Τα προσωπικά σας ρεκόρ!

Overkill!:lol:

Μιλάμε έχω λιώσει στο γέλιο. Το καλύτερο τόπικ εδώ και καιρό.
Σάκη προσκυνάω!!! (θα γράψω κι εγώ τα ρεκόρ μου λέιτερ :stuck_out_tongue: )

ΧΑΧΑ! Επικό θρεντ.
Έχω δει κάμποσα επισόδεια καλιφόρνια τινς. Είναι πολύ χάρντ-κορ και ας μην φαίνεται.

εχω δει 17 ωρες συνεχομενα λοστ

Μετά από προτροπή της μάνας μου (που σίγουρα θα θέλει να με σκοτώσει) ήπια ένα κουτάλι της σούπας propoline (είναι σιρόπι για το λαιμό, υποτίθεται). Δε συνιστάται σε καμία περίπτωση.

7 Toblerone σε μια μερα

Υπνος απο απογευμα Παρασκευης εως πρωι Κυριακης (αρρωστος)

9 ωρες msn μεσα σε μια μερα (Χριστουγεννα και βαριομουν να κανω ο,τιδηποτε αλλο)

4 ταινιες σε μια μερα

1,5 ταψι καταιφι

Σημερα, 17 τυροπιτακια

Στην τριημερη, γυρω στις 85 κλανιες μεσα σε μια μερα. Μεγαλες.

1 μεγαλο χριστοψωμο σε μια μερα (την αλλη μερα γαστρεντεριτιδα και εμετους. μπλιαχ)

και το τελευταιο ακαταλληλο για κοριτσια/γυναικες/gay

γυρω στις 25 μαλακιες σε μια μερα. Ηταν εξετασεις και γραφαμε θρησκευτικα την αλλη μερα…

Σε αυτό που λες περί “αερίων”, σε έχω. Όχι ποσοτικά, αλλά ποιοτικά. Μία και καλή. Ο ίφριτ μπορεί να στο επιβεβαιώσει… :lol:

Έντιτ: Για το σπόιλερ: :expressionless: Αγόρι μου, δεν είναι παιχνίδι, χαλάει και κάνει και κακό συνέχεια…

τι λες ρε μαλακα ολη τη μερα αυτο εκανες …εγω σε αυτο το θεμα 7 σε ενα βραδυ

αλλο ρεκορ 4 πακετα τσιγαρα(τσεστερφιλντ)στην φετινη καταληψη

το συζητησα με τον Bacillus αυτο περι αυνανισμων , σιγουρα θα θελε ο καθενας να πει το προσωπικο ρεκορ του αλλα εγω δεν θα το πω , σεβομαι τις γυναικειες παρουσιες του φορουμ:)

  [I]

Οι κ.κ. Χριστάκης Πέτσας, Μιχαήλ Πέτσας και η κα. Ειρήνη Καλλή (οι «Προτείνοντες») ανακοινώνουν ότι η Δημόσια Πρόταση προς τους μετόχους της εταιρείας Ανδρέας Πέτσας & Υιοί Δημόσια Λτδ (η «Εταιρεία») για απόκτηση μέχρι και του 100% του εκδομένου μετοχικού κεφαλαίου της Εταιρείας, έληξε επιτυχώς την 4η Ιανουαρίου 2008.
[/I]

εχω τα περισσοτερα anti emo ποστ xaxaxaxa

εγω ειμαι παιδι ακομα αρα ας με συγχωρησουν οι ομορφες παρουσιες του φορουμ

8O Χυσους Κραϊστ!!! 8O

αυτο ειναι για τον κοστις πως λεμε χυνω στα αρχαια βαζω την απαντηση σε σποιλερ μην το δειςοβαινω

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

δεν το ηξερα:lol: :lol: :lol:

@vedder: Πως γίνεν αυτό? Πραγματικά το χω απορία! Μετά δεν πονάς (παντού)?

και γω ρωτω το ιδιο

ενας φιλος ειχε 11 και μου φαινονταν απιστευτο

μετα τα τρικεφαλα του θα ναι φουσκωμενα ρε βεντερ το μοριο σου αντεξε???δεν σαπισε

Όντως. Κάποια στιγμή στερεύει. (το υπόλοιπο είναι μπλιάχ και μπαίνει σε σπόιλερ)

Κάποια στιγμή και το αίμα στερεύει. Μετά τι βγάζει? Τα απομέσα του?