Αρειανάρα ρε!

μπραβο ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μου

Δώσε καμία 40αρια νούμερα για το Τζόκερ γιατί σε βλέπω δυνατό στις προβλέψεις.

2 Likes

aaaa,κανε λιγο αααα

Γράφει ο άλλος για τον σημερινό αγωνα στο pressaris "Καλη επιτυχία. …η Ελλαδα έχει ανάγκη τους βαθμούς " την στιγμη που η 11αδα του Άρη εχει 10 ξένους…Ξεφτίλα. Άρης πλέον μονο στο μπασκετ

αυτο με τους 10 ξενους,οσο και αν χτυπαει ασχημα,ειναι θεμα του ελληνικου ποδοσφαιρου και οχι του ΑΡΗ συγκεκριμενα

Ναι έχεις δίκαιο λίγο πολύ αλλα αναφέρω τον Αρη γιατί ειναι η ομαδα που αγαπάω /υποστηριζω απο πιτσιρικάς

1 Like

και οι Κύπριοι όλοι ξένοι ήταν…

Δεν συμφέρει πλέον να παίρνεις Ελληνες. Είναι πολύ ακριβοί για αυτά που προσφέρουν.

1 Like

Αν και έχω πολύ καιρό να παρακολουθήσω τον ποδοσφαιρικό Άρη (καλά, και τον μπασκετικό, που κυρίως με ενδιέφερε, δεν παρακολουθώ πια… οκ εδώ και χρόνια δεν παρακολουθώ γενικά τα αθλητικά, τουλάχιστον όχι στενά :laughing: ), ΑΛΛΑ:
ο φετινός Άρης στο ποδόσφαιρο τα πάει καλύτερα από ποτέ ίσως… μετά από 11 αγωνιστικές είναι 2ος (μετά και τη χτεσινή νίκη απέναντι στα παοκάκια :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) και με μικρή διαφορά από τον 1ο. ΟΚ νωρίς είναι ακόμα, αλλά φαίνεται ότι φέτος έχει καλές προοπτικές. Δεν μιλάνε, όμως, γενικά για τον Άρη φέτος… τον υποτιμούν;

1 Like

η ομάδα δείχνει μια σταθερότητα…
το θέμα είναι μην ξεφουσκώσουμε μετά τις γιορτές

Ο Καρυπίδης δεν το πήρε χαμπάρι ;;;

1 Like

υποτιθεται εχω μπλοκαρει τα αθλητικα εδω μεσα για να μην μπαινω στην διαδικασια να ασχολουμαι.Ειδα πρωτο πρωτο αυτο το θεμα και αδυνατω να μην σχολιασω…

ολο αυτο φιλοι Αρειανοι καποια στιγμη θα σας γυρισει μπουμερανγκ.Οταν ο χοντρος δεν θα σας εχει αναγκη θα εχετε την καταληξη των αλλων παραρτηματων.Καταλαβαινω την πικρα να πεφτεις 3 φορες κατηγορια και να τρως καζουρα απο τους φιλους σου τους ΠΑΟΚτζηδες και να κοιμασαι και να ονειρευεσαι πως να τους κερδισεις.Λογικα ειναι αυτα.
Αυτο που δεν ειναι λογικο ειναι να ξεπουλιεσαι σε εναν εμπορο αχνης για να το καταφερεις.
Θα μπορουσα να γραψω και αλλα πολλα,αλλα δεν εχει αξια γιατι δεν θα τα καταλαβετε.
και μολις εβαλα ξανα mute σε ολα οποτε αν γραψει καποιος κατι δεν θα το δω οποτε ουτε θα απαντησω.

4 Likes

Ας πω την χαζομάρα μου (σόρρυ φίλε) κ μετά ας πω μη μου απαντήσετε δε θα το δω.Ασε που είμαστε κ βλακες κ δεν καταλαβαίνουμε τι λες.

1 Like

Έχοντας το πιο πλήρες ρόστερ από ποτέ, δεν νομίζω να ξεφουσκώσουμε - ακόμα και αν δεν εξακολουθήσουμε αυτά τα ξέφρενα αποτελέσματα, που μεχρι τώρα σε ορισμένους αγώνες ήταν και τυχερά. Πιστεύω ο Άρης θα πρωταγωνιστήσει επιτέλους μέχρι το τέλος.

Ικανοποιημένοι ήμασταν και πέρσι απ την ομάδα αλλά φέτος είναι άλλο πράγμα. Και μονο που δεν είσαι υποχρεωμένος να βλέπεις κάτι Τονσο και Μαντσίνι (οκ αυτός μας έμεινε) είναι μεγάλο πράγμα. Μπερτολιο, Τζεγκο φοβερές προσθήκες.

Αν κάνει και το κάτι παραπάνω ο Μάντζιος, θα μπορούσαμε να δούμε επίσης και ωραία μπάλα από μας, αλλά δεν το περιμένω δυστυχώς. Και τα αποτελέσματα καλά είναι βέβαια.

Τώρα για το μπάσκετ τι να πεις. Μακαρι να πέσουμε, για να σταματήσουμε να ασχολούμαστε. Διότι μπαίνουμε τόσο καιρό στο τριπάκι να βλέπουμε αυτά τα αίσχη και είναι πραγματικά τρομαχτικά σάπιο.

Ο Άρης φέτος έχει φοβερό κέντρο. Σάσα, Ματίγια, Κάτσε, Τζέγκο για 2 ή 3 θέσεις; Δε νομίζω να έχει να ζηλέψει τίποτα από ΠΑΟΚ και ΑΕΚ όσον αφορά το κέντρο.
Στον ΠΑΟΚ έλειπε ο Καντουρί χθες και είχε μια τρύπα σαν του Όζοντος.

Δες εδώ ένα στατιστικό.

Αυτός που έχω ερωτευτεί βέβαια, αν και δεν είμαι Άρης, είναι ο Γκάμα. Καλλιτέχνης.
Νομίζω πως ο Άρης θέλει ένα πολύ καλό σεντερ φορ για να μείνει στα ψηλά πατώματα μέχρι τέλους.

2 Likes

Ο νέος προπονητής του Άρη