Πφ. Γυναίκες!

ψάχνετε σε λάθος μέρη για να βρείτε γυναίκα! χαχαχααχχααχ

E οχι και αντιψυχωτικα φαρμακα καλη μου!! εχω μια απλη ηρεμιση πηγα να σας κανω!!αντε το πολυ πολυ να μπειτε σε γενικη ναρκωση για λιγουλακι …τοσο δα!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: …και εσυ μας εβγαλες χρηζοντες αλοπεριδολη για την θεραπεια της μανιας και των παραληρηματικων ψευδαισθησεων!!
Αχ…αυτες οι γυναικες…εφαρμοζουν τον Μωσαικο νομο σε μεγαλο βαθμο…ΛΥΣΣΑΡΕΣ!!!:lol: :lol: :smiley:

Νικος Summoning

Αυτο που βλεπω δυστυχως ειναι οτι ενα μεγαλο ποσοστο γυναικων ειναι ειτε αλλοπροσαλα ζαβα που βασανιζουν ανυποψιαστα και καλα παιδια ειτε ξεκωλα του κερατα που εχουν μια μυτη μεχρι το ταβανι και με κανουν να ανησυχαω για το που οδευουμε ως φυλο.:-s

Σόφι, σου έχω πει πόσο σε πάω?

πάλι καλά που και μερικές άλλες σαν κι εσένα σκεφτοντε κατ΄αυτόν τον τρόπο αλλιώς …#-o #-o #-o #-o #-o

Σοφια μου…μηπως υπερβαλλεις λιγο?αλλα για να το λες ισως εχεις προσωπικη εμπειρια απο φιλεναδες και γνωστες σου…τεσπα…ισως ειναι σκληρο αυτο που λες και πληγωνει τις κοπελιες του φορουμ …ετοιμασου παντως να δεχθεις τα δηλητηριωδη βελη τους!!8O 8O

Νικος Summoning

γυναικες…
μετα την μουσικη κ το φαι οτι καλυτερο υπαρχει…
ΤΕΛΟΣ:p :wink:

:!:

Τοτε θελει ξυλο! [-X Ακους εκει. Σπιτικο Φαι ρε. [-X (Το Φαι κε κεφαλαιο Φου γραφεται μπαι δε γουει).

Νταξ, εμενα η κοπελαμ ξερει μαγειρικη, για πλακα το ανοιξα το τοπικ. Ειμαι ομως πρωην συμπασχων, και ξερω. :stuck_out_tongue: Ειναι ντροπη να ξερει ο αντρας περισσοτερα απο μαγειρική. Ειδικα αν μιλαμε για μενα που η σπεσιαλιτε μου ειναι τα τοστ! :lol:

Οι κοπελες του φορουμ εξαιρουνται εννοειται, ειναι ολες γαμω τα κοριτσα.:slight_smile:

Ειμαι διπλωματισσα.:-s

λιγάκι dormicum e? χαχαχααχα!
πολλοί εκπρόσωποι του αντρικού φυλου χρήζουν αντιψυχωσικής αγωγής , λόγω πολλών παραλήρηματικών ιδεων και ψυχώσεων!

Ε καλα νταξ οχι και ολες…

Άλλος ένας που βάζει το φαί πιό ψηλά απο τους ανθρώπους… :smiley:

(εντάξει, corpsette, πλάκα κάνω, μη βαράς! :stuck_out_tongue: )

Καλα κανει ο ανθρωπος !!!

Mακαρι να ειναι ετσι αλλιως προβλεπω τα κλασσικα γυναικεια ξεμαλλιασματα,που τοσο αφθονο γελιο και ψυχικη αναταση μας προσφερουν καθε φορα που τα βλεπουμε!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol:

Νικος Summoning

Αυτο ισχυει κατ αντιστοιχια και για το αντρικο φυλο σε καποιο μεγαλο ποσοστο… Παρολα αυτα απο τις ‘‘στενες’’ μου παρέες, οι περισσότεροι τυχαίνουν να είναι ‘‘ενταξει’’ άτομα (δίχως δηλαδη να ειναι και μαμουχαλοι). Κρινωντας όμως από ενα γενικοτερο ποσοστο η ελληνικη κοινωνια δε δειχνει τοσο θετικη εικονα. Αστο λεπον καλυτερα, δεν ειναι θεμα για συζητηση απο φορουμ.

Πήγα να πω κάτι σοβαρό, σχετικά με τους ρόλους και τις εκμαθημένες συμπεριφορές, αλλά δεν είναι η κατάλληλη ώρα… :stuck_out_tongue:

χμμ…μιδαζολαμη…not bad!! not bad at all!!! ασε…μια φορα μου την εκαναν ενδοφλεβια και ημουν ο ορισμος του ζαλισμενου κοτοπουλου!!!:lol: :lol: :lol: …και ναι εχεις δικιο…φυσικα χρηζουμε καποιοι απο εμας αντιψυχωσικης αγωγης…αμα βγαινεις με την κοπελια σου να ψωνισει ρουχα και σουτιεν καθε λιγο και λιγακι ε δεν μπορει…ή θα καψεις φλεβες ή θα αρχισεις τα χαπια!!! συμφορουμιτες…εχω αδικο???

Νικος Summoning

Μλκ βλεπω τις εχεις σε μεγαλη υποληψη! :lol:

Αν ομως δεν είχαμε τις γυναικες, ουτε η μουσικη, αλλα ουτε και το φαι θα υπηρχε!

Ξεχασατε τον υπνο ρεεεεεε!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Φαι,μουσικη και υπνος!!!

Οπως εχει πει και καποιος που εκτιμώ ιδιαίτερα! Η μαλακια δεν εχει φυλο και είναι κοινό γνώρισμα μεταξύ των εκπροσωπών των δύο φυλων! Αλλά έχει φάση “η μάχη μεταξυ ανδρών και γυναικών”