιως δε θα ηταν κορυφαιοι.
Οταν λεει “που δε σας αρεσουν” παει να πει οτι, οτι ποσταριστει εδω, θα ειναι κοντρα στην αντικειμενικη αληθεια για τους χ,ψ λογους αρα η αναφορα αντικειμενικης αληθειας ειναι λιγο ακυρη εδω :wink:

Εντιτ. Μ’αρεσουν οι Meshuggah αλλα γαμωτο ειναι αυτο που ειπε καποιος πιο πανω. Δεν παιζει να ακουσω πανω απο 3 κομματια τους σερι. :stuck_out_tongue:

καλα ε…τρομερη τυχη…για μεσουγκα μπηκα να ποσταρω και καταπια τη γλωσσα μου…θα με φανε λαχανο:lol::lol::lol::lol:

Λαχανο,χωριατικη οπως θες !
Οι Meshuggah ειναι δυσκολη μπαντα ε,δεν ειναι δα και κατι τοσο ευκολο.

IRON MAIDEN με αφηνουν παγερα αδιαφορη.

motorhead

Iron maiden τους βαριέμαι μέχρι θανάτου , bolt thrower επίσης

Roling Stones…κορυφαίοι, αλλά δεν μαρέσουν:):!:

Ενα κωλοδαχτυλο για το καθενα!

:stuck_out_tongue: Πλακιτσα! Γουστα ειναι αυτα…τι να κανουμε… :slight_smile:

slayer και acdc

Tool , Dimebag και λίγο Dream Theater που είναι ωραίοι και γαμάτοι επγγελματίες αλλά μέχρι ενός σημείου γιατί μετα γίνονται βαρετοί για μένα τουλάχιστον!

Tool & Dimebag κ avatar τον Zakk;;

Μισο…

[SIZE=“5”]Deliveryyyyyyy!![/SIZE]:stuck_out_tongue:

iron maiden
dream theater
manowar
acdc
hammerfall
helloween
heaven and hell

U2 (πολύ υπερτιμημένοι γενικά)
Scorpions (πολύ υπερτιμημένοι στην Ελλάδα)
Iron maiden (υπερτιμημένοι στην Ελλάδα)

μπορείς να πας να αυτοκτονήσεις .:smiley:

Προσωπικα δεν μου αρεσουν καθολου οι μαστοντον. . .Οταν βγηκε το λεβιαθαν το αγορασα, κυριως λογω της προωθησης που ειχε απο το χαμερ αλλα και απο περιεργεια. Απο τοτε, οποτε θελω να δω ενα αγαπημενο συγκροτημα βλεπε Μεταλλικα, Σλιπκνοτ μπροστα μου τους βρισκω . .

Aπο περιεργεια κιολας (γιατι οι γνωμες ειναι γνωμες ετσι κι αλλιως και ειναι σεβαστες), αυτο απο που προκυπτει;;; :-s

Die ρε!!!:lightsabre:

να πω και εγω… LINKIN PARK, ΜASTODON, RAMMSTEIN
αν θεωρουνται κορυφαιοι!!!

μπορείς να πας να αυτοκτονήσεις .

Die ρε!!!

χαχαχαχα το περιμενα :stuck_out_tongue:

δεν αντεξα αυτο για τους AC/DC… ειμαι και απο hangover θα με σκοτωσεις!!!

Στο οτι μεσα σε 8 χρονια βγαλαν 7 υπεργαματους δισκους πραγμα που εχει γινει απο παρα πολλες μπαντες…Απλα εμεις εδω στην Ελλαδα επειδη ειμαστε μακρια χαρηκαμε λιγο παραπανω με το γεγονος αυτο!

για αυτο αλλωστε δεν γεμιζουν αρενες σε κανενα αλλο μερος του κοσμου απο οπου εχουν κανει 426482 περιοδιεςσχολιαζω μονο το υπερεκτιμημενοι και οχι το οτι δεν σου αρεσουν ε