Πφ. Γυναίκες!

Πες κι αλλα δασκαλε

:bow2::bow2::bow2:

Θεός ο JTN !! Και ισχύει !!

Γίνεται. Να αδιαφορήσεις για πολύ καιρό και να περιμένεις. Αυτό βέβαια το “τρικ” ενέχει τον κίνδυνο να βαρεθεί στο τέλος και αυτή και να αδιαφορήσει πριν από σένα. Όλα με μέτρο.

Δικαιολογούμαι λόγω ώρας. :stuck_out_tongue:

Ποσο πολυ εννοεις? Ενα μηνα πολυ? Περισσοτερο? Λιγοτερο? Μια βδομαδα, που ειπωθηκε πριν, ειναι λιγο, πολυ λιγο. [SPOILER]Μιας βδομαδας ενδιαφερον ΜΟΝΟ, ειστε σοβαροι, ρε σεις?[/SPOILER]
Αν δεν της εισαι εντελως αδιαφορος ή αντιπαθητικος, ναι μπορει να φερεις καποιο αποτελεσμα. Αν της πεις και τα σωστα λογια που θελει να ακουσει (ειναι και θεμα εξυπναδας του αντρα αυτο), μπορει να την ριξεις και στο κρεβατι, αλλα δε σου υποσχομαι οτι θα ζησετε τον μεγαλο ερωτα (=αγαπη), αν δεν υπαρχει χημεια μεταξυ σας απο την αρχη. Δεν μπορεις να εισαι ποτέ σιγουρος με τις γυναικες και τον τροπο που σκεφτονται. Ασε που καθεμια ειναι διαφορετικη περιπτωση. Μην ξεχνας ότι καποιες κολακευονται, αν επιμεινει στην πολιορκια του ενας αντρας που δεν τους είναι εντελως αδιαφορος. Τωρα αυτα στα λεω εγω, που δεν ειμαι καμια πιτσιρικα (και ειναι και πεντεμιση παλι, γμτ). Οι πιτσιρικες των 20 σημερα μπορει να σκεφτονται διαφορετικα. Και αυτό που ειπωθηκε για το μοναδικο μυστικο του ριξιματος (να της αρεσεις), είναι αληθεια, αλλά δε ρωτησες αυτό.
Α! Panos, ξερω, ξερω, δεν εχω δουλεια εδώ, είναι για το ψωλ.λόι του φορουμ κλπ., αλλα αν δε θελετε να ανακατευομαστε εδώ μεσα οι γυναικες, ζητηστε από το ροκινγ να το κανει αθεατο το θρεντ στις γυναικες χρηστριες. Οσο μας λετε «Απαγορευεται», τοσο εμεις θα παραβαινουμε τους (αγραφους) κανονες. Για θυμησου, στην Ευα την πρωτοπλαστη προγονο μας, τι της ειπανε για το μηλο? Φατο ή μην το φας? :stuck_out_tongue:

Καλά, ναι, κάποιες γοητεύονται όταν ένας άντρας τις πολιορκεί για πολύ καιρό και απλά μένουν θεατές μέχρι που να φτάσουν οι άλλοι στα όριά τους. Αλλά, ρε γαμώτο, νευριάζω. Αν σου αρέσει ο άλλος δηλαδή, έστω και λίγο, δείξε του ένα σημάδι, ένα φως, κάτι. Μην τον τρέχεις. Βέβαια μπορεί να του ρίξει και ολόκληρο προβολέα και μετά να παριστάνει την ανήξερη, πολλά έχουν δει τα μάτια μου. Ρε ‘σεις, ξεκαθαρίστε επιτέλους τί θέλετε, τί να πούμε και ‘μεις που απ’ τη μία αγαπάμε και απ’ την άλλη φοβόμαστε; (στις γυναίκες απευθύνομαι, αυτές πάντα με μπέρδευαν!)

Και προσωπικά προτιμώ να απαντάω σ’ αυτό το θρεντ παρά σε ένα αντίστοιχο για γυναίκες (ναι, Νάντια, σε σένα το λέω, ναι). Θεωρώ ότι οι άντρες είναι πιο ξεκάθαροι συνήθως σ’ αυτά που λένε, ενώ οι γυναίκες πιο περίπλοκες. Έχω γνωρίσει βέβαια και την εξαίρεση και είμαι περήφανη γι’ αυτήν. :lol:

[SPOILER]να μπω σ’αυτο το θρεντ να διαβασω 4 παραγραφους γυναικων… ανοιγεις ενα γιουτζίζ και φτιάχτηκες. ξεχνιεσαι και με ολες τις μαλακιες που σε περιτριγυριζουν περι γυναικων και υστερα ριχνεις εναν απαλο και ηρεμο υπνο. τις ξανασκεφτεσαι παλι μετα απο 1-2 μερες… :p[/SPOILER]

Συμφωνω με αλεξ
Μια πετυχημενη χειροτεχνια ειναι οτι καλυτερο για να μην σου πρηζονται και τα συκωτια!
Εξαλλου οπως λεει και ο ποιητης: αν πετυχει η m@l@kia, τύφλα ναχει το g@misi…

Είναι μεγάλης διάρκειας η πολιορκία και σχετικά πολύπλοκη η υπόθεση!!Μου είχε προτείνει να το “κάνουμε” για μια φορά μόνο μετά από κάποιο καιρό αλλά εγώ αρνήθηκα (τεράστιο λάθος) #-o γιατί ήθελα κανονική σχέση[-X…Η κοπέλα είναι 27 χρονών…:slight_smile:

Αμα πολιορκεις πολυ καιρο η θα γινεις ο κολλητος της που θα σου λεει τα γκομενικα της η απλα θα σε κοροιδεψει λιγο και δε θα κανει τιποτα μαζι σου.Πολλες γυναικες γουσταρουν να εχουν τους αντρες να τρεχουν απο πισω τους αλλα αυτους που τρεχουν δεν τους εκτιμανε και ιδιαιτερα.Κανε το πρωτο βημα,δειξε τις προθεσεις σου και περιμενε ενα σημαδι οτι ψηνεται κι αυτη.Αμα αρχισει και οποτε της λες να βγειτε σου αρχιζει τα “Ναι,ναι,ναι θα το κανονισουμε,θα μιλησουμε κτλπ” χαιρετα την.Επισης αμα σου το παιζει οτι ενδιαφερεται αλλα οποτε το πραγμα παει στο λιγο πιο ερωτικο δε γινεται τιποτα τοτε δεν ξανασχολησε.
Γινεται να φανεις αδιαφορος σε καποια,αλλα σταδιακα να την κερδισεις με το χαρακτηρα σου.Απλα αυτο θα γινει αμα σε ζησει σε μια παρεα που θα εισαι ανετος και θα βγαζεις το πραγματικο σου εαυτο κι οχι αμα της την πεφτεις μονιμα και στην παρεα π.χ ασχολησε μονο μαζι της.
Γενικα παντως και για τους αντρες και για τις γυναικες οτι “κερδιζεται” ευκολα,γινεται και ευκολα βαρετο.Οποτε καλο ειναι ακομα κι αν λιωνεις για καποια να μη το δειχνεις.

Κοινως Friend Zone.

ρε κοντοπίδης μόνο λέμε

τώρα το θυμήθηκα.

πηγαίνοντας τελευταία μέρα στην δουλειά με το ποδήλατο είδα το πιο ΥΠΕΡΘΕΙΚΟ πλάσμα εβερ να περιμένει να περάσει με το δικό της ποδήλατο στην πιο πολυσύχναστη διασταύρωση στη λαρισα. αυτή δεν περνούσε αλλά ο ΜΑΛΑΚΑΣ που σας μιλάει πέρασε και δεν κοιτούσε τίποτα γιατί έβλεπε μόνο το κορίτσι. αποτέλεσμα να μπω στην κίνηση με τέρμα ταχύτητα συναντώντας ευτυχώς μόνο ενα μηχανάκι που ερχόταν κατά πάνω μου. έριξα το βάρος απο το ποδήλατο και το τιμόνι,έκανε τα αντιστοιχία και αυτός και το σώσαμε το θέμα. εγω σχεδόν πάνω σε κολόνα και αυτός παραλίγο να μπει στην αεροπορία…

*μικρούλα, ξανθούλα με σπαστό μαλλάκι… μανούλα…

να πω ότι συμφωνώ με την περιεκτική απάντηση της Norda ως προς την αρχική ερώτηση που έγινε εδώ μέσα

και να ζητήσω συγνώμη για το ποστ αλλά
δεν άντεξα…

:lol::lol::lol:
το ξερα ότι κάτι θα σου τύχει στη δουλειά

Και καλά έκανες. Μπράβο ρε, θέλει @@ αυτό. Και προπάντων, μη το μετανιώνεις.

αυτό βασίζεται στην εμπειρία από την συναναστροφή σου με άλλα άτομα αυτού του φύλου, ή στη δική σου προσωπική εμπειρία?

Red rum αν το λες σοβαρά και δεν κάνεις πλάκα , το έχω ήδη μετανιώσει…:slight_smile:

Λαθος σου, θα συμφωνησω με Red Rum.

Αυτα που θελεις πρεπει να προσπαθεις να τα παιρνεις με τον τροπο που σε εκφραζει κι οχι περιμενοντας με εμμεσο τροπο να φτασει το πραγμα εκει που θα ηθελες.

Με αυτη τη λογικη, καλα εκανες και μαγκια σου και, μαλλον, πρεπει να το εκτιμησεις αντι να το μετανιωνεις.

Αν δεν είχα αρνηθεί και είχα προχωρήσει τα πιθανά ενδεχόμενα για το τι θα ακολουθούσε είναι 3:
1)να μην με ικανοποιούσε
2)να μην την ικανοποιούσα
3)να είχαμε κολλήσει.

Το 1 είναι λίγο απίθανο , δε συγκεντρώνει πολλές πιθανότητες. Οπότε οι πιθανότητες ήταν 50-50 μεταξύ του 2 και του 3. Και εξαρτιόταν από τη δική μου “απόδοση” αρκετά αν τελικά υπερίσχυε το 3 και είχαμε κολλήσει…Αλλά όλα αυτά έγιναν πριν 1,5 χρόνο , καλώς ή κακώς είναι παρελθόν…:slight_smile:

Σοβαρά το έλεγα. Επίσης υπάρχει η πιθανότητα να μην είχατε κολλήσει και απλά να το κάνατε, μην το ξεχνάς. Το σεξ - αρκετές φορές - δεν είναι στέρεη βάση για να αρχίσεις σχέση.

Συμφωνώ ότι το σεξ δεν είναι πάντα το ξεκίνημα μιας σχέσης…Το ζητούμενο είναι τώρα τι γίνεται…:-k