Γεια σας σκληρόπυρηνικοι/κες

Μπαίνω συχνά στο site, εδώ και αρκετό καιρο, και μιας, άρχισα να δουλέυω νύχτα είπα να μπώ σε αυτό το προσφιλή forum να κάνουμε καλή παρέα. :slight_smile: Αισθάνομαι λιγάκι μεγαλος μπορω να πω, διότι βλέπω κατι ηλικίες αστα να πανε - no offense - αλλα και χαίρομαι που υπάρχουν νέα παιδιά στον θαυμαστό κόσμο της χέβι μέταλ μουσικής !

Καλώς σας βρήκα.

Καλως ηρθες παππου.:stuck_out_tongue:
Καλη διαμονη φιλε :wink:

Welcome. Ωραιο αβαταρ :!::wink:

Αυτο με τις ηλικιες ηταν σποντα? :stuck_out_tongue:

Ειμαστε νεοι και ομορφοι τι να κανουμε!

Τελος παντων…Καλη Διαμονη!

Μηχανολόγος?8O 8O

Όποιος αγγίξει το συνάδελφο, θα έχει να κάνει με εμένα.

Καλώς ήρθες συνάδελφε!!! Για πες μας τι ακούς? (Pink Floyd? - ελπίζω ναι- Scorpions? -ελπίζω όχι :p)

χεχε, μηχανικός είμαι αδερφέ,

Κοίτα, Pink Floyd & Scorpions άκουγα όταν ήμουν πρώτη γυμνασίου αν θυμάμαι καλα…μετά απο τόσα χρόνια ακομα αυτούς θα ακούω ?:stuck_out_tongue:
Ακουω πολλα και διάφορα, αυτήν την περίοδο έχω φάει κόλλημα με, καινουργιο Samael και κατι καινουργιούς τρελλαμένους Σουηδους, Diablo Swing Orchestra. Αλλα γενικά ακούω ότι είναι καλο…Απο Pink Floyd & Scorpions μέχρι κλασσικό Αμερικάνικο Πεθαμενατζίδικο Μέταλ.
Μιάς και ανέφερα τους Samael, πήγε κανείς στο LIVE ? Στεναχωρέθηκα, διοτι ο κόσμος ήταν αρκετα εξαντλημένος και έχω την εντύπωση, οτι πρέπει να ήμουν ο μόνος που χτυπιόταν σαν το σκύλο στα τεσσερα !

Αυτα για την ώρα :slight_smile:

Welcome…μπορεί να είναι και τελείως άκυρο αλλά το άβαταρ είναι covenant e?το nexus polaris???
θεέ μου τι αλμπουμ…

Καλως τον.
Samael θα θελα να παω αλλα χρηματα δεν…

Ναι, το Nexus Polaris είναι…όντως δισκάρα…οποιός δεν…να το ακούσει αμέσως…:slight_smile:

Με περί τα 10 χρόνια καθυστέρηση,αλλά i fucking love it to this day

Το οτι άκουγες τόσο μικρός Pink Floyd μάλλον καλό είναι νομίζω, σε τιμάει θα λεγα…!

Καλώς όρισες στο φόρουμ λοιπόν! :slight_smile:

Off Topic:

[SPOILER]Τεραστιος δισκος indeed. Να σ’ πω, σ αρεσουν τα In Times Before Light και Animatronic; Νταξ, ειδικα το Animatronic ειναι απιστευτος υπερ-δισκαρος. Ισως φταει οτι το πρωτακουσα μικρουλης και μου αρεσε τοσο δε ξερω.:stuck_out_tongue:

Το Seti παντως τρελη μουφα και κριμα. [-X [/SPOILER]

Καλώς τον! Καλά ποστ και να σε βλέπουμε συχνα! :wink:

(Και μην ψαρώνεις με τα νεανούδια! :wink: Αν σε παρηγορεί αυτό κι εγώ της ίδιας γενιάς είμαι :smiley: αν κι ένα χρόνο μικρότερη! :stuck_out_tongue: Και Pink Floyd να ακούς πάντα, παρακαλώ. Επιβάλλεται! :slight_smile: )

Ναι φιλε μου , μου αρέσουν ! Οσο για το σέτι,δεν ξέρω αμα είναι μουφα,αλλα είναι το χειρότερο απο αυτους… μιας και αναφέρθηκες στους κοβεναντ - βαριεμια να πατάω αλτ+σιφτ -δες τους ραμ-ζετ.

Ευχαριστώ για τις συμβουλές :slight_smile: I ll keep that in mind :!:

τονιζουμε τη λεξη ‘‘ομορφοι’’ :stuck_out_tongue:
ρατσισμος στους μικρους εφηβους του σαιτ ε??
εμεις φταιμε που σας σεβομαστε κι ολας ρε παππουδες. Θα δειτε μια μερα. Θα μας προσκυνατε 8)

οκ παραλυρησα.

καλως ηρθες :smiley:

Welcome φίλε μου.

Μη χάσεις εσύ! Αμέσως να αρχίσεις τις αποθεώσεις και τα θαψίματα. :lol: :lol:

Καλως τον παππούκα :stuck_out_tongue:

Καλως ήρθες στη παρέα! Θα περάσεις τέλεια γιατι είμαστε το καλύτερο forum!:smiley:

σκληρόπυρηνικοι??? hardcore δηλαδη??? με σκληρο πορνο οπως λεει και ο τερενς ο ταχυς ??? α…σε παρακαλω…οχι και τσοντοβιοι…

lol…καλως ηλθες man