ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΦΩΝΗ

2 φωνες που δεν μπορω με τπτ ειναι του Blaze Bayley και του halford.

emoticon που να κανει εμετο δεν υπαρχει?

Γεα! Αλλο ενα θρεντ να βγαζουμε τα κομπλεξ μας! Ουαου!

Λοιπον δεν αντεχω τον Ray Alder. Με τιποτα ομως! :stuck_out_tongue: Αλλα ειναι προσωπικο κολλημα οποτε παω πασο. Επισης εχουν πλακα οταν τραγουδανε οι Chris Bolthendal, Daron Malakian. Αλλα τους παω. Ο Mustaine μου τη σπαει επισης αλλα εχει και καλα κομματια. Απο γυναικες αφωνη παντελως θεωρω τη Scabbia…

Παντως την χειροτερη φωνη που εχω ακουσει την ειχε η μπασιστρια των Ολεθριο Ρηγμα…

Halford και Lemmy.

Axl Rose και Bon Jovi!
Και κυριως Kvohst! Αθλιος!

Μονο που το δικο μου ποστ ηταν σοβαρο.

Εδιτ: Απο γυναικες Tarja.

:lol: :lol: :lol:

Και εκλτελεση(στα 10 μετρα) απο τον κυριο “το γαμησες και ψωφισε” . Μα καλα επρεπε να πει αυτο το κομματι ? Αν ειναι δυνατον .Ελεος . Δεν εχει τη φωνη που χρειαζετε το συγκεκρημενο . Ενα βιντεο για να καταλαβετε …

Diamonds and Rust

Εψαξα πολυ αλλα δεν εχει την υπερτατη εκτελεση του Diamods . Οποιος ειχει το Angel of retribution DVD ξερει για τη πραμα μιλαω . Το παρακατω ειναι respect επισης

Diamonds and Rust

Και οι δυο εκτελεσεις ειναι καταπληκτικες. Δεν καταλαβαινω τι εννοεις…

Τι δεν ειναι αφωνος ο Halford ? Αναθεωρεις τα λεγομενα σου ? :roll:

Αν μπορεις απο κανα φιλο σου , δες-ακουσε το Diamonds απο το bonus dvd του angel of retribution , και πες δυο λογια . Για μενα προκειτε για μια απο τις συγκλονιστικοτερες εκτελεσεις στην Ιστορια της μουσικης .Δεν υπαρχει ανθρωπος που δεν θα ανατριχιασει οταν το δει . Να σου πω οτι προκειτε για τουλαζχστον 2 φορες καλυτερη εκτελεση απο το παραπανω λινκ .

Ο Οουενς το ειπε υπεροχα το τραγουδι. Κι ο Χαλφορντ το ιδιο. Τι το συζηταμε?

Λεπόν, δεν αντέχω τη φωνή του Αγγελάκα

Εμενε μου αρεσε μονο του Χαλφορντ η εκτελεση.Οντως φοβερη.Καμια ομως για μενα δεν συγκρινεται με την original ths joan baez

Θα μας τρελανεις? Που ειπα εγω αφωνο τον Halford?

Ου να μου χαθεις! :stuck_out_tongue:
Σ’ αρεσει του Garm ομως οποτε παω πασο…

Αλλο αυτο!

Δε μ’ αρεσει καθολου η φωνη του Axl. Ειδικα καποιες μπαλαντες που συμμετεχει τις ρημαζει…

Ο υπερφάλτσος Tankian…

Εγώ δεν αντέχω το accent του Αγγελάκα…Εντάξει φίλος το καταλάβαμε είδ\σαι Σαλονικιός…Έλεος πια…

ε δν νομιζω να το κανει επιτηδες…

Ξυλο.

Στον *ουσταρα τον θρυλο? :-k

με προφορά Μπόρατ:-s