Πφ. Γυναίκες!

Κι αυτό εδώ αποκλειστικά αντρικό θρεντ είναι όταν δεν μας το μαγαρίζετε εσείς. Τουτ’ έστιν, να φύγετε, να πάτε αλλού. Κάντε ένα “Πφ, άντρες”, ένα “Όλοι τους γουρούνια είναι χρυσή μου” δε με νοιάζει. :stuck_out_tongue:

οι γυναικες τα 'χουν προϋπολογισει ολα να ξερετε. η πρωην μου στην πενθημερη της 3ης λυκειου μου δειχνε απο γυναικειο περιοδικο στασεις του σεκσ στο πουλμαν στον γυρισμο αναμεσα στην ταξη. καταλαβα οτι κατι δεν πηγαινε καλα.
οι γυναικες του στυλ “δεν εχω πηδηχτει ποτε και δεν ξερω αν πρεπει ακομη” ειναι ο,τι πιο αστειο υπαρχει. να πα να γινεται καλογριες(!)

και τα δυο ακρα ειναι απαισια συμπερασματικα.

Για το ενα ακρο μπορω να καταλαβω αυτο που εννοεις αν και θα διαφωνησω γιατι εχει την γοητεια του οταν μιλαμε για αθωωτητα αλλα ας το παρει το ποταμι.
Για το αλλο δεν μπορω να αντιληφθω το γιατι. Αν θες μου το εξηγεις.

χαχαχαχαχα συμφωνω. Ειδικα μετα απο καποια ηλικια κατανταει αστειο. Επισης συμφωνω απολυτα και για το αλλο ακρο. Ισως ειναι χειροτερο κιολας.

αθωοτητα ξε-αθωοτητα το σεκσ ειναι φυσιολογικοτατο. καβλες δεν εχουν οι γυναικες; μην τρελαθουμε :stuck_out_tongue:

οσον αφορα το πρωτο που ειπα τιςς χαρακτηριζεις και…πουτανες ισως. παει αναλογως με την ηλικια πλεον. βρισκομαι σε μεταβατικο σταδιο εγω για να 'χω ολοκληρομενη αποψη.

Εγω δεν ειπα το αντιθετο αλλα μαλλον δεν με επιασες.

Για μενα παντως που δεν υφισταται η λεξη πουτανα δεν υφισταται και το αλλο που γραφεις.

Για να μη πέφτει το θρεντ, θα το ιντριγκάρω βάζοντας ένα μικρό πολ (δε ψάχνω συμβουλές ή τίποτα τέτοιο, απλά θέλω να πάρω feedback).

Η ιστορία έχει ως εξής: μετά από σύντομης διάρκειας φλερτ με μια τύπισσα, το οποίο συνοδεύτηκε και με κυρίως πιάτο, έτυχε να πάθω λίγο πλάκα με τη μία και μοναδική φίλη της που έτυχε να συναντήσω. Οπότε και αφού το πράγμα με αυτήν έχει ψοφήσει ήδη, της ζήτησα να μου γνωρίσει καλύτερα τη φίλη της. Τι πιθανότητες πιστεύετε πως έχω;

Αν με την τυπισσα ειστε οκ και εισαι σιγουρος πως εχει κλεισει το θεμα (δλδ δεν νιωθει τιποτα παραπανω, δεν πηγαινε για κατι περισσοτερο αρα να εμφανιστει σε μικρο ή μεγαλο βαθμο ο παραγοντας “ζηλια”) θεωρω πως εχεις καλες πιθανοτητες.

Αλλα δεν ειμαι καλος σε αυτα, για καποιο λογο (μεχρι τωρα τουλαχιστον) πολυ δυσκολα θα ελεγα σε κοπελα που εχει γινει κατι να μου γνωρισει φιλη της. Θες οτι προτιμω αλλη προσεγγιση, θες οτι νιωθω καπως “αβολα”, θα το εκανα δυσκολα μαλλον.

1,10 δίνει η σφαλιάρα, 7,00 να σου κάνει κονέ με τη φίλη της, 15,00 το τρίο

Άσε μας ρε Ντέθστερ εγώ ακούω πρώτα όλη την Τετραλογία του Δαχτυλιδιού του Βάγνκνερ και μετά τελειώνω.

:’’’’’)

Red Rum βαλε ολη σου την τεχνη να πληρωθουμε…!!

Αν είχε γεννηθεί η γυναίκα που θα μου έριχνε σφαλιάρα, ίσως και να πόνταρα τα λεφτά μου στον άσο.

και λιγο

Δεν κατάλαβες, όπως έχω το δικαίωμα να πιστεύω πως εγώ δε θα σήκωνα ποτέ χέρι σε γυναίκα, έτσι πιστεύω πως δεν υπάρχει και κάποια που θα μου σήκωνε κι εμένα, that’s all folks.

Νταξι λιγο δυσκολο να σου κανει κονε με τη φιλη της.Θα ψιλοζηλεψει και ειτε δε θα σου κανει καθολου κονε ειτε θα σε γνωρισει αλλα θα φροντισει να προετοιμασει το κλιμα καταλληλα ωστε να μη θελει ουτε να σε φτυσει η φιλη της :p.

Ρισπεκτ παντως γιατι οντως επαιζε εντονα η πιθανοτητα να φας σφαλιαρα :stuck_out_tongue:

Misunderstanding !

Εξαρταται απο το ποσο καλη φιλη ειναι παντως.Αλλα το θεωρω αρκετα δυσκολο να
συναινεσει εκτος αν προκειται για πολυ καλο ατομο χωρις εγωισμους.

Ισχυει, αμα γνωριζεστε πολυ καλα μπορεις να της τραβηξεις ενα μπουκετο στη μαπα

νταξι υπηρχε κυριως πιατο και μετα τα χαλασαν.Ποσο καλοι φιλοι να ειναι?:stuck_out_tongue: