Πφ. Γυναίκες!

Στο σεξ να βάζετε φαντασία…Αν έχετε και γυναίκα, ακόμα καλύτερα.
:yes::yes::yes::slight_smile:

Αν βάλουμε φαντασία χωρίς γυναίκα, πιάνεται;;; :stuck_out_tongue:

Αυτό είναι στατική και όχι δυναμική θεώρηση, παραβλέπει τη θεωρία της εξέλιξης. Με άλλα λόγια, το σεξ μπορεί να μην είναι καλό στην αρχή, αλλά μετά μπορεί να απογειωθεί. Μέχρι τότε τι, δεν έχουμε σχέση, απλά πηδιόμαστε ε?

Άμα υπάρχει θέληση το σεξ στη σχέση γίνεται πάντα καλό. Τις περισσότερες φορές το να μην κολλάνε στο σεξ παρότι έχει περάσει καιρός πάει να πει ότι υπάρχει και ασυμφωνία χαρακτήρων γενικότερα.
Γενικά πάντως η λαϊκή σοφία μας έχει χαρίσει το ολόσωστο ρητό “η γκόμενά σου είναι η καλύτερη πουτάνα” :stuck_out_tongue:

Η πιο σοβαρη μου σχεση ξεκινησε καθαρα σεξουαλικα. Βρισκομασταν και καναμε μόνο αυτο. Δεν περιμενα οτι θα εξελιχτει αλλιως. Τα γεγονοτα καμια φορα μας διαψευδουν.

Άσχετο ολίγον τι,
αλλά ξέρατε ποιο είναι το μόνο (εκτός του ανθώπου) ζώο που κάνει sex ΚΑΙ ΓΙΑ ευχαρίστηση ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ για αναπαραγωγή ???

[SPOILER]
Το δελφίνι
[/SPOILER]

Βασικά το καλό ΣΕΞ προϋποθέτει καλή “επικοινωνία” στο ζευγάρι.

Π.χ. Να “τελειώνουν” μαζί στο sex είναι καλός οιωνός, ο οποίος “έρχεται” από “άλλα πράγματα” στη μεταξύ σχέση του ζευγαριού…

Όταν γουστάρεις τον άλλον όχι μόνο για την εμφάνισή του, αλλά γι’ αυτό ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, είναι μαθηματικά βέβαιο ότι θα κάνεις και καλό ΣΕΞ

:yes:

Αν έχει βέβαια εξωτερική εμφάνιση επιπέδου Ελένης Λουκά τότε σίγουρα έχεις κάποιου είδους διαστροφή για να κάνεις όχι καλό αλλά ΓΕΝΙΚΑ σεξ μαζί της :stuck_out_tongue:

τότε φίλε μου παναγιώτη, κλείνεις τα παντζούρια-φώτα… :lol:

Γιατι φυσικα τα σουπερμοντελς ειναι τοσο καυτα που παιρνουν φωτια τα σεντονια και αναγκαστικα πανε
μονο με πυροσβεστες…

σακουλα :p:lol:

Να κανω εδω μια μικρη παρεμβαση λεγοντας πως τα σουπερμοντελς ειναι, χρησιμοποιωντας τα λογια του Dylan Moran, [B]constipated, exo-skeletal bitches who are sneering at you[/B], και δεν ειναι θελκτικες. εμενα προσωπικα μου βγαζουν μια παγωμαρα και απιστευτη ντεκαβλοσυνη και σωματικα και σα συνολο (νταξ δεν εχω κανει και καμια συζητηση με κανα σουπερμοντελ, αλλα καταλαβαινετε). Θελουμε τις κοπελες μας ανθρωπινες βρε αδερφε. Με τα πιασιματα τους , με τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα τους (και οχι αυτο που σε καθε μοντελο νομιζεις οτι βλεπεις το ιδιο προσωπο απο την ανορεξια), οι ατελειες και ολο αυτο το down to earth συνολο ειναι που τις κανει ερωτευσιμες.

[SPOILER]Υ.Γ Οταν λεμε για σουπερμοντελς εχω στο μυαλο μου πασαρελες και ρουχα γενικα, οποτε εννοω ολες αυτες, μη μου πεταξει κανεις καμια καιτουλα απτον και μου πει ααα δε σ αρεσει αυτη ε, ντεκαβλε ε[/SPOILER]

Ναι ρε φίλε ναι! Έτσι! Σκατά στις σκελετωμένες τύπισσες που κάνουν πασαρέλα και είναι σαν να γαμιέσαι με σκελετό. Εντάξει ντεκαυλέ μέχρι τέλους, απορώ γιατί τις θεωρούν όμορφες.

Επίσης κάτι άλλο, αυτό που λέτε να τελειώνει ο άντρας μαζί με τη γυναίκα συγχρονισμένα μπλα μπλα ρε μαλάκες δεν παίζει :stuck_out_tongue: Ποτέ δεν μου έχει γίνει ξέρω γω

Γιατί θα το καταλάβεις??? :lol:

Στην κοπέλα μου ναι το καταλαβαίνω, αλλά τα έχουμε καιρό και ξέρω. Σε άλλες γενικά όχι δεν το καταλαβαίνω συνήθως

Αν παρουμε τους μεσους ορους σε χρονο που θελει ο καθενας για να τελειωσει που λεει οτι ο αντρας τελειωνει πιο ευκολα και πιο γρηγορα το ‘τρικ’ ειναι να προθερμαινεις τον φουρνο ουτως ωστε οταν γινει η πραξη να ειναι ζεστος και να χρειαζεται λιγοτερο απ’οτι
εσυ.

Τωρα βεβαια θα βγουν και τιποτα ιντερνετογαμιαδες και θα αρχισουν τα ‘ασε μας ρε
Ντεθστερ εγω ακουω πρωτα ολο το The Wall και μετα τελειωνω’ αλλα το παω συμφωνα
με στατιστικες.

Παίζει να είναι το πιο γαμάτο ποστ σε αυτό το θρέντ! :lol:

[SPOILER]Προτεινω να ανοιξετε αποκλειστικα αντρικο θρεντ με τιτλο “Τα μυστικα της καλης προθερμανσης” και το rocking.gr να μετονομαστει σε “(I’ m) gonna rock you, babe.gr”:p[/SPOILER]

Ή I’ m gonna fuck you, κατά 'κει το πάτε.

Η συγκεκριμενη φραση σου, κολλαει απολυτα σε μια ειδηση που μολις πριν λιγο διαβασα περι σχετικης σχολης…
Για γυναικες ομως!
Και δυστυχως για σας δεν βρισκεται στην Ελλαδα :stuck_out_tongue:

Και γiα του λογου το αληθες:
http://beta.parapolitika.gr/parapolitikablog/lifestyle/επιτελους-παραδιδονται-μαθηματα-…-σεξ-φωτο

Εδω το ιδιο αρθρο με πραγματικα αποκαλυπτικες φωτο απο την εν λογω σχολη…οι φωτο μιλανε απο μονες τους 8O
http://www.larisanew.gr/website/?p=73593

Πρεπει να υπαρξει πρωτοβουλια για να ανοιξει και εδω μια αναλογη σχολη μπας και μαθετε τιποτα…:stuck_out_tongue:

[SPOILER]Το καλυτερο ειναι οταν αυτα τα μυστικα στα μαθαινει το αντιθετο φυλο: ο αντρας στη γυναικα, μετα αυτη σε αλλον αντρα… και η γνωση μεταδιδεται μεσα απο ζεστη ανθρωπινη επαφη.

Ευχαριστω, δε θα παρω μπανανα :stuck_out_tongue: [/SPOILER]