Πφ. Γυναίκες!

Για μενα που δεν υφισταται η λεξη πουτανα, υπαρχει περιπτωση να υφισταται η λεξη καριολα? Σορυ που ρωταω αλλα απλα δεν ετυχε να ακουσω πολλες φορες αυτη την λεξη!

υπάρχει και η άποψη οτι πουτάνα είναι αυτή που έχει πάει με εσένα αλλά και με όλους τους άλλους, ενώ καριόλα είναι αυτή που δεν έχει πάει με εσένα αλλά έχει πάει με όλους τους άλλους.

α ναι

πολυ καλη αναλυση αυτη.

φτιαξε μια.

Με photoshop? :stuck_out_tongue:

Υπαρχει καλυτερη λυση απο το photoshop αλλα κοστιζει λιγο…

δεν εμπιστεύομαι τα λινκς σου εσενα πλεον.

είναι μία γνωστή όπως την περιγράφω, απλά πρέπει να γίνει η μεγάλη κίνηση και είναι λίγο περίεργο, γιατί μένει αλλού και νιώθω πως είναι λίγο απρόσιτη…κάτι θα γίνει.

Πάνο, που είναι οι εποχές που λέγαμε για καντάδες και άσπρα άλογα; :stuck_out_tongue:

Πιστεύετε ότι το να δείχνεις για πολύ καιρό ενδιαφέρον σε μια γυναίκα θα έχει θετικά αποτελέσματα στο τέλος;;:slight_smile:

Πήρε σύνταξη ο ράφτης μου και δεν έχω άσπρο ριγέ κοστούμι :stuck_out_tongue:

Όταν όμως ράψω ένα, θα πάρουμε σβάρνα τους δρόμους της Καστέλλας και θα κάνουμε καντάδες σε ράντομ θηλυκές υπάρξεις :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :slight_smile: :!:

Ο σοφός λαός έχει πάντα τις απαντήσεις.

  1. [I]Ο επιμένων νικά[/I].
  2. [I]Οι γυναίκες είναι σαν τα γραμματόσημα
    [/I]
    Συνδυάζεις και συναρπάζεις.

Εγώ είχα κάτι πιο σουρεάλ στο μυαλό μου. Ριγέ κοστούμι και Διονυσίου με ηλεκτρικές κιθάρες. Ή Morbid Angel με ακορντεόν και βιολιά. :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Άσχετο αλλά μια και μου 'ρθε…στις περιοχές απο Πετράλωνα και κάτω (ακολουθώντας τη γραμμή του ηλεκτρικού) θα έμενα ΠΟΛΥ άνετα[/SPOILER]

Red rum , νομίζω το 1 αναιρεί το 2…Πως θα επιμένεις και ταυτόχρονα θα αδιαφορείς;;:-k

Αυτό πρέπει να το βρεις εσύ φίλε μου, δεν έχει νόημα να στα πει όλα κάποιος. Δεν υπάρχουν μαγικές συνταγές άλλωστε. Πάντως το ένα δεν αναιρεί το άλλο απαραίτητα, δεν είναι όλα άσπρο μαύρο, υπάρχει και το γκρίζο. :wink:

Με μπέρδεψες λίγο:lol:αλλά μάλλον έχεις δίκιο!:)Αν κάποιος έχει διαφορετική άποψη θα τη δεχόμουν πολύ ευχαρίστως…:lol:

[SPOILER]Έχω να σου πω ότι όσο πιο πολύ επιμένεις με κάποια τόσο λιγότερες πιθανότητες έχεις. Η κοπέλα ξενερώνει, σε βαριέται, έχει αδιαφορήσει ήδη. Ακόμη και να γίνει κάτι θα σε καβαλήσει γρήγορα ή θα είναι αναποφάσιστη. Θέλει πρήξιμο μια βδομάδα και μετά αδιαφορία. Αν ενδιαφέρεται θα τρέξει, αν όχι δεν θα ενδιαφερθεί ποτέ.[/SPOILER]

Άντε πάλι γυναίκες εδώ χάμου…ρε δεν είπαμε ότι εδώ πέρα είναι θρεντ για να βγάζει το άχτι της η ψωλαρία του φόρουμ κι εσείς είστε ανεπιθύμητες? Τα ίδια θα λέμε? :stuck_out_tongue:

Ωχ, με συγχωρείτε. Δεν το ήξερα. Πρώτη φορά μπαίνω στο θρέντ. Πάω να το κάνω σποιλερ και εξαφανίζομαι!!

το μυστικο για να ριξεις την αλλη ειναι να [SPOILER]της αρεσεις

αν της αρεσεις μπορει να σε δει να τρως και να σου τρεχουν λαδια και να πει αχ τι χαριτωμενος και γλυκος
μπορει να της πεις οτι ειναι χοντρη και να πει χαιρομαι που μιλαει στα ισια και δεν λεει ψεματα για να με εντυπωσιασει. Το μονο που χρειαζεται λοιπον ειναι να της αρεσεις.

λογια ανωτερου
[/SPOILER]

Ακριβώς ό,τι είπε η νορντα είχα κατά νου.