Η καινουργια της παρεας!

heyzzz!!τι κανετε!!!καλως ηρθα!!με λενε Φωφω αλλα προτιμω το Φενια…ειμαι 14 και τρελαινομαι για τους Tokio Hotel και τωρα τελευταια μου αρεσουν και οι MCR …αυτα…!!:stuck_out_tongue: πολλα ειπα παλι:D

Kαλως την καλη διαμονη (πουστη Νταβιντιαν σε προλαβα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )
Οι Τοκιο ειναι αυτοι με τον τραγουδιαρη τον ομορφουλη που μοιαζει με λολιτα?:smiley: :stuck_out_tongue:

ε οχι και λολιτα!!τεσπα αυτοι ειναι…με τον θεικο τραγουδιστη!!!:rockon: :slight_smile: :wink:

Καλωσήρθες. Αν διαβάζεις το φόρουμ προσεκτικά εκτός του χαβαλέ θα μάθεις και πολλά ωραία συγκροτήματα που δεν ξέρεις. Όπως μάθαμε και μαθαίνουμε εμείς εδώ.

Ναι, κι εγώ προτιμώ το Φένια! :stuck_out_tongue:

ωραία υπογραφή αν και λίγο…απαπα

Και το Φωφω καλο ειναι. Οι MCR ειναι ωραια μπαντα. Καλα ποστ…

τωρα τελευταια στο φορουμ γραφονται τρεντονια…ακους εκει heyZz , τοκιο χοτελ , κ εμο - mcr …ελεος!

¶ντε, καλωσήρθες και καλά πο(υ)στς. Το τόκιο χοτέλ δεν θέλω να το σχολιάσω… Πάντως έχω ένα φίλο που γουστάρει… Έτσι tolkki, για μια φορά περασε τον άλλον! (Δεν γίνεται με άβαταρ Κίρα να υποστηρίξω Davidian, όσο και αν τα σπάνε οι Machine Head) :smiley: :smiley:

Βγάλε κανα κιλο καρφια ρε μλκ μπας και ελαφρυνεις! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Λεπον, καλη διαμονη, καλα ποστ και ριξε μια ματια στους κανονες του φορουμ. Δυο λεπτα θα σου παρει. :slight_smile:

Welcome!
Πρωτότυπη υπογραφή αλλά γιατί τόση απαισιοδοξία.:slight_smile:

δεν ειναι απαισιοδοξια. μαλλον γεγονος. δε ξερω αν υπαρχει πιο σημαντικη κινητηρια δυναμη για εναν ανθρωπο.

Aχαχα! Ρε παπάρα, δεν λέει για 'σενα! :expressionless:

Για την υπογραφή της κοπέλας μιλάει: “οταν πεθανω θελω να με θαψουν οι εχθροι μου γιατι μεχρι τωρα με εθαβαν οι φιλοι μου!!!” :-s

καλα ντε. :expressionless: βασικα εχουν κανει τοσοι introduce youself που μπερδεψα τα τοπικς :expressionless: αντε μη πω κατι για τους Μειντεν-ους και γινει χαμος :expressionless:

Καλωσήρθες και καλά ποστ.:slight_smile:

Οι εξυπνάδες σου θα σε κάψουν και όχι το όνειρο.
Για κόψε λίγο την ειρωνεία και λοιπά και ασχολήσου με τη δουλειά σου. Δεν έχεις, το ξέρω - βρες κάτι να κάνεις όμως εκτός από το να πουλάς πνεύμα γιατί 1, 2, 3 θα 'ρθει και η σειρά σου.

Welcome Fofoulini!:smiley:
Ο Βilloulinis ειναι πολυ ομορφος συμφωνω!:stuck_out_tongue: :slight_smile:

Καλώς ήρθες,καλά ποστ και μην δίνεις σημασία σε εξυπνάδες!!!:wink:

:slight_smile: ειμαι καινουργια εδω και πολυ θα ηθελα να μπω στην παρεα σας… οσο αναφορα τη μουσικη ακουω τα παντα αν και τον τελευταιο καιρο ξανα εκανα στροφη στη rock…θα μπαινω στο forum οσο πιο τακτικα μπορω και θα ενημερωνομαι…:smiley: