Πφ. Γυναίκες!

οχι ακριβως,

Ε καλά, μην φανατίζεσαι τόσο και συ!!

…Αυτές είναι ΒΛΑΜΜΕΝΕΣ!!

[SPOILER][/SPOILER]

απαξ και σε θεωρησουν δεμενο τα παραπανισια κιλα ειναι το λιγοτερο=p

[B]@ Φλόϋδ:[/B] Πάντως, σε υπερασπίστηκα, δε μπορείς να πεις…

Μπορει να φανατιζεται γιατι μπορει αυτα τα κοπελα φιλου να ειναι αυτα τα “δεν ρωταω για μενα, ενας φιλος μου…” :stuck_out_tongue: ασε το παιδι να βρισει, γι’αυτο ειναι το θρεντ

Όχι ρε αλήθεια,άμα ήταν έτσι θα την είχα σκοτώσει ήδη.

Είπαμε θάνατος σε κάθε μία που τρώει 15 τοστ στην καθισιά της,

Α και το “καλό παιδί” είναι πολύ σπαστικό.Και να,αυτό μου έχει συμβεί[-X

Σόφι δίκιο έχεις. Μπορώ να βρίσω και γω κάποιες; Πιάνεται; Είναι κρίσιμο το ζήτημα…

Εκτονώσου Μήτσο, εκτονώσου -αν και για μένα (προσωπικά) άλλες είναι οι ΛΕΡΕΣ…

…σου μιλώ εκ πείρας, δεν λέω μαλακίες!

Α, και μην το γενικεύεις “θάνατος στις φακλάνες, θάνατος σε αυτές που τρώνε δεκαπέντε τοστ στην καθισιά”. Εμάς τις λεύτερες, μη μας παίρνει η μπάλα…δουλειά μας πόσα τοστ θα τρώμε!

Αυτες ολες οι ατακες ειναι δουλεμενες στη προπονηση,σου αφηνει ανοιχτο κι ενα παραθυρακι(υπογραμισμενο)για να σκαλωσεις και…—>http://www.youtube.com/watch?v=kyvn9r25tD0#t=3m38s

συγκεκριμενα με σενα το θεμα δεν ειναι στα τοστς,στα ποστς ειναι.αυτα να ελαττωσεις,αν δε γινεται να τα εξαφανισεις

Όχι κοπέλα μου δεν γενικεύω,προς Θεού,μίλησα ειδικά.
Μην σε νοιάζει εσένα,θα το πάρεις σε μπόι

Είναι αργά τώρα, δεν προλαβαίνω…ό,τι ήταν να γίνει έγινε…
Έεεετσι μπράβο, τώρα μάλιστα, και αφού συνεννοηθήκαμε, βρίσε όσο θες!

Για μένα οι χειρότερες είναι οι “τσουλίτσες”,τα “σκυλοπουτανάκια”, οι δήθεν “γκομενάρες των οπισθίων”, τα ξόανα και οι σκατόψυχες… εντέλει, όλα αυτά μαζί! Ο χειρότερος συνδυασμός!

[-X[-X[-X

ενα απο τα πολλα που μου χουν τυχει.μετα απο στενο μαρκαρισμα και συνεχες αρνησεις,με καλει στο παρτυ της.κουλο.

επισης αλλη μου στειλε μνμ,ενω και καλα παιζοταν παιχνιδι:“μου ειπαν να σου πω να βγουμε”.ουστ μωρη,σιγα μη σου εβαλαν και αβγα κατω απο την μασχαλη.

[QUOTE=pumpkin;1250423]Αυτες ολες οι ατακες ειναι δουλεμενες στη προπονηση,σου αφηνει ανοιχτο κι ενα παραθυρακι(υπογραμισμενο)για να σκαλωσεις και…—>http://www.youtube.com/watch?v=kyvn9r25tD0#t=3m38s

ειναι πραγματικά απαράδεκτες ατάκες, και δε πιστεύω ότι σοβαρό αρσενικόν θα τις έλεγε:p

πες στους αλλους να της πουν να σου κατσει

http://www.youtube.com/watch?v=5_Xdi4T8mgI&feature=player_detailpage#t=13s

μπα,ψιλομπαζο ηταν αλλα δεν επαιζε τπτ αλλο τοτε.πανε και κανα 2χρονια:roll:
στον κολοκυθα παει!

ποστ οφ δε ντευ

Ορισμό για κάθε κατηγορία please.

Η γυναίκα πρέπει νά’ναι δούλα και κυρά όταν χρειάζεται. Να χαίρονται λίγο και οι άντρες γιατί όλο φεμινισμός τους έχει πρήξει τα @@. :lol:

Πλάκα έκανα, περίπου…

Επειδή είχα μία “κοντρίτσα” με έναν συγκεκριμένο “τύπο” γυναικών, το είπα… :lol:

Με το “τσουλίτσες” εννοούσα τις διπρόσωπες και τις υποκρίτριες, αυτές που μπροστά σου σου λένε “αχ αχου” και σου κάνουν νάζια και γλύκες (για τα αγόρια το λέω:p) και από πίσω σου παίρνουν το φτυάρι και σε θάβουν και γενικώς “μαλακίζονται”…και αυτό ισχύει και για τους άντρες και γενικότερα, για όλους αυτούς τους ανθρώπους! :!:

pumpkin και vangelis εγώ το ξέρω ότι κούρασαν τα ποστς μου και γι αυτό δε θα κάτσω να πιαστώ πάλι από μία κουβέντα, αλλά και εσείς είστε βλαμμένοι και ανώριμοι τελικά. Την ειρωνεία έτοιμη την έχετε…Φιλικά πάντα!