Τι κινητό έχετε;

ενα nec 450i ή κάπως έτσι το οποίο τα’χει φτίσει κανονικότατα κι έτσι βολεύομαι πλέον μ’ένα νόκια παλιό μου(έγχρωμο…μην πάει το μυαλό σας στο κακό) το οποίο μιλάμε δεν ξέρει τι θα πει χαλάω… μέχρι στοίχημα είχα βάλει με κάποιον αν μπορεί να το χαλάσει όπου όπως καταλαβαίνετε επιδώθηκε σε πολύ bungiejumping από ανηφόρες,τσουλήθρες ντουλάπες… το ρεκόρ σημειώθηκε μετά από πολύ προσπάθεια όταν μετά που το πετάξαμε βίαια σ’ένα δέντρο ξεκληδώθηκε το πληκτρολόγιο…[/i]

Sony Ericsson για παντα!Τωρα εχω το W810i

sagem 400x

Τρεάντα τρέα και δέκα νόκιουμ,

Nokia 3410 με σπασμενη οθονη χαλασμενη μπαταρια εδω και 2 χρονια και δεν το αλλαζω γιατι δεν πεταω λεφτα.

Πονεμενη ιστορια!
Ανεκαθεν ημουν Noki-ou!Αν και ξερω πως οι περισσοτεροι διαφωνειτε (μαζι με σας και ο bro που δουλευει στον Γερμανο και μου τα εχει πριξει να μου υπενθυμιζει ποσο μαπες (?) κινητα ειναι…), με βολευουν απιστευτα.Ειχα εδω και τρια χρονια το υπερτατο 6610 (λατρεια με αυτο το κινητο) το οποιο μου το εσπασε ο bro… :x
Tωρα εχω μια μαλακιτσα, ενα Sharp, για να βολευομαι.Ουτε ξερω ποιο ειναι… τη δουλεια σου παντως την κανεις μια χαρα! :wink:

Κακώς σου τη λέει.

Η Nokia θα έπρεπε να είναι η εταιρεία πρότυπο για όλες τις ελληνικές επιχειρήσεις. Αν δει κάποιος το τρόπο που τη στήριξε στα πρώτα της βήματα η Φινλαδική κυβέρνηση, θα καταλάβει πόσο Ουγκάντα είναι η Ελλάδα. Γενικά η Φινλανδία είναι πρότυπος χώρα σε οτιδήποτε έχει σχέση με στήριξη ντόπιων επιχειρήσεων και προϊόντων. Μπήκαν πολύ πιο μετά από εμάς σε Ε.Ε. , έχοντας το 60% του εισοδήματος του μέσου Ευρωπαίου και τώρα έχουν κοντά στο 150% και κολοσσούς όπως η Nokia.

Εγώ ένα Panasonic έχω, αλλά (όπως λέει ένας φίλος μου) δεν είναι καλό, κολάει, αργεί, πέφτει κάτω… :roll: :stuck_out_tongue:

ΝΟΚΙΑ 6111 σε μαύρο-ασημί…

Motorola Pebl με σπασμενη οθονη :?

Λοιπόν…
Πάνω στο κινητό λεει siemens…
Τώρα για το μοντέλο… :roll: .θα σας γελάσω… :idea: Μάλλον cv65 αλλά δεν είμαι σίγουρη.Παίζει να ήταν και το παλιό μου…Τι να πω.Με την τεχνολογία δεν έχουμε τις καλύτερες σχέσεις…Ποτέ δεν με κατάλαβε… :frowning:

6979…αστο, κρυαδα μου βγηκε. :frowning:

panasonic δεν θυμάμαι ποιο.έπρεπε να βάλετε και panasonic επάνω :evil:

Πράγματα που μπορείτε να κάνετε με το κινητό σας σε στιγμές έκτακτου ανάγκης.
Το κινητό σας μπορεί να χρησιμεύσει ως συσκευή ? επιβίωσης! Ορισμένα πράγματα που ίσως δε
γνωρίζετε για το κινητό σας:

                                          *I* 

Παγκόσμιος αριθμός εκτάκτου ανάγκης είναι 112 .
Αν βρεθείτε σε περιοχή εκτός κάλυψης του δικού σας δικτύου και
παρουσιαστεί κάτι ?έκτακτο, καλέστε 112 και το κινητό σας θα αναζητήσει οποιοδήποτε δίκτυο υπάρχει
διαθέσιμο στην περιοχή, και μπορείτε να πραγματοποιήσετε αυτή την κλήση ακόμα κι αν
τα πλήκτρα είναι κλειδωμένα. Δοκιμάστε το.

