Πφ. Γυναίκες!

το χουν πει ολες οι μανες ολονων,οποτε μην ανησυχεις,εχεις μονο αντρες διπλα σου Nandia

Mπα, δεν πιανονται αυτες, ειναι προκατειλημμενες.

όλο δύσκολα τους βάζεις…

Aγαπητη Νάντια θα συμφωνήσω μαζί σου αλλα με μια μικρή διαπίστωση οτι επίσης και ένας άνδρας κάνει την γυναικα γυναίκα!!!
Ελπίζω να…έπιασες το νόημα :wink:

Θα συμφωνήσω κι εγώ…
Και μόνο ένας επιστήμονας κάνει την καρέτα καρέτα…καρέτα καρέτα…

βγες απο το μυαλο μου:?

Να σας υπενθυμισω πώς ζηταμε εμεις οι γυναικες συγνωμη

  • Συγνωμη, αλλά φταις!..
    :roll:

Σοβαρα πιστευεις κατι τετοιο?

Πιστευεις ακομα σε τετοια στερεοτυπα? Μικροαστικες αντιληψεις του κωλου δηλαδη.
Δεν μου εχεις δωσει τετοια εντυπωση.
Εκτος αν κανεις πλακα.

Ίδιον και αυτο των γυναικων, άλλη εντυπωση να δινουμε κι άλλο να ειμαστε. Δεν ειμαστε υπεροχα πλασματα;;!! :roll:

Σοβαρα, τοτε που το εγραφα, ετσι μου ηρθε να το εκφρασω. Υπαρχουν καποιες στιγμες που νιωθεις οτι αγγιζεις μια αληθεια, ενω στην ουσια ειναι απλα [B]μια αισθηση[/B] που σου δημιουργειται. Kαι μη μιλας για στερεοτυπα, λεγε το καλυτερα “πλουραλισμος αποψεων”. Αλιμονο, αμα συμφωνουσαμε ολοι σε ολα, θα εμοιαζε η κοινωνια μας σαν καποια απο ρομποτ που βγηκαν απο το ιδιο εργοστασιο.

Συμπερασμα1: Ο,τι αισθανεσαι ειναι και αληθεια!
Συμπερασμα2: Η κοινωνια μας δεν αποτελειται απο ρομποτ!
Συμπερασμα3: Oι γυναικες ειμαστε υπεροχα πλασματα! (το ξαναλεω για εμπεδωση)

Ολοι ειμαστε υπεροχα πλασματα ασχετως φυλου.
Και το φυλο δεν ειναι κατι σταθερο if you know what I mean.

Ναι, αλλα εμεις οι γυναικες ειμαστε τα υπεροχοτερα πλασματα του κοσμου! Υπεροχοτεροτερότατα, για να σου δωσω να καταλάβεις… μπερδευτηκα, υπερτυχεροτερότατα ηθελα να πω… εεε… υπερτερατοτερότατα… άστο, να παμε να φαμε, μερα πούναι! :stuck_out_tongue:

…you lost me:):!:

[COLOR="#000080"][B]Glory Hole… εχμ Box :D:lol3:[/B][/COLOR]

[SPOILER][SIZE=2][COLOR="#000080"][I]I’m so tired of playing
Playing with this bow and arrow
Gonna give my heart away
Leave it to the other girls to play
For I’ve been a temptress too long

Just…

Give me a reason to love you
Give me a reason to be a woman
I just wanna be a woman

From this time, unchained
We’re all looking at a different picture
Through this new frame of mind
A thousand flowers could bloom
Move over and give us some room

Give me a reason to love you
Give me a reason to be a woman
I just wanna be a woman

[INSTRUMENTAL]

So don’t you stop being a man
Just take a little look from outside when you can
Show a little tenderness
No matter if you cry

Give me a reason to love you
Give me a reason to be a woman
It’s all I wanna be is all woman

For this is the beginning of forever and ever

It’s time to move over…[/I]
[/COLOR][/SIZE][/SPOILER]

