Βοήθεια για σόπιν.ο λούτρινος έκαμε την αρχή

Είχα ένα mp3 player,απ’αυτά τα κούτσικα.Transcend λέει απόξω,αυτή θα’ναι η μάρκα του υποθέτω.Αλλά χάλασε,χωρούσε 998 μου βου το καλό μου:(
Ξέρω ότι υπάρχουν και κάποια που λέγονται άι ποντ αλλά φοβάμαι να τα ακουμπήσω αυτά όταν τα βλέπω,δαχτυλιές κλπ.
Το θέλω άμεσα,γιατί η διαδρομή Αγ.Δημήτριος-Δουκ.Πλακεντίας δεν παλεύεται χωρίς μουσική.Με δισκμαν θα χαλάω περισσότερα λεφτά σε μπαταρίες απ’ότι σε τσιγάρα.
Άμεσα,κάτι σχετικά φθηνό δηλαδή.
Βρήκα κάτι με 29 ευρά,με μνήμη 1 γκιγκα,νταξ,καλό είναι,αλλά θα λειτουργεί για να γυρίσω Αγ.Δημήτριο?:-s
βοηθάτε όσοι ξέρετε.

Υ.Γ.:τούτο το τόπικ θα υπάρχει για κάθε βοήθεια σοπιν που μπορεί να χρειαστεί κάποιος τρου ροκερ που δεν ξέρει από τεχνολογίες όπως γω.
φχαριστώ
:slight_smile: <-----------καλοπιασμα

δεν εχω σκοπο τη διαφημιση (mods αν το θεωρειτε ετσι delete it)

κοιτα αυτο

Κι εγώ ρε ρούντη κάτι ανάλογο με αυτό που προτείνει το παιδί είχα, και μου κράτησε 1 χρόνο και βάλε και ακόμα λειτουργεί :stuck_out_tongue:
Αλλά τώρα πήρα ipod και τα ξέχασα όλα…

θενκς παίδες.8)

α,τούτο λειτουργάει με κανονικές μπαταρίες μόνο?

εχω ipod 3ης γενιας απο το μαη του 04 και ακομα παιζει με την οριτζιναλ μπαταρια…κορυφη…δεν τ’αλλαζω με τ π τ…αξιζει τα φραγκα αν θες για πλειερ που θα κρατησει καιρο…ολα τα αλλα ειναι μπανανοφλουδες…για κατι μικρο παντως (σε αποθηκευτικο χωρο) μη δωσεις πολλα… δεν αξιζει…

εντιτ…με μπαταριες λειτουργει αλλα με την oled και χωρις κινητα μερη (οπως τα player με δισκο η ta cd players) κραταει αρκετα…

Aυτήν την εποχή προσανατολίζομαι στην αγορά λάπτοπ και συγκεκριμένα μου έχουν τραβήξει την προσοχή οι Hewlett Packard. Πείτε παιδιά, τι βαθμό αξιοπιστίας έχουν τα ΗP Pavillion, αξίζουν τα λεφτά τους, θα έχουν καλή απόδοση, χωρίς βλάβες κλπ.;

Mέχρι 1000 - 1200 Ευρώ σκέπτομαι να διαθέσω, οπότε ακούω γνώμες. Thank you. :wink:

τι τοπικ ανοιξα ο πουστης.
μένουν στην ιστορία ρεεεεε8)

:roll: :roll: :roll:

Εσύ και οι Σκόρπιονς. Κάνετε επιτυχία πάνω σε ιδέες άλλων…

μεροληπτώ και υπέρ των Σκορπιών μη ξεχνάμε :stuck_out_tongue:

στάζει δηλητήριο ο άτιμος:-s

τράβα πάρε ένα ipod να βρεις την υγειά σου

(θα μπορείς να βάζεις και συναυλίες (βίντεο) τον σκορπιών εκτός από τραγούδια …) 8) 8) 8) 8)

μου λείπουν 250 ευρώ περίπου για ένα i pod…

τωρα γραφω απ’το λαπιτοπι που πηρα πριν ενα χρονο και ενα μηνα ακριβως. Ειναι ΗΡ pavilion dv 5235 dual core και δεν συμαζευεται. πριν απο 3 μερες το dvdrw ψοφησε…κατι μερες δηλαδη μετα την ληξη της εγγυησης…κατα τα αλλα καλα, αν και ζεσταινει λιγο (βεβαια φταιει το power management του linux) γιατι το κερατο ειναι γουιντοους οριεντεντ.

αν καλομεταχειριζεσαι τα μηχανακια της ΗΡ κρατανε…στα χερια μου δεν το βλεπω να βγαζει 2ο χρονο…βεβαια το εχω κανα 12ωρο ανοιχτο καθε μερα, εξαρταται απο τη χρηση που του κανεις. Ειναι αξιοπιστα , και οικονομικα, αλλα αν δεις πως κατι παει στραβα λιγο πριν το τελος της εγγυησης τρεχα φτιαχτο, να μη σου μεινει στα χερια…

προχτες εκανα σερβις σε ενα παβιλιον του 2000…αστερι…σαν να το πηρε πριν ενα μηνα…το’χε μια κοπελια για χρηση πανεπιστημιου…ξερεις…καμια πασιετζα, κανα τσατ αντε και κανα εμ-ες-εν…το μηχανακι πηγαινε σφαιρα (με τα δεδομενα της εποχης του γιατι σημερα ουτε για μπρικι δεν κανει)… ειναι αναλογα με το ποσο το προσεχεις …
τσιμπισα και τις σεξι φωτογραφιες της απο εκδρομη με τις φιλες. … :lol: :lol: :lol: ρε τι τραβαμε και μεις οι τεχνικοι…

Aαα, πολύ ωραία! Άρα για μένα, που ό,τι έχει σχέση γενικά με μηχανήματα και προσωπικά μου αντικείμενα, το έχω και το μεταχειρίζομαι σαν τα Ιερά Ευαγγέλια και τα Άχραντα Μυστήρια και είμαι πολύ προσεκτικός και ψείρας όσον αφορά την μεταχείρησή τους, την φροντίδα τους κλπ. κλπ., ένα laptop HP Pavilion είναι πολύ καλή, ιδανική θα έλεγα, λύση! Thank you Elusive, είσαι θησαυρός! :smiley: 8) :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

μενι θενκς…ειναι η δουλεια μου βλεπεις…φορ ενι ενκουαϊρις πλιζ ριφερ του δε χελπ ντεσκ.λολ

Επίσης μπορείτε να κάνετε κλικ στο banner της LG που είναι πάνω πάνω στο site και να μπείτε σε κλήρωση για laptops LG :-s :-s :-s :-s
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αλλάζω και το όνομα του τοπικ αμα θες φανταστικέ kourou:) :slight_smile:
είσαι ο καλύτερος.

Eγω εχω το iPod Shuffle εδω και 3 χρονια και λειτουργει ακομα.
Ναι νταξει,δεν εχει ουτε οθονη και η μνημη του ειναι 512 ΜΒ.
Αλλα τη δουλεια του την κανει 8)

Κριτική για το iPod classic ΤΩΡΑ:!:

Δε σου φτάνει η δική μου ρε; pf

Εσυ i-frit δεν παιζεις μουσικη?Χαλασες?