Άμα ήσασταν διοργανωτές ποιον από τους 3 θα φέρνα&

[ul]
[li]Tom Waits
[/li][li]Nick Cave
[/li][li]Neil Young
[/li][/ul]

egw ama borousa tha tous eferna kai tous treis thn idia mera :slight_smile: me headliner ton Waits…

alla kai mono tou parolo pou tous agapaw kai tous 3 tha pw ton Waits… re akouste mas kai ferte kanenan poiotiko kalitexnh sthn elladitsa… aman me tous scorpions … haha

ΠΟΣΟ δικιο εχεις.On Topic Tom Waits

πρωτον ο νικ κειβ εχει ερθει απο τα μερη μας.και τελευταια περσυ

δευτερον μερικοι καλλιτεχνες οπως ο waits δεν ειναι και πολυ ενεργειακοι συναυλιακα.
κανει κατι λαιβ νομιζω σε καμια 10αρια πολεις στο αμερικα

επισης για το οτι δεν ερχονται καποιοι καλλιτεχνες για λαιβ
δεν φταινε παντα οι διοργανωτες αλλα οι οπαδοι
δεν μπορει να μπει μεσα ο καθε διοργανωτης για να ικανοποιησει μια μειονοτητα οπαδων

αμα δηλαδη ερχοτανε καθε χρονο ο νικ κειβ και καθολου ο νιλ γιανκ,τι θα λεγες??
“αμαν με τον νικ κειβ,φερτε κανα νιλ γιανκ???”

οπωτε ασε τους σκορπιονς να ρχονται καθε χρονο,εφοσον κανουν και καλα λαιβ δεν υπαρχει προβλημα
και φροντισε να προσπαθεις να κανεις τον κοσμο να ασχοληθει με τους καλλιτεχνες που γουσταρεις,
οπωτε αμα τους αρεσουν,να παρουν τα σιντι τους,ωστε να δουν οι διοργανωτες οτι υπαρχει ενδιαφερον για τους καλλιτεχνες αυτους,ωστε να τους φερουν για λαιβ εδω στο ελαντα!καπις? :wink:

οι scorps θα διάβαζαν τους κανόνες του forum αρχικά ε…

Υπαρχουν οι κανονες του φορουμ γραμμενοι στα γερμανικα? :-s

έχουν μάθει ελληνικά ε:-s

ναι εκανα μ…ια με τα γκρικλις… για τον κειβ εννοω σαν καλιτεχνητου “διαφορετικου” ροκ . ξερω οτι εχει ερθει… ο Γουειτς ειναι σχετικα ανενεργος (εχει να κανει λαιβ απο το 2006 νομιζω η αρχες του 2007)… παρακαλω να μεινετε ον τοπικ και να λετε τισ γνωμες σας … μην το κανουμε “οχι ο γουειτς ειναι καλυτερος οχι ο γιανκ ειναι καλυτερος”

Signal 05 δηλαδη τι να κανω “πορεια γνωριμιας του τομ γουειτσ στην εγνατια " θα μοιραστουν φυλλαδια και θα παιχτουν τραγουδια στην μικροφωνικη … σοβαρα τωρα… ο γουειτς πιστευω ειναι " η τον λατρευεις ι τον σιχαινεσαι”

ε κοιτα υπαρχουν ατομα που δεν ξερουν καν ποιος ειναι.
ή αλλοι που τον ξερουν μοναχα σαν ηθοποιο.

και νταξει κακα τα ψεματα,ειναι πολυ δυσκολος καλλιτεχνης.και αποκλειεται να αλλαξει το στατους του τωρα.
οπωτε οι πιθανοτητες να τον δεις εδω,εξαρταται απο το ποσο θα θελησει ο διοργανωτης να χωσει το χερι του βαθια στην τσεπη του! :slight_smile:

Και οι τρεις περιλαμβάνονται μεταξύ των πολύ αγαπημένων μου καλλιτεχνών, και των τριών έχω πλήρη δισκογραφία.

Ο Nick Cave έχει έρθει πολλές φορές Ελλάδα, άρα μπορούμε προσωρινά να τον εξαιρέσουμε.

Aν καταφέρω και δω Neil Young και Tom Waits, τότε θα μπορώ πλέον να κλείσω τα μάτια μου τρισευτυχισμένος.

Άρα ψηφίζω Neil Young και Tom Waits!! 8) 8) 8) 8)

Tom Waits! ! !

Κι εγω εχω πληρη δισκογραφια… αλλα τι να το κανω αμα πρεπει να πας στην ολλανδια για να τους δω ααααααααααμα ερθουν :frowning: εντωμεταξυ πριν λιγο καιρο στην αμερικη επαιζαν Γουειτς και Γιανγκ την ιδια μερα… αφτα ειναιιι

Εγώ θα έλεγα Tom Petty…:-k