Άδωνις Γεωργιάδης

λεπον γνωμη για τον βουλευτη - βιβλιοπωλη - διδασκαλο - πολλα ακομα .

εγω παντως τον εχω σαν θεο .:roll: δηλαδη μου πιανει τοσο σκληρο στα @@ μου που τον εχω βαλει πολυ ψηλα .:stuck_out_tongue:

και για τους ασχετους - αγραμματους … γιαουρτι:

Θελει πολλα ψωμια να φτασει το ειδωλο.
Ειναι γλειωδης σιχαμενος πατσαβουρακος και λουστρολεβιες!

ποιον λες ?? :roll:

Respect to Αδωνις…Ο ανθρωπος είναι μηχανή γελιου…:lol:

[SIZE=“7”]B A N ! ! ! ![/SIZE]

Εγω παλι θα θεωρουσα ενα λοκ ή delete καλυτερο. Παιδια νταξ, ειναι λεπτα αυτα τα θεματα. Μη ξεχνατε οτι ειμαστε σε μουσικο φορουμ οπου τωρα με τον οποιο τροπο προσβαλλεται ενα πολιτικο προσωπο. Καλη η πλακα, αλλα ως ενα σημειο.

αηδιαστικα γελοιος

Δεν επιτρέπονται τα πολιτικά πρόσωπα ε? Γαμώτο και σχεδίαζα να έφτιαχνα thread για Έφη Σαρρή :frowning:

Aς ηταν σοβαρος να μην το σχολιαζαμε.
Και επειδη ειναι πολιτικος δηλαδη τι?Δε φτανει που μας γαμανε θα τους λεμε και ευχαριστω?

Νταξ, ξερεις τι εννοω. :stuck_out_tongue: Αστασαπια. :stuck_out_tongue:

Απλα χαρακτηρισμοι όπως π.χ. αυτος που ειπε ο Βαγγελης ειναι κατι με το οποιο δε συμφωνω. Καλως ή κακως Κωστα ειμαστε σε ενα δημοσιο φορουμ. Δεν ειναι οτι τα λες στο κολλητο που εχεις απενατι σου. Και παλι, για μενα καλυτερα τα πολιτικα θεματα να λεγονται σε ενα ενιαιο τοπικ παρα διασπαρτα (όπως και γινοταν στο τοπικ των εκλογων).

εδιτ: Το forum καλως ή κακως εχει στοχο τις μουσικες συζητησεις, αλλα και κοινωνικη επαφη. Το να βριζεις δημοσια προσωπα δεν ειναι μεσα στα ορια. Δεν ειπα να μη λες γνωμη. Εγω παντως δεν ειδα κανεναν να εχει κατσει να απαντησει σοβαρα.

Λεγομαι Λαζαρου Κωνσταντινος και δηλωνω οτι ο Αδωνις Γεωργιαδης ειναι σιχαμενος και τρισαθλιος.
Σε περιπτωση που θελετε να με πατε μεσα ζητηστε μου τα υπολοιπα στοιχεια σε πμ.Θα τα δωσω με μεγαλη χαρα!

Δημοκρατια εχουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ξυπναααααααααααααααααααααααα

εισαι ανθελληνας και αναρχικος!

Απλα δεν ειμαι μαλακας :wink:

αστα αυτα και πες, εσυ του καψες το μαγαζι? επειδη ειναι ανταγωνιστης του Λιακο ε? σε εχω καταλαβει

Βγαλε ρε την κιρα απο το αβαταρ, θα αρχισω να την συμπαθω και ειναι κριμα

α) δεν ειπα να μη λες τη γνωμη σου.

β)

το βλεπεις αυτο πουθενα λαθος;

Οταν υπαρξει ενιαιο τοπικ θα τα γραφουμε εκει.Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει δε μπορει κανεις να μου απαγορεψει να μιλαω για πολιτικη.
Και δε μπορει να μου απαγορεψει γιατι οι βουλευτες ζουνε εις βαρος του Ελληνα φορολογουμενου,ζουνε απο τον Ελληνα φορολογουμενο προσφεροντας τιποτα.
Απο τη στιγμη λοιπον που τους πληρωνω και εχουμε μια πελατιακη σχεση ο πελατης εχει παντα δικιο. :wink:

ρε παιδια να σας ρωτησω κατι ???

αυτο το θρεντ που εχει να κανει με την πολιτικη ??

αυτο το θρεντ ειναι για να πει οποιος γουσταρει τη γνωμη του για ενα ατομο . ενα γραφικο ατομο για μενα .

Bρισαμε πολιτικο προσωπο δεν κανει.
Το γαμησι μονο επιτρεπεται οταν ειμαστε παθητικοι…

χαχαχα ωραιο το βιντεακι, εχει πολυ γελιο:lol: :lol: