Καφρίλες σε γκόμενες

Ποιοι ακριβώς? Εγώ πάντως πιστεύω ότι θέλουμε κοριτσάκια σκέτο.

Ε ειναι πολλοι τι να σου πω!:stuck_out_tongue:
Ειδες?Τα κακα κοριτσακια σας χαλανε και σας τη σπανε… εσεις ομως να κανετε τις μαλακιτσες, ε?

[-X

:lock:

Αυτο ειναι ευαισθητο αγορι!:smiley:
Ευγε πυραμιδα!=D>

Nαι το επιασα αλλα δε θα το συνεχισω.
Οταν θελω να πω κατι σε κπαοιον του το λεω ευθεως.Ευχαριστω.Συνεχιζουμε την καφροσυζητηση μας :wink:

Εντιτ: ρε δεν τα εχω κανει ολα εγω.Ειναι ενα best of απο δικα μου και γιλων/γνωστων.Αν τα ειχα κανει ολα εγω θα μου ειχα φιαξει ενα αγαλμα και θα το ειχα βαλει στο Συνταγμα με λαμπιονια και αλλα πουστριλικια

καμία καφρίλα δεν κάνει το κακό που κάνουν οι γυναικές.
τα αγοράκια κάμουν καφρίλες,τα κοριτσάκια κοιτούν την πάρτη τους και μόνο…

τόλκις θεός α8)

Πάρε τη Στιρέλαααα, δεν είναι μπακατέλααααα:p

Ειναι μερικες γυναικες που αξιζουν και χειροτερα καφριλικια. Μαζι σας λοιπον α.

ωραίος ο δάσκαλος

Εσυ χαιρεις ιδιαιτερης μεταχειρησης για σε εχω μπανισει αυτες τις μερες που λιωνεις Haggard :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σκατα νταμπλ ποστ

rudolf θα στο ξαναπω.Ετυχες σε μια περιπτωση… δεν ειναι ολες το ιδιο (εχει βγαλει μαλλια αυτη η γλωσσα), οπως αντιστοιχα δεν ειναι και ολοι το ιδιο.Απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να επικροτειτε οταν συμπεριφερεστε ασχημα σε μια γυναικα.Το φυσιολογικο ειναι να κανετε κατι καλο και να χαιρεστε, οχι το αντιθετο.Οταν κανετε δηλαδη μαλακιες λετε “Μαμαω ο φουστης”, οταν ομως σας κανουν εκεινες μαλακια, κλαιγεστε και την ανεβοκατεβαζετε *ουτανα και *σουλα.Ε, ειστε μερικοι για τα μπαζα ή οχι?

Ειναι μερικες γυναικες που αξιζουν και χειροτερα καφριλικια. Μαζι σας λοιπον α.

Θα συμφωνησω μαζι σου εν μερει Σοφι.Ειναι ομως και καποιες που δεν αξιζουν καποια πραγματα και ομως τα λουζονται.

Βασικά είναι κρίμα να αρχίσει τώρα μια boys vs girls συζήτηση.:frowning:

Oταν το τοπικ γινει “Καφριλες σε γκομενες/γκομενους” θα σωπασω μια για παντα πυραμιδα.:stuck_out_tongue:

Διαφωνω διαφωνω!!!
Οι καφριλες δεν γινονται κατ’αναγκη για να θηξεις καποιον αλλα και για να γινει τζερτζελο και χαβαλες.
Παραδειγμα η Λα προκα ειναι πολυ καλη κοπελα (με κλειστο το στομα) παρ’ολα αυτα ειναι το ιδανικο ατομο για να κανεις καφριλα.Το ζηταει ο οργανισμος της ρε παιδι μου πως να το κανουμε.Αυτο δεν αναιρει οτι την αγαπαμε και την σεβομαστε (οταν δε μιλαει παντα)

Α, ευχαριστώ, τιμή μου. Και αυτή τη στιγμή μάλιστα λιώνω :stuck_out_tongue:

Ρε tolki,δεν καταλαβένω,τι έχει η φωνή του LaRocca:-k αν έρθεις απ’ τη σχολή μου,τότε θα καταλάβεις τι πάει να πεί εκνευριστική φωνή…

έχουμε μια συμμαθήτρια,η οποία,εντάξει,έλεος,θάνατος,κρεμάλα,πίσσα και πούπουλα της αξίζουνε όταν μιλάει:lightsabre: όποιος θυμάται τη Τζάνις απ’ τα φιλαράκια,ας φανταστεί μια φωνή,πιο λεπτή,πιο τσιριχτή και πολύ,μα πολύ στο στυλ εκείνης της κοπέλας απ’ το Παρά Πέντε προφορά.Και αυτά όταν μιλάει,όχι όταν γελάει#-o

Πραγματικά,καταριέμε τη ζωή μου κάθε φορά που μιλά αυτό κορίτσι:cry:

μόνο σε αυτή τη κοπέλα θα μπορούσα να σκεφτώ κάποια καφρίλα

Nα σου θυμισω οτι καθοταν διπλα μου κι εσυ ησουν στην αλλη γωνια?

δεν ήταν μία,δεν ήταν δύο…
ας τις πάρει όλες η μπάλα τώρα,σόρι:)

οκ,δεν το είχα δείί έτσι:lol: