Το Πλοκάμι Του Καρχαρία

πλακα εχουν… οπως επισης και τα υπολοιπα τετοια συγκροτηματα: Ανωριμοι, Μεταλιρα, Trendy Hooliguns κλπ. αφου εμεις εδω στο ελλαδισταν δεν αξιζουμε για τιποτα σοβαρο καλα κανουν και υπαρχουν και γελοιοποιουν τα παντα!

το πλοκαμι ενας ειναι που γραφει τα τραγουδια και στιχους κλπ, απλα χρησιμοποιει κι αλλα ατομα να παιζουν κιθαρα ή drums κλπ γιατι ο ιδιος δεν ξερει απο μουσικη.

ηταν να κυκλοφορησει και το τριτο αλμπουμ του απο την Ατλαντις records αλλα ακυρωθηκε το συμβολαιο και τσακωθηκαν. ισως κυκλοφορησει τη δουλεια του μεσω ιντερνετ, αν και γενικα δεν τον βλεπω για συνεχεια…

εισαι αδικως υπαρχουν και στο εξωτερικο τετοιες μπαντες και η ελλαδα εχει μερικα καλα συγκροτηματα απλα μην ξεχνας την αγορα της ελλαδας που ναι μικρη

N-CARKADE 4 LIFE. ο ρεμπετης μεταλλας τα σπαει

Θα κυκλοφορήσει τελικά από την ατλάντις.

Τα σπάνε ρε!

Στο φουσκωτόοοο Σάαααακη
Δεν υπαρχει πουλάααααακι!!! :band:

Δεν ξερω, δεν τους πολυ γουσταρω (2-3 κομματια εχω ακουσει βεβαια), και δεν ειναι οτι δεν γουσταρω γενικως, ειμαι μεγαλος φαν των Ανωριμων πχ :smiley:

Oι Ανωριμοι τους νικανε στα σημεία…:lol:

γενικα απο ελλαδα το μοναδικο ελληνικο σοβαρο metal συγκροτημα που ξεχωριζει για μενα κι αξιζει να ακουγεται εκει εξω (οπως κι ακουγεται κι εγιναν γνωστοι ακριβως επειδη αξιζουν) ειναι οι Rotting Christ. ειδικα με το Theogonia εκτοξευτηκαν! τραβα στο metalstorm.ee για παραδειγμα να δεις πως βγηκαν πρωτοι. αντε και στη δευτερη θεση να αναφερουμε τους Septic Flesh με το τελευταιο Communion. κανεις αλλος!

εγω ειχα ακουσει οτι ακυρωθηκε γι’αυτο αμα πας στο profile του στο myspace θα δεις οτι κατεβασε ολα τα τραγουδια. επισης ειχα ακουσει οτι θα τα δωσει δωρεαν ολα στο internet. αμα τωρα δεν ισχιει και γνωριζεις κατι παραπανω, πεσμας κι εμας.

οσο για το ποιους προτιμω, κολλημα μεγαλο οι Μεταλιρα!!! αλλα γενικα εχω και μια συμπαθεια για Τrendy Ηooliguns αν και δεν εχουν ολοκληρωμενη δουλεια ακομα κι ο δισκος καθυστερει διχως λογο επισης…

Προχθες άκουγα Ατλαντίς και έλεγε ένας σε μια εκπομπή ότι ετοιμάζουν τον καινούριο τους δίσκο παρά τα όσα ακούγονταν κτλ.

Δε βάζω και χέρι μου στη φωτιά γιατί δεν πρόσεχα και ιδιαίτερα οπότε ίσως και να λέω βλακείες, αλλά έτσι νομίζω :dunno:

για να μαλακιστεις καλοι ειναι
και μενα μου την σπανε τα φωνητικα , τα μελωδικα κυριως , μερικοι στιχοι τους τα σπανε ομως

γενικα δεν ειμαι των καφρικων συγκροτηματων πολυ

**** την παναγιααααααααααααααααα / ειμαι νεκροφιλος / τον παιζω στις κηδειες
:roll:

Χιουμορ 10χρονου , φωνητικα απιστευτα χαλια , δεν ακουγονται…

νταξει για χαβαλεντζιδικο συγκροτηματακι καλο ειναι μωρε, και τα φωνητικα τη παλευουν, και τα καφρικα και τα κανονικα. ισως δεν γουσταρετε το ειδος γενικοτερα οσοι τους θαβετε, οποτε τοτε μην ποσταρετε καν :slight_smile:

Κάτι σαν τους Green Day ένα πράμα.

ή τους Six feet under

Με αρχηγό την πατσαβουρόγρια την Κοtoko.

και υπουργούς τους Cannibal Corpse.

Λίγα με τις μπάντες του Barnes.

Αμα 8ελετε να ακουσεται κατι ελληνικο με χιουμορ ακουστε ΗΜΙΣΚΟΥΜΠΡΙΑ (χιουμορ + γνωσεις ) απο 3ενα respect στους TENACIOUS D…

Καλά όσον αφορά τα ημισκούμπρια,δεν το λες και χιούμορ.Αφού και οι ίδιοι πιστεύω ξέρουν τι κάνουν…πιο πολύ χαβαλέ…

χιουμορ οι ημισκουμπρια???τα ακουσαμε κ αυτο…

Sry αλλα επειδη με αυτους μεγαλωσα και 3ερω πανω απο τα μισα τους τραγουδια απ’ε3ω για ακου λιγο με προσοχη , δεν εχουν χιουμορ δλδ? Εντομετα3ι δεν τα πιανουν κ ολοι αυτα π λενε τα HMIZ , πρεπει να σου κοβει κ λιγο …