:-k:-#:

^ Πώς καταλήγεις σε ένα τέτοιο συμπέρασμα; Το πόρισμά σου αντιτίθεται στην αρχή του ωφελιμισμού! Αν δεν υπήρχαν γυναίκες, τότε η κοινωνία -των ανδρών- θα δυστυχούσε. Άρα οδηγούμαστε στο ασφαλές συμπέρασμα ότι οι γυναίκες προκαλούν το αίσθημα ηδονής και ευτυχίας στους άντρες που τις συναναστρέφονται, άρα αυτομάτως μεγιστοποιείται η ωφέλεια. Το είπε και ο Μπένθαμ.

Ωπ, κάποια δίνει φιλοσοφία αύριο!

Τα αρ…δια μου δίνω αύριο, μόνο αυτό θυμάμαι. :stuck_out_tongue:

Μη φοβού ρε, αυτά είναι ωραία, δώστου. Εδώ εμείς έχουμε ραντεβού με την ιερά εξέταση και θα πάμε και άκλαφτα. Άντε καλή επιτυχία! :smiley:

ps : Τα άνωθεν δεν αποτελούν σπαμάρισμα, νομίζω κολλάνε απόλυτα με το θέμα καθώς αποτελούν χαζοπάρλα γυναικώνενε.

Η φιλοσοφία κολλάει παντού! Σ’ ευχαριστώ, και σε σένα καλή επιτυχία! Ακόμα διαβάζεις; Πες ναι, να παρηγορηθώ .:stuck_out_tongue:

Edit, βγήκε… :stuck_out_tongue:

Silent, νομίζω παρεξήγησες τις λέξεις που φανέρωσαν τα κύματα γραμμένες στην αμμουδιά, αφότου η θάλασσα ηρέμησε και μάζεψε σπίτι τα παιδιά της:p

Προσωπικά, προτιμώ να συναναστρέφομαι με τέρατα, που είναι και αληθινά, παρά με άλλου είδους πλάσματα, τα οποία άλλα λένε τα μάτια τους, άλλα η καρδιά τους κι άλλα βγαίνουν από το στόμα τους. Και αν ανάρωτιέσαι, όχι δεν είναι το πολυσύνθετο του χαρακτήρα τους, είναι ότι πολύ απλά δεν ξέρουν τι θέλουν. Αλλάζουν τις απόψεις τους, τα θέλω και τις προτιμήσεις τους, από τη μια στιγμή στην άλλη κι εσύ αναρωτιέσαι αν συνεχίζεις να μιλάς με το ίδιο άτομο ή με τον άλλο τους εαυτό από κάποιο παράλληλο σύμπαν. Δεν έχει καμία απολύτως πλάκα!

Επίσης, δεν πιστεύω να βάζεις τον εαυτό σου στην ίδια κατηγορία με τις άλλες γυναίκες, γιατί υπάρχει μια μικρομέγαλη κατηγορία που δεν το αξίζει. Πέρα από τη σεμνότητα που σε διακατέχει ως προσωπικότητα, το ότι μπορεί κάποιες απ αυτές να είναι και φίλες μας δεν αναιρεί το γεγονός να είναι εντελώς λάθος και να βλέπουν στενόμυαλα και με παρωπίδες πολλά ζητήματα. Μην προσπαθούμε, λοιπόν, να τις δικαιολογούμε συνέχεια, γιατί πιστεύω το διάστημα που έχει μεσολαβήσει από τότε που σταμάτησαν να χρησιμοποιούν μπιμπερό και πιπίλα είναι αρκετά μεγάλο…

[SPOILER]Αν ήταν να διαλέξεις ένα τέρας ποιο θα προτιμούσες να είσαι, ποιο ταιριάζει περισσότερο στην προσωπικότητα και την ιδιοσυγκρασία σου και με τι τρόπο θα θελες να πειράζεις τους άλλους?[/SPOILER]