Αρειανάρα ρε!

Καταρχην κοπελια δεν ειμαι κουκλα. Και μαλιστα ειμαι και πολυ ασχημος. Κατα δευτερον εχεις απολυτο δικιο. Ο Αρης των 20 βαθμων σε 30 αγωνες στους 4 τελευταιους εριξε 4 στη Λειβαδια, 5 στον Αστερα και εκανε διπλο παιζοντας για 80’ με παικτη λιγοτερο στο Περιστερι. Δε θελει κοπο. Θελει τροπο.

ΥΓ Παντως αφου συνεχιζετε να ασχολειστε και να χαιρεστε με το αηδιαστικο ελληνικο πρωταθλημα, συγχαρητηρια. Θελει πολλα αντερα.

δλδ επρεπε να φτασουμε στον γκρεμο για να μας βοηθησει ο μαρινακης?να τα ξαναπω?13 κοκκινες και 9 τουλαχιστον βαθμοι που μας στερησαν τα λαθη διαιτητων με ολυμπιακο αεκ ατρομητο.Αλλα σε αυτο που λες στο τελος συμφωνω.και γω ωρες ωρες κανω μαλακια που ασχολουμε με το ελληνικο πρωταθλημα.Εδω σαν κρατος δεν υπαρχουμε θα υπαρχει ελληνικος αθλητισμος?

Με Ολυμπιακό ήταν ανθρώπινα τα λάθη.

Τι να πει και η ΑΕΚ για διαιτησια. Και να τονισω πως δεν ειμαι ΑΕΚ. Γενικοτερα υπαρχει στο ποδοσφαιρο πολυ βρωμια, σχεσεις εξαρτησης ομαδων με δανεικους κτλ και φυσικα πολυ βια (βια με καθε τροπο,οχι μονο οπαδων). Εγω δεν εχω κατι με τον Αρη. Μεγαλες ομαδες (γιατι για μενα ειναι μεγαλη ομαδα και γουσταρω να τον βλεπω να παιζει με 20000 κοσμο στο γηπεδο) τις εχει αναγκη η Α Εθνικη. Οπως, κατσε να δεις, πως θα λειψει εστω και αυτη η ΑΕΚ του χρονου. Αλλα αυτο δεν αναιρει οτι αυτα τα τελευταια του αποτελεσματα απεναντι σε ομαδες της πρωτης πενταδας ηταν τουλαχιστον περιεργα

That’s all

σε αυτο το πρωταθλημα δεν εχει το δικαιωμα κανεις να μιλησει για τον ΑΡΗ…!!!
φοβερη βοηθεια απο το γαυρο τι να σε πω ειχαμε που ειχαμε ποσα παλτα μας εφερε αλλα 3 να γουσταρουμε…μονο ο τατος και αυτος στα πιο σημαντικα ματς με πλατανια βεροια ανυπαρκτος ηταν…σιγα μη τους πουμε και ευχαριστω

και να ξεκαθαρισω οτι θεωρω τους δανεικους απο τον γαυρο μια απο τις μεγαλυτερες προδοσιες που εχει φαει ο συλλογος τα τελευταια χρονια απο τους παραγοντες του…

απο την αλλη πια αλλη ομαδα φετος στην ελλαδα εχει την “πολυτελεια” να δινει δανεικους πλην του γαυρου;

δικοπο μαχαιρι.

το ξαναγραφω. και το χανουμι και εμεις εχουμε προδοθει με τον χειροτερο τροπο…γιατι εχουμε τρυπηθει “απο μεσα”.

ας τελειωνει αυτη η σκατοχρονια τουλαχιστον.

Μια-δυο χρονιες εμειναν και για τον Ολυμπιακο που θα εχει ακομα τη δυνατοτητα για ροστερ 60 παικτων. Τωρα ακομα τον σωζουν τα 20 του ch.l. (αλλωστε γι αυτα γινονται ολα). Απο το 2015 που δε θα μπαινει απ ευθειας στους ομιλους το ξανασυζηταμε.

