Αρειανάρα ρε!

τι κανεις ρε Καστιγιο,τι κανεις ρε μαλακα.με αυτο το χτυπημα λογικα δεν ξαναπαιζει φετος.

iron,να που γκρινιαζες,πηραμε και πεναλτυ :stuck_out_tongue:

—τριτη συνεχομενη ανατροπη,τι γινεται ρε πουστη:!:
Να δουμε αν θα το κρατησουμε

NAI ΡΕ ΚΟΝΤΕ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΟΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΟΔΟ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ

γενικα γελαω με Κωνσταντινεα,απο τους χειροτερους διαιτητες που εχω δει ποτε,σε ολα τα ματς που τον εχω δει.και για να προλαβω τους αστερες,δεν εννοω οτι εσφαξε τον Αρη επειδη εδωσε ενα τραγικο πεναλτυ ενω δεν ψαρωσε στα αλλα 2-3 θεατρα,αλλα οτι γενικα ειναι κακος διαιτητης και δεν μπορει με τιποτα να ελεγξει ενα ματς.

----αχαχααχ αγαπαω παπαζογλου

μεγαλη νικη,παλι με ανατροπη,9ο γκολ σε 3 ματς,και τωρα αν τα πραγματα πανε οπως πρεπει(νικας ολυμπιακο βολου και ξανθη και ο βαζελος νικαει ολυμπιακο βολου),μπηκες πλεη οφ.το κακο ειναι οτι χανεις Καστιγιο γιατι οσο και αν μεγαλωσε,παρεμεινε κωλοπαιδι.

Παιδια και τωρα μεταξυ μας για μια θεση.
Θελω να ρωτησω το εξης:Θελω να ερθω στο γηπεδο την αλλη Κυριακη,αλλα οχι οργανωμενα,μεμονωμενα και μαλλον σε θυρα Αρειανων!
Θα βρω εισιτηριο κι απο που και ποση ωρα νωριτερα πρεπει να παω στο γηπεδο?
Συνηθως ειναι sold out α παιχνιδια σας?
Ευχαριστω.

ΑΡΗΣ εισαι και γυρνας απο την Τριπολη με το διπλο. 8)

Τεραστια νικη η σημερινη.

Νικη με αρχιδια, νικη απο αυτες που μας ελειπαν.

Ο ΑΡΗΣ παει να κανει το ακατορθωτο και θα το κανει.-

Υπηρχαν πολλες αμφισβητουμενες φασεις, αλλα απο μεσα δεν μπορω να εχω αποψη.

Εδω το οτι ο Αστερας πηρε κοκκινη το εμαθα μετα το ματς. :lol:

YΓ.: Τα 20? να τα βαλετε στον πατο σας γαμω το σκατοχωρι σας. :x

Έλα λίγη ώρα πριν αρχίσει το ματς, στην 3 ίσως να μη βρεις (το πέταλο των σουπεράδων) αλλά στις υπόλοιπες λογικά θα’χει

Το ματς αυτο διαφερει.

Ειναι αρκετα κρισιμο και ισως παιξει κανα σολντ-αουτ.

Τουλαχιστον, εγω δε θα ξεκινουσα απο το Βολο χωρις να 'μαι σιγουρος οτι θα μπω.

Δε λεω οτι ειμαστε τιποτα γαμιαδες που κανουμε καθε βδομαδα σολντ-αουτ, αλλα με τον ΑΡΗ να χρειαζεται τοσο τη νικη εγω δε θα πηγαινα Θεσσαλονικη, χωρις να 'μαι σιγουρος.


Στα του ματς ειδα τις φασεις.

Κακως ακυρωθηκε το γκολ του Αστερα, δυστυχως δεν υπηρχε μεγαλυτερη ποινη για τον παπαρα τον Καστιγιο, σωστο το πεναλτι που εδωσε υπερ μας, πολλα θεατρα απο τους Αστερες, που οδηγησαν και στη μουφα του 89’.

iron τσακισου ελα να ξελαρυγγιαστουμε παρεα γαμω την πουτανα σου.

το πρωτο γκολ του Αστερα ειναι καθαρο,το πεναλτυ που τελικα εδωσε νομιζω οτι δεν ηταν,αλλα οπως προειπα ο συγκεκριμενος διαιτητης ειναι τραγικος και το πολυ που του αξιζει ειναι να παιζει σε κανα ματς της Κωλοπετινιτσας,αρα ακρη δεν βγαινει.

jiopas λογικα σολντ αουτ δεν θα γινει,αλλα τα εισιτηρια των πεταλων που ειναι τα φτηνα (15 ευρω) μαλλον θα εξαντληθουν.Αμα δε σε χαλαει να δωσεις 20ευρω και να εισαι στην 2 με τους μπαρμπες ή 25 και βαλε ευρω για να πας στις θυρες διπλα στα επισημα δε νομιζω να εχεις προβλημα να παρεις εισιτηριο στα εκδοτηριο του γηπεδου και 1 ωρα πριν το ματς.

Σακη κανε το θαυμα σου.

Εγώ πάλι μπορώ να θυμηθώ πολύ πιο σημαντικά ματς (και τα πλέυ οφφ τελειωμένα είναι ας μη γελιόμαστε) που έβρισκες εισιτήριο. Τέσπα jiopas αν μπορείς να βρεις από πριν έχει καλώς, άλλωστε αν πάει για σολντ άουτ θα ακουστεί 1-2 μέρες πιο πριν και θα ξέρεις αν αξίζει να ξεκινήσεις. Εγώ εμμένω σ’αυτό που λέω, αλλά μη βγω και αντιαρειανός στο τέλος…

[B]@Therion[/B]

Πηγαμε Τριπολη, εχουμε ανανεωση Λεσχης, εχουμε συναυλιες στη γαμω-Αθηνα, εχει και Λαστ Ντραηβ στην Πατρα το ιδιο βραδυ …ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ. :smiley:

Aν πρωτα ο Θεος γινει το θαυμα, στα πλεη-οφ θα 'μαι και θα κανονισουμε.

Δεν ηξερα οτι εισαι τακτικος, γιατι φετος ημουν και με Γιαγκελονια, Ατλετικο, Ροζενμποργκ, Ξανθη, Καβαλα.

Αν το 'ξερα, θα 'χα μιλησει. :wink:

[B]@Adaris[/B]

Aντι-αρειανος δε θα βγεις, απλα εγω δεν θα 'παιρνα την ευθυνη να πω σε καποιον να 'ρθει απο το Βολο χωρις εισητηριο.

Γιατι οπως θυμασαι ματς κρισιμα που εβρισκες, εγω θυμαμαι ματς που γινοταν της πορνης και δεν ηταν απο τα “εμπορικα”.

Τωρα, τα πλεη-οφφ τελειωσαν γι’ αυτους που δεν το πιστευουν.

Εγω μετα το ματς με τη Λαρισα ειχα πει οτι τελειωσε η υποθεση, αλλα οταν εισαι ΑΡΗΣ εισαι καταδικασμενος να αγωνιζεσαι.

Για μενα, με δυο νικες, ο ΑΡΗΣ του χρονου θα ξαναπαιζει Ευρωπη.

Τακτικος ειμαι εδω και πολλα χρονια ρε,και σε Μοναχο και Σαρλερουα εκει ημασταν και καταπιναμε πικρες αναμειγνυοντας τες με καυλα.Και παντα η αρχιπουτανα η καυλα νικουσε την μικροκαριολα την πικρα.

Με τον Αρη που καταφερνει να κανει 3 συνεχομενες ανατροπες(νομιζω δεν εχει συμβει εδω και παρα πολλα χρονια αυτο)και τον Αρη που βαζει 2 γκολ εστω και με 4 τελικες,σε αντιθεση με τον Αρη που σε 15 τελικες εβαζε 1 γκολ και αμα ,και γω ειμαι αρκετα αισιοδοξος.Πιστευω τελικα θα γινει το θαυμα και η σεζον δε θα ληξει απο τον Απριλιο.Οπως ειπε ο αηρον,ΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ.

Μετα τη Λαρισα ειχα πει οτι τελειωσε.

Μετα απο λιγο, βεβαια, ελεγα: “Που ξερεις;;; Αν κανουμε 5/5;;; Γινομαστε γραφικοι μονο και στη σκεψη, αλλα δεν τα παρατησαμε και πολλες φορες μεχρι τωρα, οποτε …δε γαμεις;;; :D”.

Eτσι, λοιπον…

Ο ΑΡΗΣ που φετος δεν ειχε ξανα τρεις συνεχομενες νικες (ειχε μεχρι δυο, αλλα οχι συνεχομενες γενικα, συνεχομενες στο πρωταθλημα).

Ο ΑΡΗΣ που ειχε να κανει ανατροπη απο την Ατλετικο κι αν παμε πιο πισω απο περσι με τον Εργοτελη.

Ο ΑΡΗΣ που επι Κουπερ (καθαρα χρονολογικα μιλαω) ειχε 11 γκολ σε 16 ματς.

Εχει πλεον τρεις συνεχομενες νικες, τρεις συνεχομενες ανατροπες, 9 γκολ σε τρια ματς.

Γιατι να μην κανει αλλες δυο, λοιπον;;;

(Πιστευω οτι με τα προσφατα γεγονοτα με τις κασετες, τη γενικοτερη σταση του Βολου, αλλα και την ηττα απο τις Σερρες, δεν παιρνει το βαζελο να μην παει για νικη στο Βολο, οποτε ενα Χ πιστευω θα το παρει.)

Οπως και να ‘χει, δεν κωλωσαμε ουτε τα παρατησαμε ποτε και δεν προκειται να το κανουμε, γι’ αυτο και θα ανταμειφθουμε στο τελος (δε μιλαω για φετος, αποκλειστικα, που στην τελικη μπορει να βλεπουμε πλεη-οφ απο τον καναπε).

Γιατι οσο και να 'χει προσπαθησει αυτη η ομαδα ή οποιοσδηποτε αλλος να μας ξενερωσει εδω και ΔΕΚΑΔΕΣ χρονια, δεν τα καταφερε.

