Τι κινητό έχετε;

Sharp GX20 εδώ και 3 χρόνια!

Συνάδελφε… :stuck_out_tongue:
Μετά από Nokia και τέτοια, φαίνονται λίγο δύσχρηστα τα Sony Ericsson, αλλά μετά κολλάς. Εγώ τουλάχιστον! Χεχε…

Μα αφου ειναι κορυφαια… ασε που εχουν και τα πιο ωραια μενου! :stuck_out_tongue:

Ναι, είναι πανέμορφο! :stuck_out_tongue: Το έχω ενάμισι χρόνο (είχε χαλάσει βασικά, και μου δώσανε καινούριο :lol: ) αλλά στην αρχή είχα μαγευτεί απ’τα γραφικά του! Χεχεχε!
σε αντίθεση με τα Motorolla, που όλο κάτι κάνουν στην εξωτερική εμφάνιση, αλλά το μενού παραμένει ίδιο.
Πάντως όσα έχουν περάσει απ’τα χέρια μου, στο τέλος ψόφησαν! :-s #-o

Τα Motorolla ειναι τα πιο αχρηστα κινητα εβερ! Τετοιο ηταν και το δικο μου, μεχρι που χαλασε. Κολλαγε συνεχεια οταν πηγαινα να γραψω/στειλω sms. Και πιο μετα εκλεινε στα καλα καθουμενα! Αδικαιολογητο, μονο ενα χρονο το ειχα.

Το sony το εχω μολις 2 βδομαδες, και οι εντυπωσεις μου ειναι αριστες.

Ενα Sharp,το gx20 πρεπει να ειναι αλλα δεν ειμαι και σιγουρος!:stuck_out_tongue: .Θα το αλλαξω οταν χαλασει και θα παρω κατι εξισου απλο μαλλον.

Ericsson forever ρε.
Ειχα το καλυτερο κινητο που ειχε βγει ποτε,το w810i.Αλλα σαν γνησιος βλακας ενα βραδυ στο λεωφορειο το εβγαλα να δω την ωρα,μετα το αφησα αφηρημενος στη θεση διπλα μου και κατεβηκα…:-s

Τωρα εχω ενα Nokia(το 5300 νομιζω) αλλα το καλοκαιρι ψηνομαι να ξαναπαρω το w810i.Ειναι πανεμορφο.

Όταν θα αλλάξω κινητό, κάποτε πρέπει να γίνει κι αυτό :-s , εννοείται ότι πάλι Sharp θα πάρω.

Δε συγκρίνεται η Ιαπωνία! :wink:

Άσε που έχει και το πιο εύχρηστο μενού απ’ όλα.

Nokia 7260 :slight_smile:

Τα Samsung εχω ακουσει ειναι τα πιο ανθεκτικα.
Τα Nokia τα σιχαινομαι.

Eγω εχω ενα Motorolla W375 που ειναι πολυ ομορφο αλλα δεν εχει καθολου λειτουργιες.:frowning:

Εξακολουθω να εχω το NOKIA 3410 με σπασμενη οθονη και χαλασμενη μπαταρια!!!
Κοντευει να κλεισει 5ετια!!!:smiley:

Προς το παρών κυκλοφορώ με ένα Nokia και ένα Motorola

Κυκλοφορώ (κι οπλοφορώ) με ένα που μοιάζει οτι κάποτε υπήρξε κινητό!:? :-s

Nokia 6230

προσφατα πηρα το motorola V3i.Καλουτσικο φαινεται αρκετα λεπτο για να χωραει στη κωλοτσεπη (τη δικη μου)

Ειχα ενα Τ610 και χαλασε η υποδοχη του φορτιστη.

Μετα ενα πανασονικ του 1997 και με κλεψανε στο δρομο

Τωρα ενα siemens Α40 (?) το οποιο μου πεφτει στο δρομο και παιζουμε μπαλα με τους φιλους μου :lol:

Εγώ έχω εδώ και ένα μηνα ένα Sony Ericsson K300i, τo οποιο τo πήρα μεταχειρισμένο. Γενικά δεν 4ηνωμέ να δίνω λεφτά για κινητά καθώς τις μονες δουλειές που θέλω να κάνω με αυτά (SMS, τηλεφωνα) τις κάνει οποιαδήποτε συσκευή.

Nokia και Sharp…:smiley:

2 κινητά άρα 2 κάρτες, άρα διπρόσωπη!!! :twisted: :stuck_out_tongue:

Στο Σαρπ εχω Q για να στελνω με το μωρο μου, και στο αλλο ετερικο ΤΙΜ για να μιλαω τζαμπα με το σοι μου…:stuck_out_tongue: