Πφ. Γυναίκες!

Οπως ειχε πει μια φιλη μου μια φορα “οι γκομενες εχουν ξεφυγει…”:lol:

Για αυτο εχει φτασει το τοπικ 8 σελιδες μεσα σε 1 ωρα και 20 λεπτα!!! ειναι δημοφιλες και ολοι λεμε τις κακιες μας!!:twisted: :twisted:

Νικος Summoning

Εμ γιαυτο ανοιξα το τοπικ :lol:

Να δεις που θα φτάσει μέσα στον επόμενο μήνα…

Συμφωνώ Σοφία. Βασικά αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι γενικώς… Τις προάλλες πέρασα από την παιδίατρο μου, και στην αναμονή βρίσκονταν 3 μπαμπάδες, με 1 βρέφος ο καθένας στην αγκαλιά του. Στον δρόμο, οι γυναίκες οδηγοί βρίζουν περισσότερο από τους άντρες όταν συμβαίνει κάτι… Μου κακοφαίνεται κάπως…

1)Αχ πολύ μ’ αρέσει όταν σε πιάνει και κάνεις τις αναλύσεις σου…:slight_smile:
2)Μια ΄μέρα θα το φας το φαγητό και τότε θα … εχμ…εχμ (μουμπλε μουμπλε) γλύφεις και του ποπού σου τις αμασχάλες…
3)Ποτέ δε θα σε βαρούσα…όπως ξέρεις ασχολούμαι με τον εσωτερικό κόσμο των ανθρώπων…σπλήνες, συκώτια και τα ρέστα…

το βασικό για να μην φλιπάρεις την ώρα που αγοράζει η φίλη σου σουτίεν είναι να σκεπτεσαι πώς θα το χαρείς καλύτερα!:stuck_out_tongue: Αρα, έχεις λανθασμένη αντιμετώπιση του θέματος αγορά εσωρούχων! :lol: :lol: :lol:

Κακό είναι να πάει ο πατέρας το παιδί του στον γιατρό; :expressionless:

και

διαλέχτε και πάρτε … 8)

Mα καλη μου …το σουτιεν δεν το χρησιμοποιω ουτε το χαιρομαι καθολου…αφου της το βγαζω!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink: :wink:
απλα ειναι ενα ακομα εμποδιο και βαρος οπως τα υπολοιπα ρουχα της!!!:smiley: :smiley:
Γουρουνιες ε?

Νικος Summoning

Αντωνία εχεις παιδι; Ποιος ειναι ο πατερας; :expressionless:

Δεν ειναι κακό, αντιθέτως πολύ τρυφερό… αλλά ούτε μία μητέρα δεν μπόρεσε να συνοδεύσει?

οχι καθόλου , απλά πανελής έλειψη φαντασίας! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Βασικά εμένα μου ακούγεται πολύ ωραίο:-k :slight_smile: Τώρα για τις οδηγούς που βρίζουν,δεν με ενοχλεί επειδή είναι γυναίκες αλλά η όλη συμπεριφορά είναι αγενής,είτε είναι άντρας είτε γυναίκα.

Πάντω το προτιμώ απ’ το να υπάρχουν καθορισμένοι ρόλοι και συμπεριφορές…

Στο ποστ της Princess of the dawn αναφέρομαι…

Ρε, γράφετε λίγο πιο αργά, πιο σιγά τα ποστ. Δε προλαβαίνω να τα διαβάσω, πετάγονται το ένα μετά το άλλο, ασταμάτητοι βομβαρδισμοί. :stuck_out_tongue:

Εντάξει, γιατί να πάει; :-k
Καλό είναι ένα ζευγάρι να μοιράζεται δουλειές και υποχρεώσεις. Ή μήπως παρά-είμαι μοντέρνος;
Οοοοχι δε νομίζω. Κι εσείς είστε :stuck_out_tongue:
Απλά δε βρίσκω λόγο να αναπαράγουμε αντιλήψεις άλλων εποχών.

Σωστός ο Ifrit!

Σωστός. Ισότητα θέλετε ή να βαράει ο άντρας το χέρι στο τραπέζι και να διατάζει? Διαλέχτε (αν και ξέρω ποιά είναι η απάντηση που δίνουν συνήθως εδώ πολλές γυναίκες…)

Χμ. Νταξ, οπως το παρει κανεις. Ετσι οπως εχουν γινει οι ρολοι, οι γυναικες (κατα ποσοστο) πλαον εχουν περισσοτερες ευκαιριες στην αγορα εργασιας, και μας βλεπω στο τελος με ποδιες. :lol:

Εδιτ: Εννοειται οτι συμφωνω βεβαια. Αυτο για τις δουλειες ομως το λεω μεταξυ σοβαρου κι αστειου.

Βασικά ellanor,δεν διαλέγουν μόνο οι γυναίκες αλλά και οι άντρες και εγώ δεν θα άντεχα(τι άντεχα,δεν αντέχω) να γυρίσουμε πίσω…:wink: