Αρειανάρα ρε!

Το ματς δεν το ειδα επειδη δουλευα,αλλα μαθαινοντας το αποτελεσμα κι ακουγωντας τα θετικα σχολια θεωρω οτι δεδομενου της δυσκολιας του αντιπαλου,ο Αρης πηρε θετικο αποτελεσμα και συνεχισε να εχει το αηττητο στην εδρα του που το κραταει απο το 196κατι!

Και γω δεν μπόρεσα να δω το ματς, αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στον Αρη, αλλά χωρίς να θέλω να γίνω μ.Χ. προφήτης το περίμενα το 0-0, λόγω έδρας και σοβαρότας που έχει δείξει ο Αρης στην Ευρώπη.
Ενας φίλος μου πε ότι μπορούσε να το χτυπήσει επειδή οι νεόπλουτοι (που ναι μικρή και θα ναι για πάντα μικρή ομάδα) ήταν κουρασμένοι.
Αντε Αρειανάρα!

Tεραστια εμφανιση και πολυ ευκολο x.

Ειλικρινα κριμα που δεν καναμε καποιο γκολ για να εχουμε περισσοτερες ελπιδες προκρισης.

Μια και ειδα τον αγωνα,να πω οτι νομιζω οτι ηταν “κακο” το αποτελεσμα με την εννοια οτι αδικησατε τον εαυτο σας και τζαμπα το φοβηθηκατε το ματς.Λογικο να εισασταν στην τσιτα εσεις επειδη επαιζε η ομαδα σας,αλλα εγω που το ειδα στο χαλαρο να πω οτι για πλακα εισασταν καλυτεροι.Αν εξαιρεσουμε την κεφαλια του Τζεκο αυτη η Σιτυ ηταν πραγματικα για γελια,σκετη ταλαιπωρια με την μπαλα στα ποδια,και στην αμυνα πλην των Τουρεδων που συμμαζευαν τα ασσυμαζευτα ολοι οι υπολοιποι κουτουλουσαν μεταξυ τους.Ειδικα αυτος ο Wright-Phillips,οτι θα με εκανε Αγγλος διεθνης να εκτιμησω την αψεγαδιαστη τεχνικη και τις πασες του Μπαλαφα ποτε δεν το περιμενα.Επειδη δεν βλεπω και πολυ τσαμπιονσιπ,αυτοι γενικα ετσι παιζουν;Αμα αυτο το τσιρκο κοστιζει 160 εκατομμυρια και υποτιθεται οτι διεκδικει πρωταθλημα,νομιζω οτι σαν Ελλαδα εχουμε καθηκον να δωσουμε τα ποδοσφαιρικα μας φωτα σε ολοκληρο τον πλανητη:p

οχι…δεν κοστίζει 160 εκατομμύρια

εχω την εντύπωση οτι είναι κοντά στα [B]£270.0M[/B] !!! (λίρες λέει) (εχει πολύ μεγάλο ράστερ)

Χτες ο Σωτηρακόπουλος είπε κοντά στα 800 μύρια ευρώ κοστίζει η ομάδα.

δεν νομιζω να ειναι η αξια των ποδοσφαιριστών…ειναι γενικά ολα μεσα…η τιμη των αθλητών είναι κοντά στα 270 εκατομμύρια λίρες

*τι συζητάμε…απο ενα σημείο και μετά, ή 270 είναι ή 800, το ίδιο είναι

Ενταξει,γελαω.Χαρηκα που τα ειπαμε παιδια,τερμα η μπαλα,απο δω και περα μονο ταβλι:lol:

Αυτο.

Ο ΑΡΗΣ μπορει να φορεσε το καλο ευρωπαϊκο του κοστουμι (sic :p), αλλα αυτη τη φορα σε αντιθεση με τις αλλες φορες μπηκε για να μη χασει και οχι για να νικησει.

Το θρασος ελειψε και οι παιχτες πιστεψαν στη νικη καπως αργα.

δεν πειράζει…το νοημα είναι οτι έδειξε οτι θα μπορούσε…ακόμη και αυτό φτάνει…

φιλιπς: δεν άκουγα τους συμπαίχτες μου απο τον θόρυβο :lol:/8)

Δεν ξέρω αν πήγαινε ο Άρης να πάρει το ματς, αν θα κέρδιζε. Λέω ότι μάλλον θα έχανε. Και για μένα φοβήθηκε λιγάκι, αλλά καλά έκανε. Όσο για την ατμόσφαιρα, τι να λέμε. Γύρισα σπίτι γρήγορα από τη δουλειά για να δω το ματς, μόνο και μόνο για την ατμόσφαιρα στο γήπεδο.

Λογικό είναι ρε παιδιά που ο Άρης μπήκε να μη χάσει.
Μην μεγαλοπιανόμαστε τόσο εύκολα.

Πολλές αγγλικές ομάδες όταν πάνε να παίξουν εκτός έδρας ευρωπαϊκά ματς με θεωρητικά υποδεέστερους αντιπάλους, κατεβαίνουν με τη λογική “0-0 όσο πιο αναίμακτα γίνεται και θα τους λιώσουμε εντός”. Αυτό δεν σημαίνει ότι αν ο αντίπαλος κάνει το λάθος και ανοιχτεί, δε θα χτυπήσουν για να καθαρίσουν την πρόκριση.

Καλά έκανε ο Άρης, πήρε το 0-0 που είναι ένα γενικώς περίεργο αποτέλεσμα και αν του κάτσει μια καλή αντεπίθεση στο Μάντσεστερ μπορεί να κάνει το θαύμα.

Μπραβο στον ΑΡΗ ειπαμε?
Μπραβο στον ΑΡΗ λοιπον!
Η Σιτι δεν καταφερε να κερδισει τον ΑΡH χτες και η Τοττεναμ (που εχει σχεδον τους ιδιους βαθμους μετην Σιτι στην Πρεμιερ Λιγκ) πηρε το διπλο στο Σαν Σιρο.

Δεν μπορω να καταλαβω τι περιεργο βλεπεις. 8)

αρα ο αρης κερδαει την μιλαν

ο νετο γιατι το βαρεσε απευθειας το εμμεσο ? (ο μπαρυ πρεπει να φυγει χθες απο την ομαδα)

ρε παιδια εγω οσες φορες τον εχω δει τον τοχα (δυο - τρια ματς ) μου εχει αρεσει ,γιατι τον κραζεται ?

Τιποτα περιεργο δεν βλεπω.
Απλα προσπαθησα να δειξω ποσο μεγαλη ομαδα εισαστε Σκουληκια!! :stuck_out_tongue:

http://www.sportnet.gr/report.php?id=253911

Ετσι κι ενα σχολιο απο τον Σακαρο της καρδιας μας!

Για τον οποιο κυκλοφορουν σεναρια περι ρηξης με μπεο και συζητησεων με Αρη εντωμεταξυ.Δυσκολο μου φαινεται για τωρα,αλλα για καλοκαιρι καθολου απιθανο.

Eνα βιντεακι απο Αγγλο οπαδο για να διαπιστωθει οτι οντως δε βλεπεις απο τη θυρα των φιλοξενουμενων στο Χαριλαου. :roll: