Πφ. Γυναίκες!

κακο ειναι να απαντησεις σε μια ερωτηση?

Πρωτον, τα copyrights ειναι δικα μου.Δεν υπαρχουν πολλες, μονο εγω ειμαι αυτη.Και δευτερον και περα απο την πλακα, ναι υπαρχουν.:-s Εγω φυσικα ειμαι προσιτη diva!8) Και για να μιλησω σοβαρα… ακομα και οι πιο snob γκομενες θα “μαλακωσουν” οταν δεχτουν φλερτ απο καποιον που τους ενδιαφερει.Συνηθως εχουμε snob συμπεριφορα οταν δεν μας αρεσει το φλερτ που κανουν ή οταν δεν μας αρεσει ο ιδιος που κανει το φλερτ κι ας το κανει τελεια!:wink:

Μα γιατι την παντοφλα την συνδεετε παντα με τη γκρινια?Μπορω να ριξω παντοφλα λεγοντας λιγα και καλα, ας πουμε.
Η γνωμη μου ειναι επισης οτι και ο αντρας μπορει να ριξει παντοφλα αμα κατι δεν του αρεσει.Το οτι μας τη σπανε λεπτομερειες ειναι ισως η μονη διαφορα μας, αλλα αν τα παρετε και εσεις, εκει να δειτε γκρινια και παραπονο!:smiley: Εγω τη βρισκω παντως με τους γκρινιαρηδες!:lol: (Μεχρι ενα σημειο, ε!:roll: )

Γι αυτο κι εμεις επειδη δεν εχουμε καμια ορεξη να βλεπουμε τα σνομπ μουτρακια σας δεν σας την πεφτουμε πλεον και μετα μενετε να αναρωτιεστε (με ενα απιθανο βλεμμα αποριας): “Μα που εχουν παει ολοι οι αντρες?”…

Αν πολλες την εχουν δει καπως, μηπως γι’αυτο φταινε ολοι οι λιγουροι που την πεφτουν σωρηδον σε οτι βρεθει μπροστα τους;

+2 ΔΕΓΑΓ;ςΒς

Εσυ δεν θα αντιμιλας.-

έτσι ακριβώς, γιατί απλά έχετε βάλει τον πήχυ σένα όριο ανύπαρκτο και συν τοις άλλοις δεν κάνετε και καμία αυτοκριτική…πως περιμένετε να πλησιάσουμε?

είδαμε και πως φέρεστε στα αγοράκια που δεν είναι και λίγουροι…
τα καλά παιδιά ειναι φλώροι, οι άλλοι είναι πολλοί αλήτες ε όταν αποφασίσετε τι θέλετε πείτε μας…

Μιλάμε για νορμάλ περιπτώσεις πάντα. Όχι εξαιρετικές.
Ισχύει ότι λέει ο drumtech.

ρε με τους λιγούριδες.
Δε φτάνει που μας απορρίπτετε, μας θλεκετε και κυνηγούς, κι όταν είμαστε κυνηγοί μας λέτε λιγούριδες…

MAKE UP YOUR MIND

sex beer and rock’n’roll :wink: :wink: :wink:

Οκ σκαω. Κραχτε ελευθερα τις γυναικες, κι εγω μαζι σας ειμαι αλλωστε::stuck_out_tongue:

Eπειδη βλεπω μια επιθετικοτητα (πορωνεστε γενικως!:stuck_out_tongue: ), καταρχην να ξεκαθαρισω οτι επειδη ειναι μια αληθεια οτι πλεον ισως… να ειμαστε περισσοτερο snob δεν σημαινει οτι το υποστηριζω.Οταν ερθει καποιο παλικαρι, καλοπροαιρετο και μου κανει κανενα κοπλιμεντο, λεω παντα ευχαριστω και ειμαι ευγενικη οπως ηταν κι αυτος μαζι μου.Τωρα, φυσιολογικο δεν ειναι αν σου πει κανεις “Γεια σου γκα*λιτσα μου” να τον κοιταξεις με την μουρακλα μεχρι εκει κατω?

drumtech το πας πολυ μακρια με την αυτοκριτικη.Δεν ξερεις ποτε αν καθε κοπελα, ή καθε ανθρωπος εχει κανει αυτοκριτικη στη ζωη του.Και πιστευω οτι στο θεμα πεσιμο/φλερτ δεν εχει να κανει με την αυτοκριτικη αλλα με την ευγενεια.Ποσο σωστους τροπους εχει μια κοπελα για να σε αντιμετωπισει ωστε να μη σε προσβαλλει.:wink:

έτσι ακριβώς, γιατί απλά έχετε βάλει τον πήχυ σένα όριο ανύπαρκτο και συν τοις άλλοις δεν κάνετε και καμία αυτοκριτική…πως περιμένετε να πλησιάσουμε?

Νταξ, δε βρισκω λογο για να μη πλησιασεις. Δηλαδη πες οτι κανεις μια προσεγμενη κινηση και τρως πιτα γυρο απ ολα. So; Εαν δεν ενδιαφερεται το αποτελεσμα (πρακτικα) ειναι και παλι το ιδιο. Ουτε η πρωτη θα ναι, ουτε η τελευταια.

Edit: Και βασικα αν σου φερθει ψωνιστικα, το πολυ πολυ μετα να την κραζεις! :stuck_out_tongue:

δεν είναι ότι δεν θα πλησιάσω, απλά πια κρατάω πισινή γιατί πολλές μόνο και μόνο για να ριξουν μία πίτα κάνουν στην αρχή τα γλυκά μάτια…
@soulthorn βρε καλή μου η ευγένεια είναι και μέρος του χαρακτήρα,και αυτοκριτική εννοώ με την έννοια τι ζητάτε και τι δίνετε…
και τι ξαναλέω δεν ισχύει για όλες τις κοπέλες αλλά ένα μεγάλο μέρος…

Η μπιρα εννοιτε ρε μαλακα δεν χρειαζεται να γραφφεται

Ρε διάβασα λίγες σελίδες και μου δημιουργήθηκε το εξής ερώτημα: σκεφτήκατε ποτέ μήπως τη μαλακισμένη συμπεριφορά των γυναικών (όχι όλων, ενός ποσοστού) την προκαλείτε εσείς όταν ώρες ώρες συμπεριφέρεστε σαν τούβλα; Τι εννοώ. Δε γίνεται να ξέρει η άλλη ότι ο τάδε την πέφτει σε ό,τι κινείται, συνήθως περισσότερο σε σοβατισμένα ξέκωλα, και να του συμπεριφερθεί σαν σε ώριμο άνθρωπο όταν και αν αυτός αποφασίσει να της την πέσει επειδή ξαφνικά του ήρθε ότι θέλει σχέση.

Πώς να σε αντιμετωπίσει σοβαρά η άλλη μετά; Ε; Ταπεινές σκέψεις, απλά.

σπαμ… Εδώ βρίζουμε τις γυναίκες. Παρακαλώ συμμορφώσου με τους κανόνες του φόρουμ…

τσ τσ τσ μοδερατορ πραγμα… στο φορουμ δεν βριζουμε…Παρακαλώ συμμορφώσου με τους κανόνες του φόρουμ…

Τι με νοίζει εμένα τι κόμπλεξ έχει η άλλη επειδή της την έπεσε κάποιος. Δηλαδή εγώ άμα μου αρέσει κάποια και την πλησιάσω ευγενικά, γιατί πρέπει να της δίνω δίκιο όταν είναι σνομπ? Απλά αγάμητη τη λέω. :wink: