Γεια σας!

Είμαι η Ίριδα, η αδερφή του ifrit. Γράφτηκα στο forum επείδη άκουσα φοβερές ιστορίες από τον αδερφό μου, ειδικά για τον χρήστη led_zeppelin :stuck_out_tongue:
Ακούω ό,τι ακούει ο αδερφός μου (μας χωρίζει μόνο ένας τοίχος άλλωστε). Αυτά τα λίγα προς το παρόν.
καλώς σας βρήκα
φιλάκια!

Γεια σου αδερφη του ιφριτ και γειτονισσα. Αν η φωτο στο αβαταρ ειναι δικη σου τοτε εισαι πολυ ωραιο κοριτσι αλλα καλυτερα να το αλλαξεις διοτι οι ιντερνετοπεφτουλες του φορουμ καραδοκουν…

Επισης οι ιστοριες για τον γιουζερ led_zeppelin ειναι μυθευματα ωστε να ασχολουνται μαζι του οι γυναικες. Μην πεφτεις στην παγιδα!

Αυτα…

Welcome! :slight_smile:

Συμφωναω με τον αποπανω και προσθετω. Φιλη Ιριδα. Σου απονεμουμε το βραβειο του χρυσου συκωτιου, μιας και με τα Τουλς θα στο χει πρηξει ο φιλτατος συμφορουμιτης, και φιλος τολμω να πω, Φιριτ.

Καλωσηρθες.:slight_smile:

Εχεις το ιδιο γελιο με τον Παταφριτ? Αυτο μονο.

Λέγεσαι Ίριδα ή i-rida? Επίσης αν το δεύτερο είναι η απάντηση, οι γονείς σας έχουν μετοχές στην apple?

Καλά ποστ σου εύχομαι και να περάσεις πολύ πολύ καλά στο φόρουμ μας. Συμφωνώ με ChrisP για το αβατάρ σου. Άλλαξε το τώρα που είναι νωρίς και μόνο εγώ με τον Λεντ και τον ChrisP το έχουμε δει για να σου την πέσουμε. Μην αυξηθεί ο ανταγωνισμός… :roll:

@ifrit, επειδή κάνουμε μία έρευνα εδώ οι mods με προβλέψεις για το μελλοντικό μέγεθος του φόρουμ και τον αριθμό των νέων χρηστών για τους επόμενους μήνες,μπορείς να υπολογίσεις πόσο κόσμο ξέρεις ακόμα? :stuck_out_tongue: :lol:

ΙΡΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :stuck_out_tongue: =D> \:D/ :trumpet: :stereo:

Αχ τι καλά που ήρθες! Κρύπσου καλά πίσω από αυτό Το Τείχος που σε χωρίζει από το ιφριτίδιο! Είναι τρομαχτικό και σατανικό.-

Εγώ προσωπικά τον φοβάμαι πολύ, ειδικά όπως ξεπετχιέται από τα δωμάτια αθόρυβα. Ταπ ταπ σαν μια σατανικιά μαύρη γάτα 8O

Καλώστην.:smiley:

Χαρα δες :expressionless:

Γεια.Τι κανεις.Καλα εισαι.Ο αδερφος σου σε εταξε σε μενα.Μην ακους τους αλλους ιντερνετοπεφτουλες εδω περα.
Ειδικα αυτον τον εξουσιαστη καρβου,ειναι απατεωνας.

ΕΠ!
Last edited by karvou : Today at 14:13. Reason: ποιο editing?
:expressionless: Ασε ησυχα τα ποστ μου ρε αλητη!

ιριδα καλως ηρθες

Χαμενο παθος, χαμενη αγαπη, κρυα σωματα, ουρανιο τοξο που εχει χασει της ιριδος τα χρωματα…

\:D/ :stereo: :dance:

Γουελκαμ! :trumpet:

Βλέπεις? μέχρι και ο Therion συμφωνεί ότι είμαι ημίθεος8) (δηλαδή ένα σκαλί πάνω από Θεός:p ). Πες στον αδερφό σου, ότι δεν είσαι κρέας να σε τάζει δεξιά και αριστερά στην κάθε μπουγαδόφατσα και έλα μαζί μου να ζήσουμε συγκλονιστικές περιπέτειες…:hippy: :hippy:

Για πες μας Ίριδα. Ποιο είναι το αγαπημένο χρώμα εσωρούχων σου? Θέλω να δω αν ταιριάζουμε πολύ ή πάρα πολύ… Όπως θα έλεγε και οShadowcaster, άσε με να πιάσω την καρδιά σου

Υπάρχει και αντίστοιχο τόπικ ρεμάλια που θέλατε να ποστάρετε ότι είμαι ιντερνετοπέφτουλας…:stuck_out_tongue:

Μπουγατσοφατσα φιλος.Οχι μπουγαδοφατσα.
Και προς το παρον λουκανικοφατσα ή βουρστοφατσα.
Να μαθαινουμε και να μιλαμε,περα απο το να κανουμε εντιτ σε ποστ.

α) έντιτ?

β) μπουγαδόφατσες είστε. Μια χαρά το είπα εγώ

γ) εσύ δεν είσαι μπουγαδόφατσα, είσαι ένας φοβερός και τρομερός τύπος που θα με φιλοξενήσει να κάνω σκι τώρα που χιονίζει εκεί στα Βερολίνα:p

Scorpions να ακούς να’σαι ευτυχισμένη α

μίλα της καλύτερα ρε αλήτη

Ακούς εκεί scorpions…

εχε χάρη που’σαι moderateras.
σ’αγαπώ,είσαι φοβερός,αλήθεια

Καλά κι εσύ εδω? Σε λίγο θα μπεί και η αδερφή μου όπως πάμε…
(ΧΑΧΑ ο αδερφός σου δεν έκανε comment ακόμα!) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γεια σου Ιριδα…Λοιπον ελπιζω να πεις σοβαρα τι ακους καθως ακους Κοκκινου,Τερζη κτλ…γι αυτο ασε τις ψευτιες:p :stuck_out_tongue:

Θελω κι εγω με την σειρα μου να σε καλωσορισω στο Φλορουμ!Εδω θα δεις τα μεγαλυτερα κουλα ολων των εποχων!! Γι αυτο σφιξε το στομαχι σου και αρχισε να βλεπεις τα θρεντς…Respect στην αδερφη του Ι-PODIFRIT!:slight_smile: :slight_smile:

κάτι μου λέει, ότι ο ifrit την κλείδωσε την Ίριδα στο δωμάτιο της και της έκοψε το τηλέφωνο και το ίντερνετ μετά από αυτά που διάβασε εδώ μέσα!!! :lol: :lol:

Όχι. Δεν έχει νετ σπίτι γιατι περιμένει να μπει η forthnet :stuck_out_tongue: