Αρειανάρα ρε!

Ρε παιδιά μην σας πιάνει πανικός. Ας βγει πρώτα κάτι. Σίγουρα αν υπάρχει θα βγει πλέον άφού ο Ψωμιάδης παρακολουθείται εδώ και μήνες. Και αν βγει θα είμαι ο πρώτος που θα βγει να κράξει

[B]SavatageOrDeath[/B] για το θεο…δεν κατηγορώ τον αρη…πλέον κάνουμε ΠΛΑΚΑ… εδω ειναι η μίση ελλαδα μέσα.!!

“Δεν καταλαβαίνω γιατί το όνομα μου εμπλέκεται σε αυτή την κωλοιστορία. Ήμουν απλά ο αρχηγός της ομάδας και ευτυχώς Θεέ μου που δεν έπαιξα σε εκείνα τα ματς γιατί αν έπαιζα όλοι σίγουρα θα πίστευαν ότι είμαι μπλεγμένος… Τώρα ευχαριστώ τον Μιχαλήτσο… Χεχεχεχεχεχε”, ήταν το μήνυμα του στο facebook!

οτι ναναι…και η κουτσή μαρια παίζει στοίχημα…

ήθελαν να ανοίξουν λογαριασμό στο εξωτερικό που είναι χωρίς ονόματα(κινα.!!?) και τα διαχειρίζεται ένας.!! για Αραβίδη και Κόκε…!! οχι οτι κάναν κατι σε στήσιμο…αλλά πάιζαν με παράνομο τρόπο…! και αντε ο κοκε ειναι γνωστός τζογαδόρος, παίζει τις κάλτσες του…ο αραβιδης!!!

[SPOILER]

Στον έναν συνομιλεί ο Γιώργος Τσκογιάννης με άγνωστο άνδρα. Αναφέρονται σε στοιχήματα και τους ποδοσφαιριστές Αραβίδη και Κόκε.

Από συνομιλία του Γιώργου Τσακογιάννη (Α) με κάποιον Λευτέρη (Β), προκύπτει ότι γίνεται αναφορά σε δύο ποδοσφαιριστές του Αρη, τον Αραβίδη και τον Κόκε. Αναλυτικά ο διάλογος?

Β: Έλα φίλε, εγώ ξεκίνησα τον πρώτο πελάτη και του ?βαλα τα 500. Εμενα 500 μου ?βαλε στον λογαριασμό.

Α: Θα σου βάλει και άλλα, μην τα δώσεις όλα σε έναν πελάτη ρε μαλ? Βάλε 100, 200, 300

Β: Τι να βάλω ρε του Αραβίδη, 100 ευρώ να βάλω του Αραβίδη είναι καλά;

Α: Θαπληρώνεσαι;

Β: Βέβαια, τι είναι; Είναι ποδοσφαιριστές και είναι λύρα 100, με μεγάλα συμβόλαια. Δεν είναι ποδοσφαιριστές Γ? Εθνικής.

Α: Θα μας ξεκολιάζουν αυτοί, τι είναι αυτοί;

Β: Κοίταξε, ο Αραβίδης τι να ξερκολιάζει; Δεν ξέρει από στημένα παιχνίδια, της ομάδας του παίζει, ο Κόκο παίζει Ισπανία, τι να μας ξεκολιάζουνε; Ξέρω γω τι να σου πω.
[/SPOILER]

Θα ήθελα να πω κάτι για τον μενδρινο. Νομίζω θα έπρεπε απλά να απαλλαχθει λόγω βλακείας. Ίσως σε τέτοιες περιπτώσεις δεν μπορεί να τιμωρηθεί κάποιος παραπάνω. Τον έχει τιμωρίσει ήδη ο θεος

Από όλα όσα έχουν διαρρεύσει για τον Μαρινάκη και παίκτες του Ολυμπιακού, το πιο ντροπιαστικό για μας είναι ο Μενδρινός. Αυτός ο άνθρωπος βγήκε από τις ακαδημίες μας! :lol:

Δεν υπαρχει πανικος, ενα φακτ αναφερθηκε (πολυ καλες σχεσηες ειχε ο Μακαρος και με Τσαρτα που μαλιστα λεγεται οτι ηταν και ρουφιανος του στα αποδυτηρια)

χαχ τελικα εφοσον πεφτει ο Βολος μαλλον βγαινουμε εμεις ουεφα.
ΠΑΡΑΓΚΑ.

αυτο θελει ο αρης, όπως και θέσεις θέλουν να αλλάξουν , παο, αεκ,παοκ, λαρισα, σερρες…
μόνο που στις περιπτώσεις των ευρωπαϊκών εισιτηρίων , αν γίνουν τόσο γρήγορα κινήσεις και βγουν ποινές, η ουεφα εχει την ευκαιρία να σβήσει τις ελληνικές συμμετοχές και οχι να τις αναπληρώσει…

την τριτη(αλλά και σήμερα ίσως) θα γίνει τις ποπης.!

αν ο σανκαρε μείνει ελεύθερος λόγο υποβιβασμού του βολου, γίνεται σχεδόν αυτόματα παίχτης του αρη

crimson, ο Σκορδας εγραψε οτι θελουμε το Cribarri.

Αν τον παρουμε γινεσαι ΑΡΗΣ;;;

(Αν δε θες γενικα, μπορεις να ‘σαι ΑΡΗΣ στην Α’ Εθνικη. :p)

:smiley:

θα γινόμουν αρης αλλά πάλι στην α’ μας βλέπω.!! ολα στημένα είναι…θα μπει στη φυλακή κόσμος και κοσμάκης(λέμε τώρα) για να σωθεί η αελαρα.!!

*δίνω και 1000 ευρο σε όποιον με βάλει στην αίθουσα που θα μαζευτούν την τρίτη στη σουπερ λιγκα…αυτό πρέπει να κυκλοφορήσει και σε dvd…να μην πω και σε 3d στις αίθουσες…:lol:
χθες το βράδυ οι πρόεδροι μας μάλλον ειχαν επικοινωνία.ο ενας βοηθάει τον άλλον…ρε θα γίνει χαμός λέμε.!!

Πηλαδακης-Αθανασιαδης εννοεις ή γενικα για προεδρους μιλας;;;

απο οτι κατάλαβα, όλοι με όλους, απο παναθηναϊκό,λαρισα,αεκ,ηρακλη…ο ηρακλης όμως αργότερα θα έχει πρόβλημα…
τώρα με ποιον απο εσάς δεν ξέρω…ίσως να είναι και ο κοντης…οι ανακοινώσεις χθες ήταν μετά απο συνεννόηση των παε και οχι στην τύχη…
ολοι θέλουν να πέσουν οι καβαλα,βολος, άλλοι θέλουν να επανεξεταστεί το θέμα τους(ηρακλης), άλλοι θέλουν να πέσουν 2 αλλά να μην πάρει άδεια ο ηρακλης(σερρες)…
γενικά γίνεται τις ποπης.!!

και να τυχει να γινει επικύρωση την τριτη(που αμφιβάλω.αν κάνουν κατι οι ουδέτερες θα τους βγει το όνομα), οι απο πανω ομάδες θα πάνε σε οτι όργανο, και οτι δικαστήριο υπάρχει…

δύσκολα βλέπω να προλαβαίνει ο αρης πάντως…(αν γίνει κάτι λέμε)…ασε που υπάρχει η πιθανότητα απλά να χαθεί η ευρωπαϊκή συμμετοχή

χθες ο κοντης επιβεβαίωσε οτι υπήρξε τηλεφωνική επαφή με την αεκ…
απο την λαρισα υπάρχει με αεκ και παναθηναϊκό…

Το γνωστό παρεάκι δηλαδή. :smiley:

ε ναι…τους έχει η αελαρα όλους παραρτήματα.:smiley:

*οπως και απο τον ολυμπιακο θα πηραν καβαλα(ποιον βρηκαν??),πανιωνιο,αστερα,κερκυρα,βολο

Πήρε ο Τσιμπούρης τον Αβντούνη :!:

:lol: τσιμπουρης(+αβντουνης).!! τουλάχιστον βγάζουμε γέλιο με αυτή την ιστορία…

[B]Μπέος με Κόντη για Τσιώλη και Νιόπλια[/B]

(8/3/2011 - ώρα 17:32)

Συνομιλία με Γιάννη. Συζητάνε για το θέμα με τις κασέτες. Ο Αχιλλέας του λέει ότι άκουσε στα ράδια ότι θέλει να έρθει ο Τσιώλης αλλά δεσμεύεται ηθικά και τον ενημερώνει ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Ο Γιάννης του λέει ότι δεν έχει προπονητή και πρέπει να πάρει τον Τσιώλη ή τον Νιόπλια και δεν καταλαβαίνει ποια είναι η ηθική δέσμευση (ακολουθούν γέλια). Ο Αχιλλέας του λέει ότι δεν υπάρχει καμία δέσμευση.

Ο Αχιλλέας του λέει ότι έχει ακούσει ότι έχει δώσει τα χέρια με την Λάρισα. Ο Γιάννης του απαντάει ότι το ξέρει αλλά δεν ξέρει αν έχει υπογράψει. Ο Γιάννης τον ρωτάει τι γίνεται με τις κασέτες και του λέει ότι άκουσε κάποιες και δεν άκουσε τον Αχιλλέα να βρίσκεται στην συζήτηση, μόνο τον Μαρινάκη και τον Πυλλάδη.

Ο Αχιλλέας του λέει ότι αυτά τα έχει βγάλει ο Νίκος και είναι ντροπή. Αν υπάρχουν κασέτες και είναι γνήσιες χωρίς μοντάζ ας τις βγάλουν στον αέρα.

*αυτοι τη φορα ο κανονικός κοντης

αυτο που όλοι κανονίζουν τις κινήσεις τους με τον μπεο και τον μακη είναι από τα άγραφα…
η λαρισα ζητούσε συμβουλές τι είδους παίχτες να πάρει στην β’΄.!!

Mεγαλη μερα η προχτεσινη για την ομαδα…

Ο καρκινος με το #7 αποτελει παρελθον.

Και, ευτυχως, για μενα ενας ενας οι παιχτες της προηγουμενης φουρνιας που εκανε τον κυκλο της αποτελουν παρελθον.

(Με εξαιρεση το Νετο που τον γουσταρουμε [B]γι’ αυτο[/B])

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑ!!!

ΒΡΑΔΙΑ SUPER3!