Τύποι γυναικών

Αν φωραει γουνινα βρακακια?:-s

Kαι τσίγκινα μη σου πω…

Δεν ενοχλούν σε περίεργα σημεία αυτά?

Όπως επίσης αυτά θα είναι πολύ βαριά…
:lol: :lol: :lol:

οταν μας πηγαν 7ημερη στη Ροδο ειχα βρει chainmail βρακια

προτειμω την κυριλε

In the spirit of really true HEAVY metal :lol: :lol:

εννοοειται οτι τα σπαει. :oops: με τη κοπελαμ βλεπαμε τους manowar και τα σπαγαμε μαζι. :stuck_out_tongue: επικες στιγμες κυριολεκτικα. ας μη πω τους Slayer. ειχαμε επετειο 2 ετων την ημερα της συναυλιας τους :lol: αυτη ηθελε να δει Accept, εγω Slayer. ε, τα βρηκαμε δηλαδης.

αν τυχαινει η κοπελα σου να ακουει την ιδια μουσικη, το λαιβ μπορει να γινει μεγαλη απολαυση. εγω παντως εχω ενα παραπανω λογο για να την κοροιδευω μετα τους Manowar (δηλαδη οτι οι Rhapsody εκτος απο στουντιο, ειναι και στα λαιβ ελεεινοι :lol: )

Kακογουστες γυναικες!!!Ακου Ραψοντυ.Εγω παλι προτιμω να ειναι σε αλλη φαση εστω ροκ για να μη μου σπαει τα @@ και θελει να ερχεται σε συναυλιες μαζι μου (εχω ποσταρει αλλου για τραγικη εμπειρια).Ασε που οι γυναικες τα ξερουν ολα και μπορεις να ακουσεις πολλα κουφα που θα σε κανουν να χτυπας την τσουτσουνα σου στο τοιχο

Εγω που θα βρω κανα φεστιβαλ που να παιζει την ιδια μερα (πχ.)Megadeth και Μακροπουλο???

Μπορεις να βρεις αλλη γυναικα ρε :stuck_out_tongue:

Ε ναι.you bond και τα ρέστα.και το κυριότερο δε σε παρεξηγεί όταν ενώ φιλιέστε και ακούτε sayyy ok θα πω κάτι light Kreator πχ??και σταματάτε λίγο για να χτυππηθείτε (πωωωωωωωωωωωω τι σημείο είναι αυτό???)και μετά πάμε πάλι… :slight_smile:

Oχι βεβαια! Πως θα χαλβαδιαζεις γκομενες στο live? [-X

Δυσκολο. Πολυ. Αν ηταν Σκορπιονς και Μακροπουλος κατι θα μπορουσε να γινει…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι λε ρε? Ο ΠΙ-ΠΙ-ΝΟ-ΚΥ-ΝΗ-ΓΟΣ ειναι αλανθαστος!:stuck_out_tongue: Ασε γιατι το 3πλο DVD των AC/DC που μου πηρε δεν το ειδα ακομα, αν το δω και δεν μ’αρεσει βλεπουμε…!#-o :lol:

Για αυτο δεν ειπα τους Scorps γιατι ειμουν σιγουρος οτι καποιος τερασκωληκας σαν και 'σενα θα πεταγοταν και θα το 'λεγε!:har:

Ρε,τι γούστα είναι αυτά που έχετε?Ένας είναι ο τύπος γυναίκας!!!

Θεέ μου,είναι τόοοσο όμορφη που μου έρχετε να κλάψω απο συγκίνηση:D :smiley: :smiley:

Oh my god!!Ειναι τοσο κακογουστος τελικα οσο ακουγοταν. :stuck_out_tongue:

E ε παιδακι.Εβαλες λαθος λινκ ή εισαι σε λαθος τοπικ.:slight_smile:

τι κάφροι που είστε ρε.
πυραμίδα παιδί μου,πες μου τι νιώθεις.:slight_smile:

Συμφωνω

:naughty: :naughty: :naughty: :ok: =P~ =P~ =P~ =P~

παρακαλείται όποιος εντοπίσει κάτι ανάλογο σε Μ έκδοση να επικοινωνήσει με 69461366613

πλάκα πλάκα αυτό

τα σπάει !!!