                                          *II*

Θέμα: Έχετε κλειδώσει τα κλειδιά σας στο αυτοκίνητο, στο πορτ
μπαγκάζ; Το αυτοκίνητό σας έχει τηλε-κλειδαριά ;*
Αν συμβεί κάτι τέτοιο και έχετε 2ο σετ τηλε-κλειδιών στο σπίτι καλέστε
κάποιον στο σπίτι σας. Κρατήστε το κινητό σας 30 εκατοστά από την πόρτα του αυτοκινήτου
και ζητήστε από τον άνθρωπο που είναι στο σπίτι να πατήσει το κουμπί ξεκλειδώματος,
κρατώντας το κλειδί κοντά στο κινητό του. Το αυτοκίνητό σας θα ξεκλειδώσει!
Μπορεί το 2ο σετ κλειδιών να βρίσκεται σε άλλη ήπειρο αλλά θα
ξεκλειδώσει την πόρτα ή το πορτ-μπαγκάζ του αυτοκινήτου σας!!!

                                          *III*

Θέμα: Απόθεμα μπαταρίας
Φανταστείτε το εξής σενάριο. Η μπαταρία σας έχει σχεδόν αδειάσει, και περιμένετε ένα πολύ
σημαντικό τηλεφώνημα και δεν υπάρχει φορτιστής κοντά σας. Οι συσκευές Nokia διαθέτουν μία
ειδική λειτουργία πρόσθετης μπαταρίας. Για να ενεργοποιηθεί, πατήστε τα πλήκτρα *3370# Το
κινητό σας θα κλείσει και θα ανοίξει με πρόσθετη μπαταρία +50%!! Το απόθεμα αυτό θα
ανανεωθεί την επόμενη φορά που θα φορτίσετε τη συσκευή σας.
ΚΑΙ

                                          *IV* 

Πώς να απενεργοποιήσετε ένα κλεμμένο κινητό
Για να δείτε το σειριακό αριθμό του κινητού σας, καλέστε τον εξής αριθμό:

  • 0 6

Ένας 15ψήφιος κωδικός θα εμφανιστεί στην οθόνη σας. Αυτός
είναι ένας μοναδικός
κωδικός που αντιστοιχεί στη δική σας συσκευή. Γράψτε τον κάπου και
κρατήστε τον σε ένα ασφαλές μέρος. Σε περίπτωση κλοπής μπορείτε να καλέσετε την εταιρία
κινητής τηλεφωνίας και με τον κωδικό αυτό να μπλοκάρουν τη συσκευή σας ακόμα κι αν ο
κλέφτης βάλει άλλη κάρτα SIM μέσα. Η συσκευή αχρηστεύεται πλήρως. Μπορεί να χάσατε το
κινητό σας αλλά και εκείνος που το έκλεψε δεν μπορεί να τη χρησιμοποιήσει όσο κι αν
προσπαθήσει.

να σαι καλα για τις πληροφορίες…in davidian we trust! 8)

εγω έχω νοκια 7710…είναι λίγο δυσχρηστο, αλλά γαματο…

Πριν 2 μέρες πήρα ένα Sony Ericsson 990 και με παιδεύει αλύπητα

respect!

Ουάουουουουουουουουουου 8O 8O 8O 8O

edw ki ena xrono exw to 6680…kai ap oti fainetai tha to exw gia polu kairo akoma…

πάσαρέ το σε μένα ρε… Που έχω και αδυναμία στα sonia!

Sony Eriksson K750i