Φιλία άνδρα-γυναίκας

Καλά του 'κανες.

Κι εγώ συμφωνώ στα μπολντ που έγραψες.

:-s οχι ιστορια…Πραγματικοτητα!!

Ασε οσο θυμαμαι τι εκανα μετανιωνω!!Δεν γουσταρω να κανω τετοια πραγματα…

Τα μπολντ εκφραζουν την πραγματικη αληθεια!!!οπως και αυτα τα μπολντ.

[SIZE=“4”]Τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα!!![/SIZE]

Tο μπολντ αυτο ειναι και ο πραγματικος λογος που δεν υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρας και γυναικας!!

ελεος ρε πουστη

ρε, γράφε σωστά να πούμε. σημεία στίξης και ρήματα είναι απαραίτητα στις προτάσεις :p.

κατά τ άλλα, εξαρτάται πως αντιλαμβάνεται ο καθένας την φιλία.

Μα εγώ δεν είπα ότι δεν είναι πραγματικότητα… αλλιώς θα σου έλεγα ότι έχεις φαντασία…
Εμένα μου άρεσε ολο αυτό που μοιράστηκες μαζί μας… Ωραίες φάσεις… αυτό εννοούσα …

Ε καλα δικαιουμαστε και κανα λαθος…Γραφω γρηγορα και μετα δεν ξαναδιαβαζω αυτα που εγραψα…:stuck_out_tongue:

:oops:

φιλία
ουσ θ φιλία [fi’lia]
σχέση αγάπης, εμπιστοσύνης και κατανόησης

δεν λεει πουθενα για απουσια ερωτικης/σεξουαλικης ελξης. μπορεις και σχεση να εχεις και ναι σαι φιλος με τον συντροφο σου. μην μπλεκετε τα μπουτια σας. το να υποστηριζεις οτι δεν υπαρχει φιλια μεταξυ των δυο φυλλων ακουγεται αστειο και ειναι σαν να λες οτι δεν μπορει να υπαρξει φιλια γενικα. ξεκαθαριστε λιγο την εννοια της φιλιας.

βαγγελη, δεν χρειαζεται να τα βλεπουμε ολα τοσο κυνικα:roll:

Μια χαρά τα λέει. Όποιος πιστεύει το αντίθετο, προφανώς και δε θα το έχει νιώσει ποτέ, και αυτό δεν είναι κακό, όλα έρχονται με τα χρόνια/εμπειρίες.

Το ίδιο ισχύει και για τις ερωτικές σχέσεις (τις σεξουαλικές τις αφήνω απ’ έξω). Πρώτα πρέπει να είσαι φίλος με τη κοπέλα σου/αγόρι σου και μετά όλα τα υπόλοιπα.

αν εννοεις το '‘φιλος’ με την εννοια της παρεας θα πρεπει να συμφωνησω

Με την έννοια του να είσαι απόλυτα ειλικρινής με τον άλλον, να συζητάς αυτά που σε στενοχωρούν, σε προβληματίζουν, να μοιράζεσαι μαζί του τις χαρές σου, το οποιοδήποτε συναίσθημα μπορεί να νιώσει ένας άνθρωπος.

μαζι με την εννοια της φιλιας ψαξε λιγο και αυτη του κυνισμου

Συμφωνώ… Και η αλήθεια είναι ότι δεν είχα κάτσει ποτέ να ψάξω τον ορισμό της φιλίας. Και τώρα βλέπω τα συναισθήματα που υπάρχουν σε μια φιλική σχέση να συνοψίζονται σε 3 όμορφες λέξεις… Μπορεί κάποιοι να το θεωρούν αυτονόητο να σημαίνει σχέση αγάπης, εμπιστοσύνης και κατανόησης. Αλλά είναι αλλιώς να συνειδητοποιείς ότι όντως αυτά νιώθεις…

:lol::lol::lol::lol:

πφφφ. εχει γεμισει ο κοσμος απο εξυπνακιδες

κατοπιν ωριμου σκεψεως και διαφορων περιστατικων θα ηθελα να αλλαξω την ψηφο μου σε εννοειται πως οχι παντα θα υποβοσκει το ερωτικο…αντρες[-X :stuck_out_tongue:

Η φιλία δύσκολα γίνεται έρωτας. Μπορεί και τα πράγματα να μπουρδουκλοθούν:p επικίνδυνα.
Αν ξεπεραστεί το ερωτικό, τότε ναι, μπορεί να υπάρξει φιλία.

με “η”. εξυπνακηδες.

οχι αμα εχεις το ιδιο πληκτρολoγιο 4 χρονια:p

υπαρχουν και καινουρια πληκτρολογια για να αγορασεις,δεν εχεις εσυ το μοναδικο…:stuck_out_tongue: