Γειά σας!

Γειά σας!! πρώτη φορά γράφω κι εγώ γενικά σε forum και γράφω εδώ γιατί τρελαίνομαι για rock και metal. μεγάλη μου αδυναμία είναι το gothic metal βέβαια αλλά δεν έχω πρόβλημα να ακούσω και τα άλλα είδη! αυτή τη στιγμή που γράφω ακούω rotting christ!! αυτά…

Kαλως ήρθες Cathy και καλά post…:slight_smile:

Y.Γ Ποιο Rotting Christ ακούς αλήθεια?:-k

Kαλως ηρθες Cathy.Καλα να περασεις

welcome to our forum! We hope that your staying here will be joyfull!

ακούω quintessence απο το album genesis…δε βλεπω να ακουνε και πολλοί gothic/black σ’αυτό το forum πάντως.

Για gothic δεν νομιζω, αλλα για black υπαρχουν αρκετοι…

Γουελκαμ και απο μενα…

Καλη διαμονη σου ευχομαι…

Πετσετες θα βρεις πανω στη γκαρεκλα, ενω το πρωινο ειναι απο τις 8:00 - 10:00

Για οτι χρειαστειται επικοινωνηστε με τη reseption πατωντας το μπληκτρο 9

Ευχαριστω!

βασικά, από εμπειρίας σου λέω, ότι αν ανοίξεις κάποιο τόπικ για αυτά που ακούς (αφού πρώτα ελέγξεις ότι δεν υπάρχουν παρόμοια τόπικς για να μη τρέχω να κλειδώνω :roll: :p) θα βρεθούν και άλλοι χρήστες που θα έχετε κοινά ακούσματα :wink:

Θυμάμαι κάποτε στο τόπικ για το alternative στις κυκλοφορίες, κάποιος είχε εκφράσει την απαισιοδοξία του για το μέλλον του τόπικ, με βάση τα όσα είχε δει εδώ μέσα, αλλά εν τέλει το τόπικ έφτασε πολύ μεγάλο αριθμό ποστς

Καλωσήρθες.:smiley:

welcome home(γνήσια king diamond fan…:slight_smile: )

Hey, welcome!!! Απο τη στιγμή που σου αρέσουν οι Cure, οι Sisters, οι Fields και οι Paradise Lost, έκανες πάρα πολύ καλά που γράφτηκες, ούτε να το σκέφτεσαι! Πολύ καλοδεχούμενο το σκοτεινό πέπλο που έριξες με την είσοδο σου πάνω απο το φόρουμ!..

μην παίρνεις και όρκο για αυτό. Welcome.

κατ’αρχάς δεν είμαι γνήσια king diamond fan και δεύτερον για cure και fields δεν τρελαίνομαι…
τα αγαπημένα μου συγκροτήματα είναι: lacuna coil, within temptation, nightwish,moonspell,rotting christ,paradise lost,cradle of filth,dimmu borgir,epica,after forever,amorphis,arch enemy,forever slave,graveworm,katatonia,theatre of tragedy,my dying bride,nightfall,therion,to die for,the sins of thy beloved,theatres des vampires,tiamat,tristania,xandria κλπ…

μπα, μη το λες. ειμαστε αρκετοι, απλα κρυβομαστε.

Welcome παντως. για Gothic Μetal παιζει αρκετη κουβεντα σ αυτο το τοπικ:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5188

οκ…σε ανακάλυψα και έμαθα τι ακούς!!!με κάλυψες!! :wink:

και δεν εμεινες ευχαριστημενος απ’τις προτιμησεις μου?

Αυτά είναι!!!Εύγε!
Καλώς ήρθες!:smiley: (αν+καθυστερημένα…)

Kαλως σε βρηκα νεφελη!! κι εσυ φαν των female fronted και gothic bands ε?

E, ό,τι μπορούμε κάνουμε!!:smiley:

και με το παραπάνω!!!

α οκ thanx!!:slight_smile: