Αρειανάρα ρε!

τι βαριεσαι ρε?δεν μπορει να γινει αυτο?

Ναι, το παρασκηνιο που φοβαται τον παοκ και το λαο του, ειδικα τωρα που βγηκε τσ.λ. και θα κοιταξει με τις σημερινες καρτες να του κοψει και του χρονου το πρωταθλημα …ξεχασα.

Απο σας δε θυμαμαι ποιοι λειπουν, απο μας Ναφτι, Πριττας, Νασουτι και Κοκε.

Με αλλα λογια …ARIS Reserves vs. paok Reserves

(μην ξεχνιομαστε, επειδη ειναι αγγλικα :lol:)

Ρε μαλακα κοψε να προσπαθεις να το παιζεις εξυπνος επειδη το κωλο-χωριο που λες ομαδα σου δεν μπορει να φτασει τον ΠΑΟΚ, αλλα και επειδη δεν το κατεχεις.
Λες δεν θυμαμαι ποιοι λειπουν… Ρε τουβλο στην προηγουμενη σελιδα που εκανες το φεησπαλμ αρα και θα την κοιταξες, εχω ποσταρει την αποστολη μας. Μαλακα θα επρεπε να χαιρεσαι που λειπει ο κοκε πρωτον και σιγα τις 3 απουσιες που εχεις για να θεωρεις reserves την αποστολη σου, αμα ειστε εσεις με τις ρεζερβες εμεις ειμαστε με τα U21(που πλακα πλακα ειμαστε)
Α, και που σαι, τωρα εχεις σταματησει να κλαιγεσαι γιατι ξερεις οτι ακομα και στα πλευ οφ που εισαι, με τετοια ομαδα που εχεις, χαριστικα βρισκεσαι.
Εχεις σταματησει να κλαιγεσαι γιατι απεκτησες αυτογνωσια.
Δεν νομιζω να μιλησα για πρωταθλημα, μιλησα για τα παρασκηνιακα που γνωριζεις οτι συμβαινουν, ελπιζω. Δεν εβαλα εγω εξαλλου τουρτα για πεναλτυ και αμεσως μετα που μου δωσαν 3 ή 4, εχασα τα 2.

σχετικο-ασχετο…

Aionios τις νικες επι του ολυμπιακου που ειχε 20 απουσιες στα δυο ματς μια χαρα τις πανηγύρισες…
και δεν ειπε κανεις τιποτα…

*και ο αρης 4 βαθμους με την ιδια ομαδα…

οποτε σιγα τα αυγα

Ουαου!!!

Και φαντασου τι κωλο-χωριο ειμαι που καθεσαι και κανεις ποστ παραληρηματος για το τιποτα.

Φαντασου τι κωλο-χωριο ειμαι για να ασχολεισαι ολη μερα μαζι μου.

:slight_smile:

Ειπα δε θυμαμαι ποιοι λειπουν …αλλη φορα θα τους μαθαινω απ’ εξω.

Συγγνωμη για σημερα, εγραφα μαθηματικα.

Ειμαι χαριστικα στα πλευ-οφ, επειδη σταματησαν να με σφαζουν στο 2ο γυρο.

Μαλιστα…

Ποιο απο τα πεναλτι που πηρε ο ΑΡΗΣ δεν ηταν επισης;;;

Οσο για τα “παρασκηνιακα”, αυτο ακριβως σχολιασα.

Αυτα τα “παρασκηνιακα” απο το κατεστημενο που μια ζωη κυνηγουν την ΠΑΟΚαρα (αμα το θες και ετσι για να μη μου κλαψεις ξανα) και που θα βγαλουν ξαφνικα καρτες στο Βιτολο.

Τα ιδια “παρασκηνιακα” που τιμωρησαν (κλαψ) το Βιερινια πριν το Καραισκακη, τα ιδια που καλεσαν τον Παμπλο σε απολογια, τα ιδια που εκαναν το εγκλημα να ορισουν το Σταθοπουλο (με τον οποιο καναμε το εγκλημα να μην εχουμε χασει ποτε), τα ιδια που σας εκοψαν πρωταθλημα με δυο αναποδες καρτες.

Αϊ και περαστικα. :slight_smile:

ξεπουπουλιαστε

κανανε το καθηκον τους…ξεπουπουλιασανε…!!

[SIZE=“4”]Γυρίζει στη Ρίβερ ο Νασούτι[/SIZE]

Το πέρασμα του Κρίστιαν Νασούτι από τη χώρα μας και την ομάδα του Άρη, φαίνεται ότι ήταν σύντομο, καθώς σύμφωνα με πληροφορίες του ανταποκριτή της «Sportday» στην Αργεντινή, Χόρχε Λόπες, οι δύο ομάδες δεν τα βρήκαν και ο 27χρονος Αργεντίνος, ο οποίος αποτέλεσε τον στυλοβάτη στην άμυνα των «κιτρίνων», επιστρέφει στην πατρίδα του.

Η ρήτρα αγοράς του Νασούτι ανέρχεται σε 1 εκατομμύριο δολάρια, ο Άρης όμως αντιπρότεινε στην ομάδα της Αργεντινής 250.000 δολάρια και τον Αράνο, πρόταση όμως που δεν έγινε αποδεκτή από τη διοίκηση της Ρίβερ Πλέιτ.

βρηκε αμυντικο ο παναθηναικος…

Κρίμα γιατί ήταν σταθερά καλός όλη τη περίοδο.

Παιδες ακουσε κανενας τι εγινε χθες εξω απο το γηπεδο;:-k

Λοιπόν

Στην 3 κάποια στιγμή πέφτει κλοτσίδι σε έναν τυπά από πίσω και φεύγει 3-4 διαζώματα πιο κάτω και ανοίγει λίγο φάτσα. Παίρνει το κινητό του και τρέχει προς τα έξω. Βγαίνει και μπαίνει στην 2.

Τον πιάνουν στην 2 και τον σουτάρουν.

Ο τυπάς είχε τον ύμνο του παοκ ήχο κλήσης και έγινε η μαλακία.

κατά τα άλλα μετά είχε πετροβολίδι με μπάτσους. σε κάποια φάση τους πήρανε αρκετά πίσω από την 3 μέχρι την 1 πίσω στη γωνία. γρέητ σαξές. =)

Αυτά.

Ωχ,γαμησε τα.Κι αυτος τρελος ηταν;Καθε φορα που παω Τουμπα με εναν φιλο γαβρο τσεκαρω το κινητο του 280 φορες να εχει αλλαξει ηχους,φοντα κτλ.
Κατα τ’ αλλα με τους μπατσους ποιοι πλακωθηκαν;Βγηκαν οπαδοι απο το γηπεδο;

Σε κάποια φάση κατά τη διάρκεια του αγώνα έβγαινε κόσμος προς τα έξω, ναι.

Ο τυπάς εν τω μεταξύ έκανε 2η μαλακία σερί, να πάει από την 3 στη 2 για να μη τον τρέξουν στα στενά(?).

Τι φελλος θεε μου… χαχαχαχαχαχαχα
Εδω εγω οταν παω καμια φορα παλε για το αρης παοκ, προσεχω μεχρι και τις χριστοπαναγιες και τις κινησεις των χεριων μου ρε για να μην με παρουν πρεφα…
Αν και την προηγουμενη παραλιγο να με καταλαβουν γιατι φωναξα τι σφυριζεις ρε μαλακα; Με κοιταξαν καπως και λεω Α, για μας το δωσε;Και το σωσα ευτυχως:lol:

Δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη παει καποιος σε εκτος εδρας ματς με τους οπαδους των αντιπαλων.

Παιζεις 2 ωρες τη σωματικη σου ακεραιοτητα αναλογα με τις κινησεις σου, ακους 2 ωρες καποιους αλλους να βριζουν τη μανα τη δικια σου και της ομαδας σου και πληρωνεις κιολας.

:?

ναι αλλα αν κερδίσει η ομάδα σου έχεις την ευχαρίστηση να βλέπεις από κοντά τους άλλους να βρίζουν επειδή χάσανε

και τις ξυνισμενες μαπες τους:lol::lol:

Κ άντε πες οτι πας… γιατί να πας στην 3!?

για να δείς την ξυνίλα σε μεγαλύτερο βαθμο

Aπλα αν θες να δεις την ξυνιλα των αλλων και εισαι και μαλακας και σε καταλαβουν, καλα θα παθεις και θα βγεις μ’ ανοιγμενο κεφαλι.

:slight_smile: