Πφ. Γυναίκες!

Συγγνώμη λάθος, σβήστε το…

:lol::lol::lol:

E NAI ΡΕ ΠΑΝΟ ΘΕΕ!!

ε ρε ναντια. άλλαξες ενα ωραιότατο ποίημά για την γυναίκα. και μετά δεν σας αρέσει που σας λέμε διάφορα…

Το αλλαξα προς το πιο ομoρφο (κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα). What’ s your problem?

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΓΚ

[SPOILER]Δε σε παντρευουμαι ισενα βρε, οσους ηχους και να βγαλεις :p:p:p (κοντευω τα 1000 ποστ σημερα γμτ και ΔΕΝ ειναι μουσικα)[/SPOILER]

Τι έκανε λέει?

Αυτο που ακουσες: 1000 ποστ και δεν ειναι (σχεδον) κανενα μουσικο σημερα

1000 ποστ? Τοσο βαρετη ειναι η ζωη εκει κατω?

Διαφωνώ όσο δεν πάει με κάποια λεγόμενα της νάνΔιας εδώ, συμφωνώ εν μέρει με άλλα(λίγα δυστυχώς, μάλλον είναι θέμα p.o.v.), αλλά άλλο είναι το θέμα μου. Καταφέρνετε σε κάθε περίπτωση που δεν ποστάρει κομμάτι η νάνδια να καταλήγετε να διαφωνείτε και να της σούρνετε τα μύρια όσα. ΜΗΠΩΣ, λέω μήπως, δεν φταίει μόνο η νάνδια πάντα;

υ.γ. σταματηστε το chit-chat, θα εκραγει το κεφάλι μου. peace.

Στην προκειμένη boys vs girls περίπτωση επιβάλλεται ως άνδρες να διαφωνούμε αλλιώς κάτι δεν πάει καλά :stuck_out_tongue:

Ίσα αγόρι, θα σου εκραγεί και θα μείνεις χωρίς συντροφιά. :roll:

Χυδαίε.

Λάθος, αυτό λέγεται εκπαίδευση. 8)

Είσαι δικός μου εσύ. Επί τη ευκαιρία να τονίσω πως όποιος στην τρίτη δεκαετία της ζωής του έχει τόσο μεγάλη σχέση, δεν είναι άντρας!

[SPOILER]Είναι ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ.:yes:[/SPOILER]

εγω που ειχα διπλάσια χρόνια, δεν είμαι μαλάκας…

[SPOILER]ειμαι[B] ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ[/B]?? :p[/SPOILER]

Ναι, μπορείς να το πεις και έτσι :lol:

Όποιος είναι στην 3η, στα 5μιση χρόνια + αρραβωνιασμένος? #-o :-k

[SPOILER]
:p[/SPOILER]

όχι όχι κριμσονάκο μου, δεν είσαι μαλάκας <3

Για να σας λυθει καθε απορια, περι γκρινιας, περι ανταγωνισμου, περι ψυχανεμισμου των γυναικων

καλως τον στο club :stuck_out_tongue:

Αντρας λογιζεσαι απο τη στιγμη που θα το πει μια γυναικα οτι εισαι._