Τα λεμε. 8)

Παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες,θα δω τι μπορω να κανω.
Παντως εγω σας φοβαμαι παρα πολυ και δυστυχως κατι μου λεει οτι ο Σακαρος θα μας πικρανει πολυ φετος!
Να πω την αληθεια οταν στο γηπεδο μαθευτηκε οτι κερδισε πεναλτυ ο Αστερας ολοι μας παρακαλουσαμε να μπει και οταν το εχασε ο Μπαστια γαμοσταυριζαμε!!!
Τεραστια γκαφα του εκφωνητη του γηπεδου που ο μαλακας ειπε ‘‘Αστερας Τριπολης-Αρης 2-2’’ και στο Πανθεσσαλικο εγινε της πουτανας(αν κι εμεις ειχαμε ακουστικα κ το ξεραμε οτι το πεναλτυ δεν ειχε μπει) κ μετα απο λιγα με πεσμενα μουτρα ξαναβγηκε και ειπε ‘‘Τελικα το πεναλτυ δεν μπηκε κι ετσι Αστερας Τριπολης-Αρης 1-2’’ και φυσικα ακουσε τα μπινελικια του αιωνα απο ολο το γηπεδο.

Μπορεί η προγραμματισμένη συνέντευξη Τύπου του Αχιλλέα Μπέου την Δευτέρα να είχε ερυθρόλευκο ενδιαφέρον, όπως φαίνεται όμως απέκτησε και λίγο κιτρινόμαυρο μετά την αποκάλυψη του αφεντικού της ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου.

Όπως τόνισε ο κ. Μπέος, ο Κώστας Καπετάνος έχει συμφωνήσει με τον Άρη και θα συνεχίσει εκεί την καριέρα του!

Ο ίδιος μπορεί να πιστεύει ότι θα πάει στην Μπαρτσελόνα ή τη Ρεάλ, αλλά εγώ ξέρω ότι θα πάει στον Άρη", ήταν η χαρακτηριστική ατάκα του ισχυρού άνδρα του Βόλου.

Να θυμίσουμε πως το συμβόλαιο του 27χρονου άσου τελειώνει το ερχόμενο καλοκαίρι και μέχρι στιγμής δεν τα έχει βρει για ανανεώσει με τον Ολυμπιακό Βόλου.

Έτσι κάνει προπονήσεις μόνος του και φυσικά δεν συμπεριλαμβάνεται στα πλάνα της ομάδας για τους αγώνες που απομένουν.

*o σακης πάντως αυτόν που θέλει με τα χίλια απο τον βολο ειναι ο σανκαρε…αλλά δύσκολα θα γίνει…

Ανακοινωθηκε οτι τα εισιτηρια των πεταλων θα εχουν 10 ευρω,επομενος ειναι δεδομενο οτι σε 1 και 3 παμε για σολντ αουτ.

Δημιουργουνται κι αλλα προβληματα παντως,λογω καρτων χανει και τα 2 ματς ο Φατι,ενω ο Τοχα χανει το τελευταιο.Και περιμενουμε να δουμε την ποινη του Καστιγιο.

Ντανιλο Περεϊρα και Μενδρινο εχω, τι να μασησω;;; 8)

συγχαρητηρια φυσικα και για τα συρματοπλεγματα 8O τυπου “γκουανταναμο”.

2 φορες πηγα να σκισω το κεφαλι μου:?
λες και ειμαστε εγκληματιες.

Χουανμα σ αγαπαω απο χθες.

Επισης, μην ξεχασω να στειλω τις ευχαριστιες μου.

Σακη σ’ αγαπαμε, Σακη Παπαζογλου παντα το πιστευαμε οτι εισαι Αρειανος και επελεξες να πηγαινεις σε αλλες ομαδες για το καλο του συλλογου.

Ειδικα το εντελως αστοχο πλασε απο τη μικρη περιοχη στο 87’ και η μπαλια που πηγε πλαγιο στο 93’ ενω 'βγαιναν 3 με 1, ηταν συγκινητικες. :cry:

Να 'σαι καλα ρε Σακαρε. :lol:

ΥΓ.: Δοκτωρα και συ μεσα ρε;;;

ναι μεσα ημουν…

προς τον εποπτη 8)

δεν ακουσε και λιγα:D

στον αγώνα αρη-ολυμπιακού βολου θα λείπουν οι Σανκαρέ, Μόνχε, Ζαραδούκας, Ντολεζάι, Σέλεζι, και Αλβάρεζ …οι 6 απο τους 11…πλησιάζουν τα play of

Ρε συ Crimson με τον πονο μας παιζεις???
Παιδια του Αρη εχουμε οντως παρα πολλες ελλειψεις,ολοι οι βασικοι της αμυνας μας κ του κεντρου δεν παιζουν
Τες πα,θα δουμε.
Θα παιξει να φανταστειτε ο Γκοτοβος,που δεν εχει ξαναπαιξει φετος.Τον πηραμε το καλοκαιρι απο τον Οδυσσεα Αναγεννησης,προσωπικη επιλογη του Τσιωλη τοτε.
Θα τον δουμε κι αυτον,μακαρι να τα καταφερει.