Μούφα συσκευασία αλλά τα ευρώ 13

μούφα συσκευασία αλλά τα ευρώ 13… (χονδρική) άρα 16+ στα μαγαζιά…

λεπόν πα-ι-δάκια - έχω να πώ οτι παρατήρησα κάτι.

ο πολύς τουλίπας και οι κοχίντ και κάμπρία, βγάλανε τα τελευταία τους άλμπούν σε φακελάκι - αλά πρόμο - άντε του μανγυάρδου έιχς και ένα σλιπ-κείς για το φάκελο χωρίς άλλα παρελκόμενα αλλά απο τιμή νορμάλ και Βάλε !!!

άποψη ?
αρπαχτή ?
σχολιάστε !!!

εχμ - μουσικά δε σχολιάζω το περιεχόμενο ένος δίσκου που ονομάζεται πεοσφώρος - Μ όπως .ΟΥΝΙ !
είναι σαν ένα ΟΥΝΙ με κονδυλώματα …σαμπλαρισμένα … απλά θεωρώ ότι είναι τραγικό σαν κίνηση να δίνει κάποιος less for more…

μαύρο στο manjard-γυαλούρο …

Ρε καρμοιρη,ρε τσιφουτη,ρε κλαψομ οπως .ουνι ρε ρε ρε καταλαβες τωρα γιατι κατεβαζουμε? :smiley:

:lol: :lol: :lol:
Ποσο πιο μπροστα μπορει να ειναι αυτος ο Keenan δλδ!!

Τι γλωσσα μιλας ανθρπωπε ??

Ανθρπωπος = Ανθρωπος + Πωπος ?? :-k

:lol: :lol: :lol: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :bow: :bow:

Τι να πεις ρε φιλε! Συζητηση του πωπου…

Σιγά μην αγόραζα ποτέ σιντι σε χάρτινη συσκευασία. Δε πα να ναι Puscifer, C&C ή ο αγαπημένος μου δίσκος ever.
Δε γουστάρω, πως το λένε. Το ΚΑΤΕΒΑΖΩ από το ιντερνέτ, τυπώνω το εξώφυλλο και είμαι κομπλέ. Ε μα…

Ακου τον αλητη τι λεει! Ωστε δεν αγοραζεις σε χαρτινη ε? Ωστε προτιμας πλαστικο ε? Να ρυπαινουμε το περιβαλλον δλδ! Και απο πανω κατεβαζεις κιολα πειρατη!

Έχω το physical graffiti των Led Zeppelin σε χάρτινη… και είναι πιο όμορφη από την κανονική! :expressionless:

Οπα, οπα, αυτην ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση γιατι στην χαρτινη συσκευασια το Physical Graffiti γινεται εναλλασομενο το εξωφυλλο οπως ηταν και στο αυθεντικο βινυλιο!
Πραγματικα εκνυριζομαι οταν βλεπω προχειροδουλειες σ’αυτον τον τομεα ομως. Σκαβουν τον λακο τους δινοντας μουσικη σε τελειως διεκπεραιωτικη συσκευασια. Οταν ανοιξα την limited edition tou In Requiem(PL) καβλωσα. Καποιος μπορει βεβαια να πει οτι η μουσικη μετραει αλλα η αποψη και εντυπωση μου ειναι οτι σαν εργο τεχνης πρεπει να συνοδευεται αναλογα. Μετραει πολυ η προσεγμενη συσκευασια, booklet, case ktl ktl… Πως να το κανουμε, δεν ειναι ιδιο να εχεις μια εντυπωσιακη φοτο κολλημενη με ταινια στον τοιχο και το ιδιο να ειναι σε μια ωραια κορνιζα…

H xάρτινη ΕΙΝΑΙ η κανονική για το συγκεκριμένο αριστούργημα που βγήκε όταν δεν υπήρχαν CDs :wink:

αυτο ειναι ελεινο, δεν αξιζει με την καμια τα λεφτα του.

Ακριβώς! :wink:

Το αγαπάω λέμε…ναι! :smiley:

Εσύ πρέπει να είσαι on topic…:-s δε νομίζω να μιλάς για το Physical Graffiti…

βασικα γιατι γινεται κουβεντα σε τουτο το θρεν;;;;;;

Θα σε γελάσω… δεν έχω ακόμη καταφέρει να μεταφράσω το 1ο ποστ…:oops:

Μιλάμε πάντως και για χάρτινες συσκευασίες cd… that much is true…

οκ και εγω αγορασα προχθες dvd την ταινια που εχω αβαταρ, διαβασα και στο σινεμα οτι λεει η νεα εκδοση με βιβλιαρακι και κτλ και εξτρας βλεπω και γω 15ε λεω ωπα εδω ειμαστε αυτο θα ειναι ποσες διαφορετικες εκδοσεις να εχουν βγει για το ιδιο dvd την ιδια χρονικη περιοδο.

ε μεσα ουτε βιβλιαρακι ειχε και τα εξτρας ηταν τα εξης:
scene selection…

δηλαδη αγορασα την ιδια ταινια που ειχα κατεβασει απο το νετ συν ενα ασχημο πλαστικο κουτι στην τιμη των 15ε. Αυτα ειναι

σε καλή μεριά :stuck_out_tongue: