Φιλία άνδρα-γυναίκας

οκ θα φτιάξω και κουραμπιέδες και καταίφι θέλετε και απο αυτό???

Nαι,και κοψε τιμολόγιο στο rocking ok?
:lol:

Οι σωστες αναλογιες ειναι 120-60-90!
.-

Ναι, αυτο ισχυει σε μεγαλο βαθμο. Ειναι η περιπτωση που μενεις φιλος με το αλλο ατομο για να εχεις την ευκαιρια να εισαι κοντα του…

δώρο θα τα κάνω απόδειξη αυτοπαράδοσης θα κόψω οκ?

Μη ξεχασεις το δελτιο αποστολης γιατι κυκλοφορει και το ΣΔΟΕ ε :stuck_out_tongue:

όπως τα λες είναι …

Δείτε το και αλλιώς, γιατί επιλέγει κάποιος ένα φίλο ??? τον επιλέγει γιατί τα βρίσκουν ταιριάζουν σαν χαρακτήρες τον εμπιστεύεται και έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα …
Τώρα τι ζητάει κανείς από έναν σύντροφο ??? (σχεδόν) Τα ίδια !!!

οπότε και αρχικά να μην υπάρχει ερωτική έλξη κάποια στιγμή είναι πολύ πιθανών να εμφανιστεί …

Ναι αλλα θα περασεις μια βολτα και απο εδω να μας φερεις !!

εννοείται :wink:

εσένα ειδικά θα σου φέρω ότι γουστάρεις ξέρεις το γιατί:p :stuck_out_tongue:

:smiley: :oops: :oops: :oops:

αμ εδώ είναι το μυστικό τι γίνεται όταν η ερωτική έλξη εμφανίζεται μετά???

πως το διαχειρίζεστε? το ομολογείτε κινδενεύοντας προφανώς μια καλή φιλική σχέση ή δεν το λέτε και μένετε με την κάψα???

ρε καλόπαιδα και απευθύνομαι στα αγόρια γιατί τα κορίτσια ξέρω άσε οχι εγώ σε βλέπω σαν αδελφό και τέτοια που λέμε ξέρετε σεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
οκ είστε κολλητοί και να τα λέτε όλα και να βγαίνετε κλπ κλπ κλπ είστε αραχτοί και ακούτε πχ pink floyd και έχετε πιει και τα μπυρόνια σας έ άμα σας έρθει να απλώσετε το χέρι να την πάρετε αγκαλιά θα το κάνετε? ???

Αλλό οι αγκαλίτσες και άλλο τα υπόλοιπα:p Αγκαλίτσες κλπ βλακίες κάνουμε ετσι και αλλίως αφού την βλέπω πολύ προστατευτικά και έτσι …

Όπως έλεγε και ό πρωην της κολλητης, εμείς οι δύο είμαστε μαζί μόνο για να φασωνόμαστε, όλα τα υπόλοιπα τα κάνεις με αυτόν:p (εμένα εννοούσε ντέ:p )Τελικά πολύ αγκαλίτσας είμαι, κρίμα και οι Manowar και όλα που ακούω…Πάω να ακούσω το Pleasure slave να στανιάρωωω:p :lol:

μηπως την βλέπεις και ερωτικά και ντρέπεσαι να το πεις???

Εδώ οι γυναίκες δεν μπορούν να εμπιστευτούν η μία την άλλη, εγώ γιατί να εμπιστευθώ μία γυναίκα για φίλη?:stuck_out_tongue:

Και βεβαια θα το κανω αμα μου ρθει…

Σε παρόμοια κατάσταση δεν έχω βρεθεί και έτσι δεν μπορώ να πω.

αλλά υποθετικά μιλώντας το ποιο πιθανόν είναι να δείλιαζα να μιλήσω φοβούμενος ποιο πολύ μην χαλάσει και η φιλία μας μετά από αυτό

από την άλλη αν ήμουν τόσο καψούρης δεν ξέρω πόσο καιρό θα άντεχα …
και ιδικά σε ένα τέτοιο σκηνικό :

οι αντιστάσεις θα έπεφταν αμέσως … :-s :-s

εδιτ:

δηλαδή δεν θα το λέγατε ???

Το ρητό λέει <Aδραξε την μέρα> οποτε εννοείται πως ναι…

Kαλα, μην εισαι και τοσο απολυτος.Πιστευω πως υπαρχουν ειλικρινεις σχεσεις αναμεσα σε γυναικες.Δεν ξεμαλλιαζομαστε ολη την ωρα, μην ανησυχειτε.
Οσο για φιλια ανδρων/γυναικων σιγουρα θα υπαρχει ενα μικρο ποσοστο που η φιλια ειναι αγνη και οχι “ειμαστε φιλοι αλλα κανουμε και seks”:stuck_out_tongue: . Δυστυχως εκτος απο 2 αγορια που δεν ειμαστε φιλοι στενοι, ας πουμε γνωστοι, βγαινουμε για εναν καφε μια φορα το διμηνο, οι υπολοποι φιλοι που ειχα παντα το γυριζαν στο ερωτικο.
So, κανω παρεα με γυναικες.Ετσι κι αλλιως, εχει πιο ενδιαφερον να μιλας για γυναικεια πραγματα… με το αντιθετο φυλο εκτος απο τα ερωτικα δεν σας συνδεει σχεδον τιποτα αλλο.
Τα αυτοκινητα?:-s Οι μηχανες?:-s Οι υπολογιστες?:-s Το pro ή το Wow?:-k

Αυτά δηλαδή να καταλάβω είναι τα “αντρικά πράγματα”? :roll:

Ναι.Μιλαω παντα για μενα, ετσι?Με τους αντρες δυστυχως, δεν μπορεις να μιλησεις ουτε για την ωραια μπλουζιτσα που ειδες σημερα, ουτε για τις καταπληκτικες γοβες, ουτε για το οτι σου ηρθε περιοδος και σου τελειωσαν οι σερβιετες…:-s

Επισης, δεν μπορεις να σχολιασεις ανοιχτα ο,τι αφορα τον αντρα.Τρεμετε.:stuck_out_tongue:

ούτε καν…αλλώστε η καρδία μου αυτή τη στιγμή ανήκει αλλού…:slight_smile:

Απλά είναι προστατευτικά και υπάρχει και ένα άλλο …όταν έχει κρύο μια ζεστή αγκαλία είναι πάντα ότι καλύτερο …δεν έχει σημασία με ποιά:p

Τόσα έχω πει σε αυτό το thread…αναλογικά και μόνο περιμένω πολλά μελομακάρονα:p