Πφ. Γυναίκες!

Mετα απο προσφατη απογοητευση,καριολες,παει και τελειωσε.Ελα ομως που δεν μπορουμε χωρις αυτες…:frowning:

[I]http://www.youtube.com/watch?v=qcnNk_yNy2k[/I]

δεν αξιζουν ουτε την αγανακτιση μας…απλα απο δω και περα ποτε ξανα αξια σε γκομενα.μονο στις μανες μας \μ/.

αφιερωμενο σε ολες

μα και οι γκομενες θα γινουν μανες!

[B]ΜΑΛΑΚΕΣ εκλασα στα γελια, δειτε τα πρωτα 6 ποστς του θρεντ, με εμφαση στα 2 τελευταια:lol:[/B]

και μετά λένε τους manowar φαλλοκράτες :lol::lol:

ας μην γινουν των δικων μας παιδιων τουλαχιστον:p

[I]αυτές ο πονοκέφαλος, αυτές και το depon[/I]

ωραίο γνωμικό:p

[SPOILER][/SPOILER]

Να τα ακούτε τα Ημιζ παίδες! Έτσι έχουν τα πράγματα, μια φορά χωρίς το άλλο φύλο δεν μπορούμε ούτε εμείς ούτε εκείνες. Γι αυτό πρέπει να τις αγαπάμε. Αν ανταποδώσουν καλό δικό τους, αν όχι κακό δικό τους. Μη ζητάνε μετά τα ρέστα όμως.:wink:

η αλλη φοβονταν και ετσι απλα εξαφανιστηκε…
πλεον με την περιρεουσα ατμοσφαιρα…εχει πεσει καψιμο σε ολους αντρες γυναικες κτλ
και πλεον ειναι κουραστικο να προσπαθεις να εξηγησεις συμπεριφορες τα πως και τα γιατι…κτλ…peace

Γυναίκες…

Μην τους δώσεις λίγη σημασία, το παίρνουν αμέσως πάνω τους.
Μέχρι και κυβέρνηση μπορούν να ρίξουν οι καργιόλες :!:

Κάπου εδώ θέλω να πω πως η χειρότερη κατηγορία γκόμενας,αυτή που πρέπει να εκτελείται δημοσίως στο Σύνταγμα είναι αυτή η οποία τα έχεις μαζί της 3-4 χρόνια για παράδειγμα,την είχες γνωρίσει ωραία και κομψή και μετά σου γίνεται βόδι.
Και πες εντάξει,άμα μιλάμε για μεγάλους ανθρώπους,ε λογικό να παχύνει,να αφήσει τον εαυτό της κτλ.

Όμως ρε πούστη μου,βλέπω τύπισσες που στα 19 τους είναι κομψές,ωραίες και καλές και αφού πιάσουν έναν και τον έχουν καμιά 3αριά χρόνια,μπαμ,γίνονται ελέφαντες.
Δεν τους νοιάζει τίποτα άλλο παρά να τρώνε 15 τοστ στην καθισιά τους,ειλικρινά.
Και εκτός από αυτό,το ότι δεν βλέπονται δηλαδή και σε θεωρούν ΔΕΜΕΝΟ,γίνονται και λίγο ψυχωτικές/νευρόσπαστες δεν ξέρω 'γω τι.

Και φυσικά όταν θα πας και θα τους πεις “Εεε ξέρεις,επειδή έχεις γίνει λίγο σαν ζώο που βγήκε από παρτούζα ελέφαντα,δεινοσαύρου και αρκούδας,και γενικά επειδή συμπεριφέρεσαι σαν καθυστέρω,πρέπει να χωρίσουμε” τότε αρχίζει τρέχει πίσω σου και αρχίζουν τα “ΜΗΗ ΠΟΥ ΠΑΣ,ΜΗΝ Μ’ΑΦΗΝΕΙΙΙΙΙΙΙΣ” “ΕΓΩ Σ’ΑΓΑΠΗΣΑ” κτλ.

Ε και εννοείται μετά από όλα αυτά θα πάρει την χοντρή κολλητή της(ή μπορεί να έχει κολλητή και την τοπ-γκόμενα,παίζει αυτό)και θα αρχίσει να κάνει ΔΙΑΙΤΑ.

Θάνατος ασυζητητί σε αυτό το είδος.

Κλασσικος αντρας που τον ενδιαφερει μονο η εμφανιση.

Κοίτα, αν και είμαι άσχετη, μιας και δεν έχω κάνει διατριβή στις σχέσεις και τους ανθρώπους, αυτό, που λες, δεν είναι απόλυτο, πιστεύω…

Δε σου ρίχνω τελείως άδικο -αν, δηλαδή, ο μόνος λόγος που κάποια προσέχει την εμφάνισή της είναι για να βρει φίλο και μετά παραμελεί τον εαυτό της και ξεκινά η κατρακύλα της, τότε, ναι, δικαιολογημένα θυμώνετε… Αλλά είναι σίγουρα αυτός ο λόγος; Θέλω να πω ότι παραμελούν την εμφάνισή τους ,επειδή νομίζουν ότι “έδεσαν τον γάιδαρό τους” και μόνο; Δεν σε κατηγορώ γιατί είσαι αγόρι και βλέπεις τα πράγματα λίγο μονόπλευρα -και ένα κορίτσι το ίδιο θα έκανε απ’τη μεριά του…

Θέλω να πιστεύω ότι μία κοπέλα, που σκέφτεται πάνω απ’ όλα, δε θα έκανε ό,τι έκανε, μόνο και μόνο, για να αρέσει σε κάποιον ή θα παρατούσε τον εαυτό της (αφού πρώτα θα τα’φτιαχνε μαζί του), μόνο και μόνο, επειδή θα θεωρούσε ότι “τον έδεσε”…

Κανένας δεν είναι δεδομένος για κανέναν. Και φυσικά, δε δικαιολογώ αυτό το σκεπτικό, αλλά επειδή έχω βρεθεί και εγώ σε κάποια παρόμοια θέση (παραμελούσα τον εαυτό μου)…δεν είχα/έχω βέβαια σχέση, αλλά και πάλι, δε νομίζω ότι απέχει και πολύ…τί εννοώ με αυτό; Ότι πολύ απλά έτρωγα ασυλλόγιστα και ασυναίσθητα, είχα αφήσει (και ακόμα, δηλαδή) τον εαυτό μου ατημέλητο και γενικά, δε συμπεριφερόμουν σαν κορίτσι 19 ετών…για τους δικούς μου λόγους βέβαια, που παρεμπιπτόντως δεν έχουν να κάνουν με αγόρια κλπ κλπ. Απλώς, εννοώ ότι πίσω από αυτό που φαίνεται, μπορεί να κρύβεται κάτι άλλο…

Κάτι βαθύτερο ίσως; Μπορεί να έχει σχέση και με το αγόρι της, μπορεί να βλέπει κάτι στη συμπεριφορά του, που να μην της αρέσει, μπορεί και να μην έχει όμως…

Πριν, λοιπόν, βιαστεί (για τον καθένα μιλάω) να την κατηγορήσει και να τη στείλει στο “πυρ το εξώτερον”, καλό θα ήταν πρώτα να τη ρωτήσει τί έχει -έτσι, έστω για να δείξει κάποιο ενδιαφέρον- και να μην αρχίσει να της λέει “χοντράδες” και ειδικά, όταν πρόκειται για ένα ζήτημα, που δεν γνωρίζει τί μπορεί να την ώθησε μέχρι εκεί…

Αν όμως, ο λόγος είναι αυτός, που έγραψες και παραπάνω, οκ… Αλλά να ξέρεις ότι ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από εσάς και μπλα μπλα… Φιλικά σου τα λέω όλα αυτά…

Εγώ πάντως ξέρω πως παχαίνω (πράγματι) μέσα στις πιο “σοβαρές” σχέσεις γιατί με κακομαθαίνουν και με ταϊζουν :stuck_out_tongue:

Εσείς φταίτε.

Silent Winter, ισχυει σε μεγαλο βαθμο αυτο που λεει ο Floydized, με τελευταιο δικο μου παραδειγμα γνωστη μου που ηταν Η κοκετα, μιλαμε στην τριχα, μαλλι, ντυσιμο και μακιγιαζ, ωραια κοπελιτσα 20 χρονωνε, αρραβωνιαστηκε τωρα και εκτος που εχει κλειστει σπιτι και βγαινει μονο με τον γκομενο/αρραβωνιαστικο, εχει παραμελησει τερμα τον εαυτο της, κυκλοφορει μονο με φορμες και μαλλι κοτσο και γενικα σκατα.
Για μενα αυτο θυμιζει λιγο το φαινομενο των πανελληνιων, διαβαζει ο αλλος σαν πουστης να περασει στη σχολη και μολις περναει τα ξυνει αρχοντικα μετα για να βγαλει τα σπαζμενα. Μαλλον υπερπροσπαθουν οι χριστιανες να ειναι στην τριχα(γιατι ο ανδρας δεν ξερει τι σκατα περιποιηση και ταλαιπώρια θελει για να ειναι η αλλη γκομεναρα, πραγματικα δεν εχετε ιδεα, ουτε εγω δλδ γιατι κανω μονο τα βασικα :-s) και μετα αραζουν.

χμ γυναίκες ε?

Πραγματικά μόνο αυτές μπορεί να σου λένε ότι νιώθουν τα καλύτερα πράγματα για σένα, αλλά να μη μπορούν να είναι μαζί σου. Wtf πολυ προβληματικές

[B]@ Σόφι:[/B] Α, ναι; Ε τί να πω; :stuck_out_tongue: Δεν το ήξερα. Αν και βασικά, μου αρέσει να μαι ο εαυτός μου ή έστω να κάνω τα βασικά, όπως λες και συ, αλλά όχι να γίνω και γκομενάρα για κάποιον. Ίσως, βέβαια, τα λέω αυτά, γιατί δεν την έχω “πατήσει” με κάποιον και κρίνω με τα τωρινά δεδομένα. Όπως το θέτεις, όμως, δικαιολογείς και τις γυναίκες που κοπιάζουν για να αρέσουν στους άντρες, μέχρι που έρχεται κάποια στιγμή και λένε “ε τον έδεσα” και όλα ΝΑ τους. Τα ακούτε άχρηστοι τί θυσίες κάνουν για χάρη σας οι γυναίκες; Εκτιμήστε το!! Σοβαρά τώρα, δεν τα εννοώ αυτά που γράφω…:lol:

Σας ακούω όλους που παραπονιέστε και λέω "ζω σε άλλον κόσμο, δεν παίζει…"
Καμία επαφή, καμία απολύτως…

ω ναι!

το “καλο παιδι” εχει αναφερθει εδω να υποθεσω?τι να υποθεσω ειμαι σιγουρος δλδ:p

Eγώ θυμάμαι κοπέλα κολλητού μου,που ενώ την είχε γνωρίσει λεπτή,του είχε γίνει ΤΟΣΗ,και σε μία συζήτηση που είχαν σχετικά με το θέμα,σε ερώτηση του “αν έχει επαναπαυτεί γενικά και θεωρεί ότι τον έχει σίγουρο” κτλ,απήντησε

“Ε ναι,άμα χωρίσουμε φυσικά και θα αδυνατίσω”

Εκτέλεση στις αρκούδες