και για τι δανεικους μιλαμε ε?? αυτον τον Διαμαντακο τον εχετε δει?? ο τυπος ειναι η απατη του αιωνα δε μπορει να κουνηθει…και ο Ζαραδουκας μια απο τα ιδια…ο γκεσιος ηταν κλασεις ανωτερος

Ο Ζαραδουκας ηταν καλος παικτης αλλα τον εφαγε ο τραυματισμος του.

Η αληθεια ειναι, βεβαια, πως η αντιμετωπιση του ΑΡΗ υπηρξε το ιδιο αθλια ΚΑΙ αφοτου πηρε δανεικους.

Δεν καταλαβαινω γιατι ενα “παραρτημα” να μην παιρνει καθαρο πεναλτι στα Γιαννενα, γιατι στον Αγκανθο (κυριως) βγαιναν καρτες σαν τα στραγαλια, με αποκορυφωμα τη 10η κιτρινη που στο ματς με τον Πανθρακικο δεν την εδειξε ποτε και μαθαμε στο ημιχρονο οτι “ε πηρε αλλη μια” ή την αποβολη του στο Περιστερι και γενικοτερα γιατι να εχει τετοια αντιμετωπιση ολη τη χρονια αμα ειναι να σωθει.

Ο ΑΡΗΣ ειναι με τεραστια διαφορα απο το δευτερο, πρωτος τοσο σε κιτρινες οσο και σε κοκκινες.

Αν καποιος θελει, ας μεινει στην αποκτηση του Τατου ή στο ματς με την Τριπολη, παροτι δεν ηταν το ιδιο θιγμενος με ολα αυτα που αναφερω ή με τα χαμενα τριποντα με ΑΕΚ, Ατρομητο, ΟΣΦΠ ή Ξανθη.

Σεμιναρια ηθικης, λοιπον, αλλου.

[B]@brein.d3d[/B]
Το τρυπημα ειναι πολυ μεγαλυτερο και η αποκτηση ενος παιχτη ειναι πταισμα μπροστα στις προδοσιες που εχουμε βιωσει τελευταια.

ελα πειτε μου οτι ειναι τρολια

ίσως δεν ήμουν εγώ κατανοητός…

δεν έχει νόημα η ανακοίνωση όχι γιατί κέρδισαν το ματς, αλλά γιατί δεν έμεινε κάτι ατιμώρητο… αν μετά από όλα αυτά έβγαιναν και συνέχιζαν το ματς και δεν γινόταν τίποτα στην αεκ τότε ναι να βγάλει ανακοίνωση… αλλά τώρα εφαρμόστηκαν οι κανονισμοί, η αεκ (λογικά) θα τιμωρηθεί όπως ορίζει ο κανονισμός, οπότε δεν έχει κάτι να καταγγείλει ο πανθρακικός… το μόνο που ίσως μπορεί να πει είναι ότι η αστυνομία ξέρω γω δεν επενέβη άμεσα ώστε να μην φτάσουν οι οπαδοί στους παίκτες…

κατά τα άλλα για να λέμε την αλήθεια η πιο παλικαρίσια σωτηρία φέτος είναι αυτή του πανθρακικού… τον είχαν ξεγραμμένο όλοι μέχρι πριν 3-4 ματς…

Η ανακοινωση του σουπερ 3 κατα της Αεκ ειναι ανουσια, εμετικη και ΤΙΓΚΑ στο κομπλεξ.

«Παρατηρούμε τις τελευταίες μέρες ένα παραλήρημα-θλίψη-μνημόσυνο υπέρ της μελλοθάνατης και θλιβερής άεκ, μιας ομάδας συνοικιακής, που για να δώσει νόημα στην ύπαρξή της, καπηλεύτηκε την αιματηρή ιστορία του Πόντου και όλων των ξεριζωμένων.

Μια ομάδα λοιπόν, κατεξοχήν συστημική, που είδε το χάρο με τα μάτια της και αντί να δείξει υπερηφάνια και ντομπροσύνη (όπως δήθεν επιβάλλει η «επαναστατική» καταγωγή της) αποφάσισε να γλύψει κατουρημένα σώβρακα και να κλαφτεί σαν πραγματική μυξοπαρθένα σε αυτούς, που υποτίθεται είναι οι εχθροί της?

Ακούστε λοιπόν ανύπαρκτα και κατατρεγμένα χανούμια? Ποτέ δεν εκφράσατε ούτε τον Πόντο, ούτε τον ξεριζωμό, ούτε την προσφυγιά? Πάντα ήσασταν οι βολεμένοι, που σας πετούσαν ένα κόκκαλο και ορμούσατε σαν τα ξελιγωμένα πεκινουά?

Για αυτό λοιπόν τώρα κάντε τουμπεκί, πάρτε τον κατήφορο, που σας αξίζει, και μην πιάνετε στο στόμα σας την ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ, που αυτά, που εσείς δεν αντέχετε ούτε σαν σκέψη, τα έζησε δύο φορές και είναι ακόμα εδώ ενωμένη και δυνατή και σας κάνει να βλέπετε και πάλι εφιάλτες?

Υ.Γ Ο τεράστιος Λαός του ΑΡΗ παρακολουθεί τις εξελίξεις και δεν θα επιτρέψει σε κανέναν στηπού να αλλοιώσει τα γεγονότα και να παίξει με το μέλλον της ομαδάρας μας».

Λεξιλογιο της αλανας και νταηλικι. Σκετη αηδια.
Και ολα αυτα επειδη ενας πρωην παραγοντας του νιονιου που ουτε τον ξερει η μανα του υπονοησε οτι τα επεισοδια ηταν προβοκατσια απο αρειανους.

τελειωσε και αυτη η χρονια καλα ευτυχως!!!
στον γυρισμο απο Ξανθη σκεφτομουν ολα αυτα που τραβηξαμε φετος πραγματικα τι χρονια και αυτη!!!
μακαρι να οργανωθουμε λιγο και να κανουμε μια καλη ομαδουλα για του χρονου τλχστν να μην εχουμε παλι τα ιδια…

Ο πρόεδρος της ΠΑΕ ΑΕΚ και το νομικό επιτελείο της κιτρινόμαυρης εταιρείας κινούνται για τη διατήρηση της ομάδας στη Σούπερ Λίγκα μέσω ένστασης που αποσκοπεί στον υποβιβασμό του Άρη λόγω προσπάθειας υπαγωγής στο άρθρο 99.

λολ. η απελπισια σε ολο της το μεγαλειο ομως.
αν το κυνηγησουν οντως,θα γελαει μαζι τους ολη η ελλαδα,ειδικα μετα το πρηξαρχιδισμα που μας εχουν ριξει τοσα χρονια με το “χαρτινο πρωταθλημα”.

δεν διαφέρει και πολύ από την κόντρα άρης πανιώνιος πριν μερικά χρόνια…

και τότε όλη η ελλάδα γελούσε…

Ουτε τη θυμαμαι.
Καλα εκανε και γελουσε αμα κυνηγουσαμε να κερδισουμε κατι στα χαρτια με ηλιθιες προφασεις παντως.

Το μονο που εχω να πω ειναι πως ειμαι τυχερος που εζησα την εποχη του γκαλη και του γιαννακη.Δυσκολο να περιγραψει κανεις στους νεοτερους τι εστι εκεινη η εποχη.Προχθες ζωντανεψαν πολλες στιγμες απο τοτε.Και να τα λεμε ολα και ο ετερος μεγαλος παναγιωτης γιαννακης δικαιουται κατι αντιστιχο.

:bow::bow::bow:

…όλοι αισθανόμαστε ευλογημένοι, που ζήσαμε τον Γκάλη:):!:

Η μπουτικ του μπασκετικου Αρη δεν εχει διαδικτυακο μαγαζι? Εμεις οι ΓΑΥΡΟΙ απο Αθηνα/εξωτερικο πως μπορουμε να παρουμε 1-2 t-shirts με τον Γκαλη?