Αρειανάρα ρε!

δεν ξέρω…δεν είμαι και τόσο σίγουρος…
με ήττα που θα μπορούσε και βάση παιγνιδιού να έρθει, ίσως γινόταν…είναι και η διακοπή(οκ, καταλαβαίνω ότι δεν παίζει ρόλο, απλά βολεύει περισσότερο)

πάντως στο τέλος θα μιλάμε για την μεταγραφή του βαγγελι που άλλαξε τις ισορροπίες…(χωρίς πλάκα!)
ο νετο πίσω δεν έχει νόημα να υπάρχει…ο αρης χάνει πολύ περισσότερα από αυτά που κερδίζει(αν…) παίζοντας πίσω ο βραζιλιανος…πριν ο αρης είχε κλειδώσει την δεξιά πλευρά και ήταν σίγουρος…τώρα βλέπεις το χάος…
επίσης ο φατι τι έπαθε…? μου φάνηκε εντελώς εκτός τόπου και χρόνου…επίσης μου φάνηκε πιο αργός απο πέρυσι…
επίσης με τις γιομες προχθές μου θύμισε την περσινή αελ :? και να τις έκαναν μόνο στον ιακομπ, πάει και έρχεται…

και κατι άλλο, περισσότερο στην πλάκα…μετά τους καστιγιο, ιακομπ, σολτανι, πήρατε και τον σανκαρε(παιχταράς)…ζω για την ωρα και την στιγμή που ο αρης θα μείνει με 7 παίχτες.!! :stuck_out_tongue:

O Φατι ειναι ο καλυτερος μας παιχτης φετος.

Και χτες μια χαρα ηταν.

Αλλα οταν καποιος εχει την εμπνευση να παιξει με ενα χαφ, δε φταιει αυτος …να πω οτι ηταν και κανα τρεχαντηρι, παει στο διαολο.

Επισης, δεν μπορω να τον κατηγορησω γιατι δεν απεδωσε ως σεντερ φορ.

Μαλακιες.

Εγω βλεπω οτι οι παιχτες αυτοι απλα στοχοποιουνται.

Χτες, ας πουμε, ο Καστιγιο αποβληθηκε εντελως αναιτια, ενω δεν ειδα να βγαινει η κοκκινη στον παιχτης της Ξανθης με την ιδια ευκολια που βγηκε στο Σολτανι με τον Ατρομητος.

Οποτε, μαλλον ζεις για τη στιγμη που καποιος θα καυλωσει να μας αφησει με 10 παιχτες.

ΟΚ, ειναι κωλοπαιδαραδες και μερικους δεν τους βλεπω καλα αν δε συμμαζευτουν, αλλα μην υπερβαλλουμε κιολας.

Ο σανκαρε μπλεκει σε καυγαδες και αυτος; Φετος δεν ειδα φατι αλλα μου αρεσει σαν παικτης.

ναι…ο σανακαρε αποβλήθηκε κάποιες φορές πέρυσι στα ματς του βολου και μια φορά την γλίτωσε που έριξε μπουνιά στα μούτρα του κουζεν και του έσπασε ενα κόκκαλο στο πρόσωπο!!(τέρας δύναμης λέμε!)

και δεν είναι θέμα στοχοποιησης…καστιγιο στην ελλαδα εχει κάνει τα κερατά του…ο σολτανι πέρυσι έπαιζε ενα ματς και στο δεύτερο αποβαλλόταν,ιακομοπ ειναι απο τους πιο σκληρούς επιθετικούς και μπλεκει στους πιο ηλίθιους καυγάδες…(η μόνη αποβολή που κέρδισε και δεν ήταν για αυτόν, ηταν του ταυλαριδη)
εκτός αν εννοείς οτι ειναι τωρα που ήρθαν στον αρη…άλλο αυτό…

[B][I]
Οποτε, μαλλον ζεις για τη στιγμη που καποιος θα καυλωσει να μας αφησει με 10 παιχτες[/I][/B]
σου ειπα οτι για πλάκα τα λεω…:-s λες να περιμένω να μείνετε με 7 παίχτες?

*ίσως για τον φατι να φταίει όντως οτι ήταν μόνος…πρώτη φορά είδα ομάδα να περνάει την μπάλα στο κέντρο τόσες φορές…
πάντως μου φάνηκε ακόμη πιο αργός απο πριν.:? ίσως κάνω λάθος

Δεν ειπα οτι θες απο κομπλεξ να δεις τον ΑΡΗ να παιζει με 7 παιχτες.

Απλα, το ανεφερες ως σεναριο και σου λεω οτι αν υπαρχει καποιος λογος για να το θεωρεις πιθανο δεν ειναι οι κωλοπαιδαραδες που μαζεψαμε, αλλα καποιος καυλωμενος που με νταβατζιλικι θελει να μας αφησει με παιχτη λιγοτερο.

Οπως εγινε προχτες με τον Καστιγιο ή δεν εγινε αν προτιμας με τον παιχτης της Ξανθης, ενω σε αντιστοιχη περιπτωση ο Σολτανι (δικαια) αποβληθηκε.

Οτι οντως ειναι κωλοπαιδαραδες πολλοι απο τους παιχτες μας ισχυει, αλλα δεν ειναι το μειζον προβλημα αυτη τη στιγμη.

«Ο προπονητής της ομάδας Σάκης Τσιώλης ανακοίνωσε- πριν την σημερινή απογευματινή προπόνηση- στους ποδοσφαιριστές ότι εισηγήθηκε στην διοίκηση της ΠΑΕ πρόστιμο ύψους 30.000 για ολόκληρο το αγωνιστικό τμήμα (τεχνική ηγεσία και ποδοσφαιριστές). Με την σύμφωνη γνώμη της διοίκησης, ο ίδιος ο προπονητής θα πληρώσει τις 10.000 ευρώ και αναλογικά οι ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν στο παιχνίδι με την Ξάνθη τις υπόλοιπες 20.000 ευρώ».

χάζεψε απο το πολύ θέαμα :stuck_out_tongue:

*όπως και οι παίχτες της αελ πέρυσι που δεν πήραν το υπόλοιπο τον χρημάτων τους…23 παίχτες είπαν ναι με την μια…τι να πεις? έπαιξα μπαλαρα , τα θέλω όλα?

[B]Ο χρήστης Φράου Μπλούχερ λέει (5:27 μμ):[/B]
θελω να παιξω το σπιτι μου στο 1-1
σ’αυτο το ματς
[B]Ο χρήστης Trickster G. λέει (5:27 μμ):[/B]
θα βαλει γκολ ο αρης; χαχαχα
0-0
[B]Ο χρήστης Φράου Μπλούχερ λέει (5:28 μμ):[/B]
θα βαλει ρε, ειναι το πρωτο του επισημο ματς της σεζον
και το δευτερο αργει, καπου φεβρουαριο θα παιζει στην τουμπα

ΜΑΣΤΟΥΡΩΜΕΝΟΣ ΜΟΝΙΜΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΝΟΗΜΑ
ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΟΝΤΡΟ ΝΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ…

ΑΡΗ ΔΙΠΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!

σε βλέπω να τρελαίνεσαι…:stuck_out_tongue:
αν και αυτό το γήπεδο είναι οτι πρέπει για διπλό.βάζεις ενα γκολακι , το κρατάς και όλα ωραία…αλλά το κρατάς το 0?

σεντερ φορ ο Καζναφερης?!παλι πειραματα.

Ε ναι, τι να κανεις πειραματα οταν εχεις την ετοιμη λιση τον ΙΑΚΟΜΠ.

άντε και του χρόνου

παιζεις με παιχτη παραπανω και αντι να ελεγξεις το ματς δεν μπορεις να αλλαξεις μια πασα και σε κλεινουν πισω και σε ισοφαριζουν στο 93.για γελια παλι.

Για μπατσες παλι. Δεν μπορουμε αλλο ρε

για πολλες μπατσες…αν γινει καμια στραβη την κυρακη βλεπω να ζουμε παλιες εποχες στο χαριλαου…

μπραβο ρε λαζαριδη λατρεια.αντε να δουμε πως θα χειριστουμε το γρηγορο γκολ τωρα.

μια απ’τα ιδια.
τραγικοι παλι,οταν βαζεις γρηγορο γκολ και χανεις εντελως το κεντρο δεν πας πουθενα.και η εξοδος του ακοστα μας εκανε πιο κοιμισμενους,απο τους λιγους που ετρεχε και προσπαθουσε να κανει κατι.

απο τα πιο βαρετα ματς εβερ.

Τι έλεγε το δικό σας επίμαχο πανό?

δεν εχω ιδεα,δεν καταλαβα καν αν εννοουσαν το πανο που φαινοταν απο την καμερα και ελεγε μαλακιες για ξυλο σε παοκτσηδες κτλ ή καποιο αλλο που δε φαινοταν απο την καμερα και ειχε πολιτικο περιεχομενο.

Όχι αυτό που φαινόταν, που ήταν και πολύ χειρότερο(φαντάζομαι)