Πόλεμος :| στον Λεντ

Έπεσε στην αντίληψη μου ότι ο χρήστης λεντζέπελιν :lightsabre: μιλάει με υποτιμιτικά λόγια για τα ιφριτς αλλά και για τα αθηναικά μίτινγκς (ο ρουφιάνος είναι το γκουχουγκουχου[SIZE=“1”]ντεχτσα[/SIZE]γκουχουγκουχου).
Γι αυτό λοιπόν του κυρήττω τον πόλεμο και καλώ και εσάς να λάβετε μέρος σε αυτόν (με τη μεριά μου εννοείται,γιατι αλλίως δεν σας συμφέρει)

Ο λεντ δεν δίνει κουλουράκια :smiley: :smiley:

Εσυ τι δινεις?:-k

#-o
Με απογοητεύεις. Κουλουράκια. Αλλιώς γιατί θα έλεγα ότι ο λεντ (από εδώ και πέρα ο “άλλος”) δεν τα προσφέρει…
Πάντως αν θές και κάτι παραπάνω… Κανονίζεται… :naughty: :naughty: 8)

Τάσομαι με το μέρος σου… Δεν είσαι ο πρώτος που έφτιαξε θρεντ κατά του λεδ…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5298&page=6

Τα έχουμε πει. Είναι κακός και γίνεται ιδιαίτερα μισητός όταν ξεστομίζει υποτιμητικά/προσβλητικά λόγια. Αλλά κατά βάθος αυτό είναι που αγαπάμε πάνω του και τον συγχωρούμε.

Ή απλά εγώ είμαι πολύ χαζή/βιτσιόζα/θύμα :-s

Όχι, δεν με κατάλαβες… Εγώ δεν του κύρηξα πόλεμο επειδή δεν μου άρεσε κάτι που είπε. Απλώς υποτιμά τα ιφριτς και πρέπει να διδαχθεί ένα μάθημα.

Βασικά το κάνω έτσι ώστε να σκοτωθεί και να έχω ελπίδες να γίνω ο πιο καμμένος του φόρουμ. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δε θέλω να σου κόψω τα φτερά παιδί μου, αλλά έχεις μακρύ δρόμο μπροστά σου… ταπ ταπ στην πλάτη

Το ξέρω… Και ήμουν σίγουρος ότι κάποιος θα το έλεγε αργά η γρήγορα… ¶τιμη κενωνία… :frowning: :frowning:

Ποτε ειπαμε υπογραφεις το συμβολαιο για την ταινια?

Θα το σοβαρέψω πάλι το θερντ αλλά είμαι μάμμυ και πρέπει κάπως να τιμήσω και τον τιμητικό αυτό τίτλο

Δεν μπορώ να ταχτώ ενάντια σε άτομο το οποίο

1.Είχει τέτοιο νικ
2.Έχει τέτοιο άβαταρ
3.Θεωρεί τον Γιόχαν Κρόιφ μεγαλύτερο ποδοσφαιριστή στον κόσμο
4.Σπουδάζει μαθηματικός
5.Έχει μακρύ μαλλί
6.Τον λένε Νίκο
7.Όταν είναι να γράψει σοβαρά ξέρει πάντα να αιτιολογεί την άποψή του
8.Εχει μιλήσει πολύ με τον πατέρα του
9.Είναι από την Θεσσαλονίκη
10.Τον γουστάρω ρε αδελφέ ούφ

Ο Λεντ ειναι τεραστιος καραγκιοζης. Το γιατι δε το λεμε ομως δημοσια! :stuck_out_tongue:

Ρωταγες τρομαρα σου και ποιος ειναι τις προαλλες… [-X [-X [-X

Οποτε μπολικες δοσεις ΘΡΑΣ, μπας και γινει ΑΝΘΡΩΠΟΣ :!:

εγω λεω να κανουμε πολεμο στον Demon_Cleaner :stuck_out_tongue:

Αν λες τετοια, θα καθαιρεθεις απο Επισημος Χιπης του φορουμ. Προσεχε:!:

:stuck_out_tongue:

Δεν ξεχνω.
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5478
Ψοφος με ζουληγμα αρβυλας στην μαπα.

Πσόφα.

Σε αγαπάω. :smiley:

Λίγα με τον Led…

To επίσημο φαν κλουμπ θα σας επιτεθεί με σπαθιά ,σφεντόνες…α!και καταπέλτες:lightsabre: Πόλεμος ρεεεεεε

Εχει να δει πρωταθλημα από το 85,τι να κάνει ο ανθρωπος?:lol:

You will fart us a stonewall of balls!!!
Ετοιμαζομαι για επιθεση στον λευκο πυργο.Θα φορεσω στον λεντ μπλουζα του Γκαλετι και θα τον τραβαω μεσα στη Ναυαρινου.

Χοκαμ εσυ μη γελας θα σε τραβαω με μπλουζα Spice Girls σε ολους τους Τερκενληδες :lol: :lol: :lol: :lol:

Μηπως ο Λεντ γεννηθηκε το 86? :smiley:

Εντιτ: μπαααα πιο μικρος πρεπει να ειναι.Αρα => δεν εχει δει και δε προκειται να δει μπουγατσα με μεταλιο ποτε του!!!

Eγω λέω να τον ντυσουμε Lorenzo Sera Ferer στις απόκριες…:lol: