Κορυφαίος κωμικός

Στο Σκαι αρχισε να βσζει Το Folty Towers με τον Clize…

Ο Κάρεη δεν είναι κωμικός.

Τι ώρα - μέρα?

Και τι ειναι; Θεος, νταξ. Εκτος απ’ αυτο;

Οχι και κορυφαιος…:stuck_out_tongue:

Ρε εχω αρχισει και σε αγαπαω πολυ εσενα γι’αυτο θα κανω ντιλιτ στις κακες στιγμες μας :stuck_out_tongue:

Πραγματι η λεξη κορυφαιος ειναι “μικρη” για τον κωμικο που εκανε την πιο ανατρεπτικη κωμωδια εβερ…

Χμ τι αλλο δειγμα εχουμε απ αυτον ομως; Εγω προσωπικα δεν εχω δει κατι αλλο οποτε δεν μπορω να τον πω κορυφαιο απο μια ταινια.:-s

έχει παίξει σε κάτι βίδεο κλιψ των σιστεμ νομιζω

Ενω απο τους Guns N Roses εχουμε δει πολλα δειγματα για να τους λεμε κορυφαιους…

ΤΕΛΕΙΩΣ άκυρη σύγκριση!

Ρε σταδιαλα και οι 2 σας.
Φωτο του θεουλη για να ηρεμησω.

Εκει που τελειωνουν τα επιχειρηματα αρχιζει το μπινελικι…

κάτι τέτοια τα πνίγαμε στο νεροχύτη στο χωριό εμείς για να μη χαλάσει η ράτσα

Για να δούμε, ευσταθούν τελικά οι φήμες που θέλουν τον Sascha Baron Cohen να υποδύεται τον Freddie Mercury στην βιογραφία που θα βγει ίσως το 2009 ή 2010; Τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα. Πάντως εμφανισιακά του μοιάζει αρκετά έως πολύ, ιδιαίτερα στην '80s περίοδό του, που ο Freddie είχε το μουστάκι για μεγάλο χρονικό διάστημα (σχεδόν όλη την δεκαετία).

Αχού!#-o

Ακούγεται πολύ έντονα, το έχω διαβάσει σε πολλά κινηματογραφικά sites και στα forum τους. Πάντως ας μην βιαστούμε να τον καταδικάσουμε λόγω Borat κλπ. κλπ. Ίσως βγει καλό, αν τελικά τον πάρει τον ρόλο, δεν ξέρω. Θα εξαρτηθεί και από άλλους παράγοντες, εκτός του Cohen. :dunno: :dunno: :dunno:

Πράγματι!

:dizzy: :dizzy: :dizzy: :lol2: :lol2: :blow: :tomato: :tomato: :?