Τι κινητό έχετε;

Συγκινητική ιστορία!!! :cry:

:stuck_out_tongue:

Εγώ το ένα κινητό το έχω για τις ξανθιές και το άλλο για τις μελαχρινές!!!
Καστανές και κοκκινομάλλες μπάινουν κατά βούληση σε ένα από τα δύο…:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Η δικιά μου ιστορία δεν είναι πιο ρομαντική???

πρόσεχε μην το κάτσεις…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν εχω ιδεα…:stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχα κοίτα βρε τι γράφει πάνω? ή δεν γράφει σαν το δικό μου που έχουν σβηστεί όλα?:lol: :lol: :lol: :lol:

Ενα Nokia ειναι… Τωρα μοντελο μη ρωτατε, δεν ασχολουμαι με αυτα…:frowning: :stuck_out_tongue:

χα;χαχαχαχαχαχα :respect:

Sharp Gx30i

Mήπως δουλέυεις και στο Χρηματιστήριο??

:-k :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Sony Ericsson K530i

sony ericsson w595…

παρολο που στο χωριο μου 7-8 χρονια πριν καποιοι ελεγαν: “αν δεν εχεις Νοκια κ mate 50αρι, δε γ@μ@ς”…:lol:

Sony-Ericsson K800i.

εγω αυτο εχω, καλο κινητο το εχω εδω και 4 χρονια, αλλα τελευταια εχει αρχισει να μου την σπαει - δεν μπορω να παρω τηλ κτλπ -

http://www.youtube.com/watch?v=azPF-yyhYHw

οταν διαλυθει τελειως θα παω στην πιο κοντινη παραλια, και θα κανω ψαρακια συμαδευοντας την κοντινοτερη γρια/παιδακι :slight_smile:

το έχω εδώ κ ένα χρόνο περίπου . το αγόρασα με τον ιδρώτα μ κ το γουστάρω !:smiley:

Sony Ericsson W810i εδώ και πολλάααα χρόνια, τώρα σκέφτομαι να πάρω κάνα άλλο…

LG GT505, πρώτη φορά που έχω ψιλοφάνσι κινητό, συγκινούμαι

σονη ερικσον Χ1.

Η μεγαλυτερη ΠΑΠΑΡΙΑ που βγηκε ποτε

και η ιστορια πισω απο το πως και γιατι αποκτηθηκε ειναι μεγιστο φεηλ

νοκια 3330

μαζί με το 3210 τα πιο επιτυχημένα κινητά , στην ελλάδα τουλάχιστον.
και σκυλιά , ε ; εμένα ο πατέρας μ το είχε πατήσει με το αυτοκίνητο καταλάθως κ δούλευε μια χαρά , μέχρι πέρσι αυτό είχε! :slight_smile:

Nοkia 5310 Xpressmusic

Tο πηρα περσι τον Νοεμβριο,στα γενεθλια μου,και το εχω λατρεψει.Το μεγεθος,η μπαταρια που παρολο που το εχω κανει mp3 κραταει 3-4 μερες και εντονης χρησης!!8O Καθως και τα 4 gb μνημης που του εχω και απολαμβανω music!!
Aν και σκεφτομαι το καλοκαιρι να παρω το Google Nexus One.