Πφ. Γυναίκες!

Κοιτα, αγορι, το μηλο ΤΗΣ Εριδος ητανε, οχι ΤΟΥ Εριδος. Εγω, σα θηλυκη παρουσια σε αντρικο θρεντ που λες κι εσυ, σας πεταω το μπαλακι, ανοιγω τη συζητηση (της βαζω φυτιλι δηλ.) κι εσεις παιξτε μπαλιτσα. Δε φτανει που δινουμε ζωη στο θρεντ, την ακουμε κι απο πανω. Χα!
Αντρες σου λεει μετα. Πφ!

Δε χρειάζομαι κανένα άλλο μπαλάκι. Έχω τα δικά μου. Πουλελέ. Εδώ θέλουμε να κράζουμε τις γυναίκες όχι να επεμβαίνουν και να παρεμβαίνουν στη συζήτηση λέγοντας τα δικά τους.

Είπα και ελάλησα και αμαρτίαν ουκ έχω.-

Σου υποσχομαι οτι δε θα ξαναεπεμβω/παρεμβω.

[SPOILER]Σου εχει δωσει ξανα υποσχεση γυναικα? Αν ναι, ξερεις τι να περιμενεις. Αν οχι, θα μαθεις πολυ συντομα…[/SPOILER]

Ναι, βρε συ, τωρα ετοιμαζομουνα…

ενας φιλος ήταν ντίρλα σε ένα παρτυ και ξαφνικά ρίχνει το κινητό στο πάτωμα με δύναμη αναφωνόντας: ΌΛΕΣ ΚΑΡΙΌΛΕΣ ΕΊΝΑΙ(!)

το αποδεικνύουν κάθε μέρα λοιπόν. το βλέπω από κοπέλες φίλων…από κοπέλες που γνωρίζω κλπ κλπ

επίσης, θεωρείτε πως πρέπει καθε φορα που γνωριζουμε γκομενα σε μπαρ να της λεμε για προληπτικους λογους οτι εισαι 22(ενω εισαι 18)? γνωρισα μια και οταν μαθαμε οτι εχουμε διαφορα ηλικιας 6 χρονια εφυγε…ευγενικά βέβαια γιατί ήταν φιλολόγος (μεγαλυτερη εννοειται :stuck_out_tongue: )

βσκ οποτε μαθαινουν οτι εισαι μικρος θα φευγουν…εκτος και αν ειναι 32 και πανω.

οποτε πες καμια μλκια οτι εισαι μεγαλυτερος,δε φταις εσυ.

εγώ όποτε χώνομαι σε 30+ δεν κρύβω ποτέ την ηλικία μου ελπίζοντας πως μια μέρα θα πετύχω το κουγκαρ και θα λυτρωθώ

και μετά την λύτρωση?

γεια :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: κομπλέ

Το “δεκακάτι” σαν ηλικία είναι όντως καπως τρομακτικό, αλλά το 20-23 έχει μεγάλη πέραση στις 30+ που έχουν πλέον καταλήξει στο μάντρα πως όλοι οι άντρες είναι μαλάκες ψεύτες και είναι καλοί μόνο για σαικς :wink: Οπότε όσο θέλετε να αποφύγετε τις δεσμέυσεις εσείς άλλο τόσο θα θέλει και αυτή, μία χαρά συμφωνία είναι τούτη.

Από εκεί και πέρα, σε θρεντ που υποστηρίζει με τέτοιο σθένος ότι οι γυναίκες είναι συλλήβδην καριόλες και οι άντρες θύματα, διάλογοι σαν τον παρακάτω προδίδουν :lol:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Γενικα, επειδη δεν ξερω ποσο σοβαρα παιρνει κανεις τα πραγματα σε ενα φορουμ, δεν εκφραζομαι καθολου απο την προταση που γραφεις και το προηγουμενο ηταν χαβαλες, γενικα.:wink:

^ Το φαντάστηκα αλλά - στο συγκεκριμένο θρεντ- δεν μπόρεσα να μην το επισημάνω!

Συνεχίστε, δική μου θέση έτσι κι αλλιώς είναι πως το 95% των ανθρώπων είναι βλαμμένοι ανεξαρτήτως φύλου. Και οι βλαμμένες γυναίκες είναι όντως πιο εκνευριστικές από τους βλαμμένους άντρες γιατί τείνουν να κάνουν περισσότερο θόρυβο. Συνήθως, όχι πάντα, ε.

Η σωστή απάντηση.

Καριολες σημαινει πουτανες η εμπεριεχει και αλλα στοιχεια?

Και κάρι, προφανώς σε όλες.

η πουτανα μπορει να σεβαστει καποιον γενικα

η καριολα οχι

για αυτο οταν σου κανει μλκια καποια λεμε,Α ΤΗ ΚΑΡΙΟΛΑ.

Αρα καριολες δεν σημαινει πουτανες.

όχι ότι πάει με οποιον βρει, δηλαδή πουτάνα, αλλά την λες καριόλα όταν σου κάνει πουστιά. όταν σου λέει, λόγου χάρη, ότι θα βρει άλλον αν δεν τη πας σπιτι της, ενω δεν εχετε βγει μαζι βόλτα, αλλά με τις φίλες της και ενώ μένει στου διαόλου τη μάνα στις 12 το βράδυ, τότε μπορείς άνετα να τη χαρακτηρίσεις καριόλα. το 'χω πάθει και την επόμενη μέρα τη χώρισα. και το άστειο είναι ότι με ρώτησε “γιατί να χωρίσουμε”.

πάντως εγώ αναλόγως με το άτομο που είναι και όπως συμπεριφέρεται ενεργώ αναλόγως. ποτέ δε μου 'χει τύχει ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ και θα το 'θελα κάποια στιγμή. με τα όλα της βέβαια :frowning: