Αυτόν τον μπαίκτη τον θέλω

πείτε παίκτες από αντίπαλες-κυρίως-ομάδες που θα θέλατε στην ομάδα σας…
νταξ,μην αρχίζουν γραφικά ποστ όπως θέλω ροναλντίνιο ή bryant…

λεπόν,θέλω τον Jackson ε.θεριό,δεν καταλαβαίνει χριστό,με σωστό προπονητή (:roll: ) θα’κανε ακόμα περισσότερα…

Εεεεε… Αν το πάμε σε θέμα Μπάσκετ, τότε εγώ θέλω οπωσδήποτε Διαμαντίδη. Σπανούλη όχι τόσο, αλλά Διαμαντίδη με τα 1000

Στο ποδόσφαιρο, μου αρέσει ο Μάτος και θα ήταν χρήσιμος πολύ στον Ολυμπιακός ο Ίβανσιτς.

για όλα τα ζπορ και όχι μόνο παροντικά…

στο ποδόσφαιο χαλαρά Γκαλέτι α…

από μπάλα το Μάτος, από μπάσκετ το Διαμαντιδη χαλαρά και το Μπατίστ. Αλλάζουν ολη την ομάδα αυτοί οι 2.

Καλα δεν παιζει να πουμε για αλλους παιχτες από ομάδες εκτός Ελλάδας? Εμενα πχ μου αρέσει ο αρχηγός της Ριβερ Πλέιτ ο Μπελούτσι. Συγχρονο χαφ που τα κάνει ολα, τετοιο παιχτη χρειαζόμαστε οπωσδήποτε.

Ποδοσφαιρο:

Ματος απο ΠΑΟ
Ενσαλιβα απο ΑΕΚ
Ηλιαδη, Μπαλαφα, Χριστοδουλοπουλο απο ΠΑΟΚ
Α. Παπαδοπουλο απο Αρη
Σπυροπουλο, Τζιμπουρ απο Πανιωνιο

Μπασκετ:

Παπαλουκα
Τελετοβιτς
Μπατιστ

ρε ό,τι θέλουμε λέμε,αρκεί να’ναι εφικτό…μη βγει ο θεριος να πει θελω βύντρα πχ:-s

Γιατί τί έχει ο Λουκάς ρε Rudy?? :smiley:

βασικα μαρεσει ο γκριρ…εχει τρομερη εκρηκτικοτητα , ειναι πολυ γρηγορος κ μπορει να δωσει λυσεις επιθετικα κ σε κρισιμα σημεια του αγωνα…

απο μπαλλα : γκαλετι , τζιμπουρ , κυριακος , αντζας , λεντεσμα

ε θα επανελθω…

Θέλω πίσω τον Μάλαρτζ από Παναθηναϊκό.
Θέλω πίσω τον ¶ντζα από ΟΣΦΠ.
Θέλω Κουμόρτζι από Πανιώνιο.
Θέλω Μπλάνκο από ΑΕΚ.

Πετροπουλος-Αιγαλεω
Μονιακης-ΟΦΗ
Τζιμπουρ, Κουμορτζι-Πανιωνιος
Παπαδοπουλος-Ηρακλης
Σαϊτιωτης-Γιαννενα

Γκαλετι, Κοβασεβιτς,Αντζας, Ενσαλιβα, Παπασταθόπουλος

και Ζεραλντο…:stuck_out_tongue:

νταξ,Γκαλέτι από τις καλύτερες μεταγραφές έβερ

Θα ήθελα ο Λαγός να κάνει την επανάκαμψή του στην Αρειανάρα.
Θα ήθελα και ο Παππάς να κάνει το ίδιο.
Θα ήθελα επιθετικό δίδυμο Κόκε-Ογκουνσότο.

  • νατσο γκαρσια και Αουρελιο απο Αρη.

Ερωτηση προς Παναθηναϊκους:

Εστω οτι εχετε τον Γκαλετι, ποιανου τη θεση παιρνει και ποια θα ειναι η διαταξη του κεντρου σας?

πάγκο ρε,σιγά μην παίζει στην πανάθα:lol: :lol:

αλήθεια:-s

το ότι πέρσι σας προτάθηκε σου λέει κάτι? Ήταν οικονομικός φυσικά ο λόγος, αλλά νομίζω ότι αξ΄λιζει κ με το παραπάνω τα λεφτά του ε? :roll:

Δεξιά και μοιράζεται χρόνο για τα δύο άκρα με Ιβανσιτς και Καρα, ή παίζει με ένα αμυντικό χαφ (Μάτος) με τον Καραγκούνη δίπλα…

Με Γκαλετι, Καραγκουνη, Ιβανσιτς μεσα, το κεντρο των αντιπαλων θα εκανε παρτι! Ο Ματος θα ετρεχε και δεν θα εφτανε. Ασε που εχω την εντυπωση οτι ο Πεσειρο δεν θελει εξτρεμ και προτιμα ακραια χαφ που να συγκλινουν στο κεντρο. Αν και μπορει να το κανει κι αυτο ο Γκαλετι…

Εγώ ζωγράφισα χθες εξηγώντας στο κρισπ που θα παίζει ο Γκαλέτι στον ΠΑΟ,αλλά κι εδώ λέει τα ίδια.
Είπαμε,θεαματική μπάλα με Κάρα αριστερά,Έκι μπροστά,Μάτος πίσω,Γκαλέτι δεξά στον ρόμβο8)

Χρειάζομαι άλλους 3 παίκτες όπως ο Αλέφας για την ιδανική ενδεκάδα των 14:lol: