Κορυφαίος κωμικός

τόλκι ο δεύτερος είναι για κλωτσές. είσαι κ επίσημα ο πυραμιδούλης αυτού του τόπικ. μπράβο.

Δεν το πιστεύω8O ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ!!!:stuck_out_tongue: Θεοί και οι 2.
Επίσης

Eισαι κακογουστος.
Σε κανω report :!:

.

.-

με πρόλαβε ο λεδ. τα στοιχεία μιλάνε.

σας αρέσουν δαύτοι που παίζουν με τα δόντια?

Με ζηλευετε ρε τσογλαναραιοι:!:

για ξαναπόσταρε στις ηθοποιους να δούμε πόσο προχωρημένη είναι η κατάστασή σου

με προλαβε και ο λεντ και ο μοντε :!:

οχι και μερφι ρε παιδια εδω μεσα… κριμα δεν ειναι?

Α νταξει αφου συμφωνησω με τον λεδ σχετικα με:

ποσταρω TON ΕΡΩΤΑ και δεν ξαναποσταρω εδω μεσα.

Εγώ θεωρώ πως ο Ψάλτης είναι απλά ο χειρότερος κωμικός που έβγαλε ποτέ η Ελλάδα. Για να γελάσει κάποιος μαζί του πρέπει να 'ναι το λιγότερο ανώμαλος…

Ο Carrey είναι θεός. Τελεία. Από Έλληνες έχει φάση κι ο Γκιονάκης. Τελικά πώς διάολο ποστάρω φωτό???

εμενα ο μερφι σαν μπατσος του μπερβελι χιλς μαρεσει!!
σαν κορυφαιο δεν τον βαζω
αλλα σε αυτες τις ταινιες
και στην καλτ-ικουρα 48 Hours μαρεσε πολυ!

Ανεβασε την εικονα στο www.imageshack.us κι απο κει θα σου δωσει κατι λινκς. Επιλεγεις το σωστο, το κανεις κοπι πεηστ και βγαινει η εικονα.

Pythons, Jim Carrey, Will Ferrel, Vince Vaughn, Ben Stiler, Owen Wilson, Θανασης Βεγγος, Σταθης Ψαλτης, Χατζηχρηστος, Ηλιοπουλος, Φωτοπουλος.

ΘΕΟΣ!!!
ΘΕΡΙΖΕΙ!!!

δειτε οπωςδηποτε βιντεο απο SNL!!!ειναι θρησκεια ο ανθρωπος!!!

FRANK THE TANK
FRANK THE TANK
FRANK THE TANK!!!

Έχουν αναφερθεί οι περισσότεροι από τους αγαπημένους μου ήδη. Απλά να τονίσω ότι όσον αφορά τη σύγκριση Groucho Marx - Monty Python, για να είμαστε αντικειμενικοί, θα έπρεπε να δώσουμε περισσότερα εύσημα στον πρώτο κύριο και γιατί μετά από τόσα πολλά χρόνια το χιούμορ του παραμένει επίκαιρο και γιατί την εποχή που μεγαλουργούσε είχε πολύ λιγότερα μέσα από τους Python!

Εγώ θα προσθέσω ακόμα έναν που είναι παντελώς άγνωστος στην Ελλάδα: και το όνομα αυτού George Carlin! :bow:

Δείτε τα ακόλουθα, είναι ένα ελάχιστο δείγμα της δουλειάς του (στο YouTube υπάρχουν πάρα πολλά βιντεάκια και όσοι από εσάς ξέρετε καλά Αγγλικά θα τα απολαύσετε!):

Enjoy! :lol: :lol: :lol:

συγκριση μεταξυ μαρξ και παιθονς δεν υφισταται καθωτι δρασανε διαφορετικες εποχες!
και επισης οι pythons λειτουργουσαν σαν συνολο και οχι σαν individuals!

Τόσο ο Stiller όσο κι ο Ψάλτης λέω πως δε βλέπονται…

ΙΔΟΥ ΟΙ ΘΕΟΙ:


By leris

Υ.Γ. 1: Sorry που σας τα πρήζω αλλά τους λατρεύω!
Y.Γ. 2:Γαμώτο δεν έκανα resize…
Y.Γ. 3: Thanks Led!

Laurel and Hardy ρεεεεεεεε8O
κανείς δεν τους έχει αναφέρει:-k
Peter Sellers
Άτκισον

κι από έλληνες

Παπαγιαννόπουλος,Χατζηχρήστος,Ηλιόπουλος,Κωνσταντάρας,Αυλωνίτης κλπ κλπ
Από νεότερους οι Μπέζος,Χαραλαμπόπουλος κλπ…

Βασικά ο Ψάλτης υποκριτικά είναι άριστος, αλλά κωμικά κάτι λιγότερο από ένα τεράστιο μηδενικό, αν και γελάω στις ταινίες του λόγω της παρακμής που αποπνέουν…

Ο Murphy αρκετά καλός είναι, αλλά όχι κορυφαίος

Ο Carrey επίσης είναι πολύ καλός, είναι και οπαδός των Cannibal Corpse που μετράει στα συν:p , αλλά και αυτός δεν νομίζω ότι είναι κορυφαίος

Εγώ από ξένους θα πώ: Groucho Marx, Charlie Chaplin, Monty Pythons, Peter Sellers, Woody Allen…
Από έλληνες παλιούς Λάμπρο Κωνσταντάρα και Ντίνο Ηλιόπουλο και από καινούργιους Αντώνη Καφετζόπουλο και… ΤΖΙΜΗ ΠΑΝΟΥΣΗ (Πιάνεται σαν ηθοποιός λόγω της cultiας του δράκουλα των εξαρχείων…)

ναι, νομιζω με εχεις καλυψει πληρως :smiley: με τα σχολια στους ηδη αναφερομενους και σε αυτους που ειπες και συ.