Καφρίλες σε γκόμενες

Οχι .

Πες μου οτι εσυ ή φιλοι σου εχουν πρωταγωνιστησει σε τετοια περιστατικα για να γυαλισω το βραβειο καφριλας!:stuck_out_tongue:

Nαι.Αλλα το γελιο ειναι οτι μεταξυ μας κανουμε πολυ χειροτερα :smiley: :smiley: :smiley:

Ε καλα τωρα! Εχει τυχει μερικες φορες να ειμαστε σε κανα κουτουκι και να χλαπακιαζουμε κοψιδια και ταυτοχρονα να κανουμε αναλυτικη συζητηση τουαλετας…#-o :lol:

Σιγά, τι είναι αυτό.
Καλοκαίρι, ενώ τρώγαμε μεσημεριανό έλεγα στον σιχασιάρη φίλο μου μαζί με έναν άλλο τρελαμένο σαν καιμενα για το τι πιθανότητες υπάρχουν τα σκατά να είναι νόστιμα, τα κάτουρα να είναι δροσιστικά, αν σε περίπτωση που πέθαινε της πείνας και έβρισκε σκατά θα τατρωγε και τέτοια ωραία. Σταματήσαμε, όταν έχοντας πάρει ένα μπλε ύφος απείλησε ότι θα ξεράσει πάνω μας.:stuck_out_tongue:
Και ποιός δεν τα`χει κάνει.:stuck_out_tongue:

σιγά σε τραπέζι δεν είναι ασυνήθιστο να λέγονται τέτοια …

το ωραίο είναι στην σχολή στην ώρα θεωρίας να πιάνεις τον φίλο σου που από την βαρεμάρα μπάνιζε τον κώλο μιας γκόμενας και να αρχίσετε οι υπόλοιποι ανάλυση επί διάρροιας, εντέρου και συνδυασμούς αυτών και άλλα ωραία … #-o #-o #-o #-o #-o

καφρίλες μεταξύ κάφρων δεν είναι καφρίλες

Ε νταξ, δεν κάνω καφρίλα κάθε φορά που βλέπω γκόμενα (κοπέλα αν αγαπάς), ούτε κάνω τρομερές καφρίλες. Για παράδειγμα, στην πρώην μου, που είχε προηγηθεί ιστορία, οπότε είχε φάει ολίγον τι καφρίλιον. Είναι αυτό που είπε ο tolkki, ότι μερικά άτομα την θέλουν την καφρίλα τους. Σαν τις σνομπ γκόμενες (το γκόμενες εδώ μη την αρνητική έννοια του) όταν ήμασταν λύκειο που τους έλεγες καλημέρα και αυτές δεν σου μίλαγαν καν. Σε κάτι τέτοιες γουστάρω να κάνω καφρίλες και να λένε “α τον μαλάκα…” :smiley: :smiley:

Περί τέτοιας συζήτησης έχω καλύτερη εμπειρία. Είχαμε βγει η παρέα μου και μια άλλη κοπέλα που είχαμε γνωρίσει. Και μας άρχισε συζήτηση περί τέτοιων πραγμάτων. Πλάκα είχε. Αυτή είναι uber κάφρος. Να φανταστείς έφτυνε τις βιτρίνες των μαγαζιών στην Πατησίων (αν και ήταν κλειστά τα μαγαζιά, αλλα και πάλι για κοπέλα…) και επίσης έφτυσε σε ένα ταξι που πέρναγε…

προτιμώ να λένε αυτές “α τον μαλάκα” παρά να το λέω εγώ για μένα

Τιποτ’ αλλο σαλιωσε εκεινο το βραδυ? Ειδαλλως το φτυσιμο σε βιτρινες δεν ειναι και πολυ turn-on. Ουτε καν καφριλα δεν ειναι…

Θέλω να γνωρίσω τη κοπέλα αυτή,πρέπει να 'ναι κορυφή:p

Καλα εισαι εντελως ανωμαλος.Μεχρι κι εγω σιχαθηκα :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν είπα ότι είναι turn on. Είπα ότι είχε πλάκα.

Πίστεψε με, δεν θέλεις.

Σκέψου ότι είχε πει: Ο θεός είναι ο νταβάς μας και εμείς οι πο****νες του. Η ζωη είναι σκατα.

Δεν ειναι ετσι ρε συ rudolf.Τα εχουμε ξαναπει.Αν σε παρει εσενα δηλαδη η μπαλα θα σ’αρεσει? Δες το και ετσι.

Οχια.
:stuck_out_tongue:

Τι ωραια!Τι θεα!:stuck_out_tongue:
Κοιτα, το καλο με τις καφρουδες ειναι οτι τα γραφουν ολα στο μ***ι τους και δεν τους νοιαζει πως θα τις δει το αντιθετο φυλο.Το κακο ειναι οτι okay, ειναι αντιαισθητικο.:-s

Αυτο ειναι ενα μεγαλο Ρισπεκτ . Ειδικα οταν ημουν μικρος και ειχαν κατι μου##ρες μανες .

Soul thorn,είναι αντιαισθητική η καφρίλα,αν γίνετε συνέχεια,και βέβαια αν μιλάμε για μια υπερβολικά χοντρή καφρίλα.

Κάτι το οποίο μπορεί να γίνει μια φορά στο τόσο και είναι και μέσα σε κάποια όρια,δεν μου φένετε κακό:-s

Κοιτα αν σ’αρεσει εσενα να βλεπεις μια κοπελα τοσο χυμα, δεκτο.Εμενα δεν μου αρεσει το αγορι να ειναι πολυ χυμα, ποσο μαλλον το κοριτσι!

(Φαντασου!):-s

Mηπως διαβαζεις πολυ Savoir vivre στην τελική?

:lol: :stuck_out_tongue:

Κυριλα λεμε.

:stuck_out_tongue:

Βασικά δεν μ’ αρέσει η υπερβολική καφρίλα,αλλά σε ένα βαθμό καλό είναι να υπάρχει

απ’ το να 'ναι η άλλη συμβατική εντελώς,σίγουρα είναι ωραία μια κάποια αμεσότητα