Αρειανάρα ρε!

Τουλάχιστον του χρόνου μπορεί να παίξεις και συ στην αγαπημένη σου ομάδα, Δ’ παίζεις, κάνε εκεί ένα κονέ

χαχαχα τυχεροι ειμαστε του χρονου καταργειται η Δ’ θα εχει Γ’ και θα ειναι ερασιτεχνικη…!! βρε λες? :-k :stuck_out_tongue: απο την αλλη σκεφτεσαι οτι αφου εγιναν ποδοσφαιριστες ο Γιαννιτσης και ο παπαζαχαριας μπορει ο καθενας να γινει…

ε με λίγη “αθόρυβη” ντόπα, σίγουρα

Σιγα τη ντοπα που χρειαζεται για να γινεις ενας κιμας σαν τον Παπαζαχαρια…

ε ολοι παιρνουν πολλα πραματα ειτε νομιμα ειτε παρανομα…το θεμα ειναι γτ καταληγουν παιδια που δεν εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο να παιζουν τοσο ψηλα και να πονανε τα μυαλα μας καθε φορα που παμε γηπεδο…και ο Γιαννιτσης που τον ξερω δε λεω δουλευει πολυ και προσπαθει αλλο τοσο αλλα ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ…!!!
ουτε τα βασικα δε ξερουν πως να στριβουν πως να κανουν μια σωστη πασα τπτ…και να ηταν μονο αυτοι…εδω ο καζναφερης ειναι σχεδον 10 κιλα πιο χοντρος απο περυσι και δε τον εχει πει κανεις τπτ…

Ωραία παθιασμένη, τηρουμένων των αναλογιών και των δυνατοτήτων μας, εμφάνιση, απέναντι σε μια υπερψόφια ομάδα. Λογικό αποτέλεσμα.

Κατά τ’ άλλα, ντροπή για τα ξεφτιλίκια με τις δύο μπάλες και τις καθυστερήσεις. Τα πάντα έχουν ένα μέτρο.

Κρίμα για Φάμπρι πάντως, τον έβλεπα μόνο του στον πάγκο στο τέλος και τονελυπήθηκα τον άμοιρο. Βάλτε τον Κινγκ πρώτο προπονητή να δείτε άσπρη μέρα! :lol:

αντε να μπαινουν μεσα ενας ενας…αντε!!!

δώσατε χαρά στον Δημήτρη που είναι Βεροιάρα… :stuck_out_tongue:
άντε ντέρμπυ με τον γάζωρο εδώ πάνω του χρόνου :smiley:

χαχαχαχχα
μήπως είναι κι αδερφάρα;

αχαχαχ εχει γελιο παντως το κομπλεξ που σας δερνει,ασχολειστε 10 φορες περισσοτερο απ’οτι οι αρειανοι.

ΛΑΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΓΡΑΝΑΖΙ

(σε φωνή γκέη ηρακληδέα)

Ο ΚΑΛΤΣΑΣ ΒΡΕ ΤΟΥΣ ΕΡΙΞΕ Ο ΚΑΛΤΣΑΣ

πραγματικα ρε τετοιο κομπλεξ πουθενα αλλου…γυρισαμε απο Βεροια με γυρισμενα μυαλα εχουμε και τον καθε πικραμενο να μας τη λεει κιολας…και οσο για το καλτσα ασε μας ρε φιλε που μας εριξε ο καλτσας που με τους πιο ασχετους παιχτες στην ιστορια μου επρεπε να εχω 30 βαθμους τωρα και αν θες τα λεμε ενα ενα τα ματς…
και ενα αλλο θεμα που θελω να αναφερω επειδη ειμουν μπροστα σε καποια συμβαντα σημερα…

[SPOILER]οσο κατα και να ειμαι σε αυτα που γινονται με τα σουτια και τα λοιπα δε μπορειτε φιλοι μου να εχετε ανοικτους συνδεσμους 2 χωρια πριν τη βεροια να προκαλειτε και μετα να κλαιτε…δε φταινε οι κακοι σουπεραδες αριανοι που σπανε τις περιουσιες σας σε βεροια και μακρυχωρι φταιτε εσεις που προκαλειτε και ειστε στους δρομους την ωρα που ερχονται 7 χιλιαδες αριανοι… εσεις δωσατε την αφορμη να σταματησουν τα πουλμαν…περαστικα σας και παντα λενε οποιος θελει τα παθαινει…ας προσεχατε…λυπαμαι παρα πολυ για καταστηματαρχες και τα λοιπα σε βεροια και μακρυχωρι αλλα δε λυπαμαι καθολου αυτους που περιμενανε πως και πως να ερθει κανα αμαξι μεμονωμενο να σπασουν…αυτοι πηραν αυτο που τους αξιζε να λεμε τα πραματα με το ονομα τους γτ πολλα ακουμε τελευταια για τους κακους οπαδους του αρη και τα λοιπα… [/SPOILER]

καζούρα λέγεται παιδιά, θα έλεγε κανείς ότι μετά τις 2 πρώτες φορές θα το συνηθίζατε. άσε που κάνατε την μεγαλύτερη οπαδική εκδρομή στο νομό Ημαθίας.

αστειάκι, ελάτε, έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να πέσετε εκτός αν αυτοκτονήσετε, κοιτάξτε δηλαδή το πρόγραμμα που έχει ο ΟΦΗ.

το “εκτος αν” μ’αρεσε

Ρε δεν αξίζει να κλαψομοιριάζετε αυτοί που πέφτετε από την Σουπερλίγκα ούτε να χαίρεστε αυτοί που τα πάτε καλά στη Σουπερλίγκα. Ξερω γω η αρρώστια δεν κόβεται, αλλά από τον γαύρο μέχρι τον τελευταίο όλοι κλαίγονται ο καθένας για τους λόγους του. Μια αυταπάτη είναι αυτή η ενασχόληση, αυτό δεν είναι πρωτάθλημα. Πέφτει ο Άρης, ε και; Να χέσω την ιστορία που δημιουργούν οι τάχα μου πρωτοπόροι αυτής της παρωδίας.

Και επειδή μέχρι να κλείσουμε τα μάτια μας οι της τωρινής γενιάς ο επαγγελματικός αθλητισμός στο Ελλάντα δεν βλέπω να αλλάζει πορεία, αράχτε και βρείτε κάτι εναλλακτικό ν’αγαπάτε. Με πονάει να βλέπω συνομήλικα παιδιά μέσα σε αυτή την κρίση που περνάμε να σπληνιάζουν για ΠΑΕ (ποιες ομάδες;)

γουελ σεντ,ακριβως αυτη τη νοοτροπια εχω και γω εδω και 2 περιπου χρονια.Δεν μου βγαινει πλεον καμια πωρωση και καμια οπαδικη καψα.Ουτε τους μισους παικτες της ομαδας μου δεν ξερω πλεον,και δεν με ενδιαφερει και να τους μαθω.
Τωρα στηριζουμε μονο ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΟΛΣ.